Pilota, partides properes a veure


Ací teniu, com cada setmana, les partides més interessants de pilota a les diferents modalitats. No oblideu que els dimarts de 21 a 22h vos esperem “al racó del tio canya” al 107.8 FM ah! i els dimecres de 14h a 15h a la repetició.
1. Partides interessants dalt corda professional.
1) Guadassuar, dimecres 2-12-09 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Bancaixa --> Adrià I – León
2) Vilareal, dimecres 2-12-09 (18:00 h) --> Fageca i Melxor – Pujol II i Salva
3) Borriana, dijous 3-11-09 (18:30 h) --> Adrià II i Hèctor – Fran i Canari.
4) Pelaio, dijous 3-12-09 (16.30 h):
1a) Escoto i Tomàs II – Sergio i Carlos II
2a) Pedro i Tato – Colau i Xavi.
5) Genovés, divendres 4-12-09 (21 h.): Bancaixa --> Núñez – Víctor {Cervera?}
6) Sueca, divendres 4-12-09 (16:30 h):
1a) Rodrigo i Víctor II – Xavi i Rubén.
2a) Adrià I i Pere – Fageca, Herrera i Tino
7) Pedreguer, dissabte 28-11-09 (16:30 h):
1a) Santi II i Tomàs II – Pujol II i Carlos II.
2a) Bancaixa --> Álvaro – Genovés II.
8) Pelaio, dissabte 5-12-09 (17:30 h) --> Pedró, Jesús i Pedrito – Cervera, Solaz i Oñate.
9) Benissa, diumenge 6-12-09 (16:30 h)
1a) Juvenils.
2a) Primi, Xavi i Santi – Miguel i Pere
10) Llíria, diumenge 6-12-09 (12 h) --> Fageca i Grau – Soro III i Herrera.
11) Sagunt, dg-6-12-09 (12 h.) Bancaixa --> Leon – Colau.
12) Guadassuar, dilluns 7-12-09 (16.30 h):
1a) Pabló i Jesús II – Vicent i Jorge. – Marrahí i Carlos II
2a) Pedro i Pere – Adrià II, Canari i Pedrito.
13) La Pobla, dilluns 7-12-09 (15:45 h) --> Víctor i Sarasol II – Núñez i Fèlix.
14) Benidorm, dimarts 8-12-09:
1a) 17 h --> Juvenils
2a) Professionals de 1era.
15) Massamagrell, dimarts 8-12-09 (15:45 h) --> Professionals de 1era.

2. Partides interessants raspall professional.
1) Bellreguard, dijous 3-12-09 (16:30 h):
1a) Xaveli II i Rafa – Guille i Terri
2a) Sariero i Dorin – Punxa i Ferran
2) Bellreguard, divendres 4-12-09:
1a) Pepe i Jaume II – Moltó i Jaume III
2a) Rivard i Guillem – Ferran i Alex
3) Bellreguard, divendres 4-12-09 (23 h.): FINAL INDIVUDUAL --> Coeter II – Waldo
4) Bellreguard, dissabte 5-12-09 (16.30 h):
1a) Josep i Canari – J. Carlos i Rafa
2a) Juan i Agustí – Loripet i Dorin
5) Bellreguard, diumenge 6-12-09 (16:30):
1a) Guille i Xavi – Virgi i Alex
2a) Punxa i Galán – David i Canana II
6) Oliva, dimarts 8-12-09 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1era ∙El dimarts 1: Gorxa i Dorin – Punxa i Canana II

3. Partides interessants RASPALL AFICIONATS.
– Dissabte 5-12-09 2ona semifinal (tornada).
* 1era categoria
1) Alzira – Castelló Ribera
2) Rafelbunyol – Oliva

4. Partides Dalt corda Afic. Autonòmic.
– Dissabte 5-12-09.
* 1era categoria C
1) Benissa-A – Genovés-A
2) Museros – Valldigna
* 2ona categoria B
1) Benidorm – Sella
2) Petrer – Pedreguer

5. Partides interessants VI Lliga Cadet Caixa Popular.
– Orba, diumenge 6-12-09
1) 16:30 h --> Massamagrell – Beniparrell
2) 17:30 h --> Xilxes – Orba
3) 18:30 h --> Pedreguer – Quartell

6. Partides Sub-16 Individual.
– Orba, divendres 4-12-09.
1) 17 h --> Adria (Murla) – Carlos (Benissa)
2) 17:30 h --> Domingo (Llutxent) – Chofré (Piles)
3) 18 h --> Víctor (Bicorb) – Vte. Gregori (Miramar)
4) 18:30 h --> Juan (Pedreguer) – Vte. Andrés (Xàbia)
5) 19 h --> J. Noguera (Pedreguer) – Jaume (Montesa)
6) 19:30 h --> Joan Morant (Oliva) – Borja (Laguart)

7. Partides interessants Individual Sub-18.
– Dimecres 2-12-09, 17 h i diumenge 6, Orba.
* Alberic, dimecres 2-12-09
1) 17 h --> Guillem (Villanova) – Edu (Genovés)
2) 17:30 h --> Gabriel (La Pobla) – Alexis (Bicorb)
3) 18 h --> Josep (Bèlgida) – Sidhamed (La Llosa)
4) 18:30 h -->Pepe (La Llosa) – Diego (Bicorb)
* Orba, diumenge 6-12-09 (11 h)
1) 10 h --> Rodrigo (Benidorm) – Edu (Castelló Ribera)
2) 10:30 h --> Ramón (Alcàntera) – Paco (Xaló)
3) 11 h --> Mario (Bicorb) – Salvador Gregori
4) 11:30 h --> Fernando (Beniarjo) – Ruben (Laguar)

8. Partides interessants propera setmana GALOTXA.
– Finals Godelleta, dissabte 12 i diumenge 13-12-09.
* Dissabte 12-12-09, 16 h --> Finals 2ona i 3era.
* Diumenge 13-12-09, 10 h
1) Final Juvenil
2) 11:30 h: Final 1era --> Benidorm – Massalfassar

9. JECV Frontó.
– Orba, diumenge 6-12-09.
* Cadets
1) 9:30 h --> 3r – 4t
2) 9:50 h --> Final
* Infantils
1) 10:10 h --> 3r – 4t
2) 10:30 h --> Final
* Alevins
1) 10:50 h --> 3r – 4t
2) 11:10 h --> Final
* Benjamins
1) 11:30 h --> 3r – 4t
2) 11.50 h --> Final
15 Visites

Deixa un comentari