Partides interessants de pilota per a la setmana

Amigues i amics ‘del racó de la pilota del tio canya” ací teniu les partides de pilota per a que les pugueu consultar tranquil·lament tal i com fem setmanalment. Ahir dimarts, vàrem fer l’últim programa del 2014, tot i que si podem pujarem les partides per a estes dates nadalenques i així seguireu informats per si podeu fer-li un lloc al nostre esport a la vostra completa agenda dels nadals.
Partides interessants de pilota per a esta setmana:
2.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 18-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-13: Carlos II i Pablo (Sogorb) – Kevin i Rafa.
2a) Víctor i Víctor II – Santi II i Carlos.
2) Sueca, divendres 19-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dv-12: Individual-sub-23.
2a) Professionals.
*Dv-12: Individual-sub-23.
3) Vila-real, divendres 19-12-14 (18:30 h): Pere-Roc II i Hèctor – León i Natxo.
4) Vilamarxant, divendres 19-12-14 (18:30 h): Boni i Santi – Santi II i Pere.
5) Benissa, divendres 19-12-14 (19:30 h) Final Tr.: Miguel i Dani – Pablo, Pere i Tomàs II.
6) Pelaio, dissabte 20-12-14 (17:30 h) Final Tr.: Soro III i Fèlix – Fageca, Xavi i Monrabal.
7) Pedreguer, dissabte 20-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Ds-15: Carlos II i Jordi – Giner i Sala.
2a) Genovés II i Jesús – Pujol II i Raúl.
8) Petrer, dissabte 20-12-14 (18:30 h): Francés i Víctor II – Pere-Roc II i Natxo.
9) Dénia, diumenge 21-12-14 (11:30 h): Soro III i Hèctor – Miguel i Fèlix.
10) Xàbia, diumenge 21-12-14 (10:30 h): Ferrer i Alvan – Giner i Conillet.
11) Benidorm , diumenge 21-12-14 (11:30 h): 1a Semifinal XXV Tr. Nadal “Mem.V.Pérez Devesa”
12) Xest-Frontó, diumenge 21-12-14 (11:30 h): Álvaro i Genovés II – Pujol II i Fageca.
13) Alzira, diumenge 21-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dg-14: Pablo i Tomàs II – Santi II i Carlos.
14) Pobla, dilluns 22-12-14 (16 h) Semifinal Individual sub-23: Carlos II – G. ( Marc – Guillermo )
15) Borriana, diluns 22-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Semifinal Sub-23 Individual: Francés – G. (Pablo II – Sergi).
16) Guadassuar, dilluns 22-12-14 (17:30 h): No sabem si n’hi ha Partides.
17) Massamagrell, dimarts 23-12-14 (16:30 h): Professionals.
*Dm-16: Pujol i Natxo – Miguel i Dani.

3.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 18-12-14 (17 h):
1a) Badenes i Molina – Murillo i Ricadet.
2a) Domingo i Nèstor – Xaveli II i Miravalles. (100 €).
2) La Llosa, dijous 18-12-14 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Individual 4rts: Marrahí – Monjo.
3) Piles, divendres 19-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dv-28: Punxa i Josep – Ricard i Canari. (100 €)
4) Genovés, divendres 19-12-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Caxu i Sanxis – Guille i Roberto.
5) Bellreguard, dissabte 20-12-14 (16:30 h):
1a) Ian i Galàn – Jordi i Dorín – (50 €).
2a) Individual 4rts: Coeter II – Punxa. (100 €).
6) La Llosa, dissabte 20-12-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Individual 4rts: Moltó – Guanyador (Sergio – Canari).
7) Piles, dissabte 20-12-14(16:30 h):
1a) Juvenils
*Ds-12: Pepe – Ricard.
2a) Professionals.
*Ds-29: Waldo i Coeter II – Moltó i Moro. (100 €).
8) Bellreguard, diumenge 21-12-14 (16:30 h):
1a) Jeffry i Nèstor – Domingo i Tonet II.
2a) Guille i Sanxis – Marrahí i Alberto. (100 €).
9) Xeraco, diumenge 21-12-14 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dg-14: Monjo – Miravalles.
10) Vilanova, dilluns 22-12-14(16 h): Promoció.
11) Oliva (Bellreguard), dimarts 23-12-14 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Dm-4: Caxu i Sidahmed – Ferran i Sagasta II.
2a) Individual 4rts: Waldo – Pepe.
12) La Llosa, dimarts 23-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dm-2: Genovés II i Dani – León, Raúl i Carlos.
2a) Professionals.
*Dm-2: Sergio i Coeter II – Marrahí i Sanxis.


4.-Partides RASPALL AFICIONATS Finals.
· Trinquet de Genovés, FINALS: dissabte 20 i diumenge 21 de desembre.
– Dissabte 20:
– 15:30 h 3a Fem.): Bicorb G – Beniparrel F.
– 16:30 h 2a Masc.): Bicorb C – Xàbia.
– 18 h 3a Masc.): Piles – Rafelguaraf.
– Diumenge 21:
– 10:30 h 1a Fem.): Beniparell A – Borboto A.
– 11:30 h 1a Masc.): Bicorp A – Xeraco A
– 15:30 h 2a Fem.): Alq.Asnar – Borboto D.
– 16:30 h 4a-B Masc.): Finestrat – Alq.d’Asnar.
– 18 h 4a-A Masc.): Oliva B – Canals.


5.-VII Campionat E. i C. INDIVIDUAL Sub-23 2a Fase.
· 4 Guanyador 1a Fase: (Francés – Sergi – Carlos II – Guillermo) + Pablo II – Santi – Marc – Pepet
– Semifinals:
1a) Pobla, dilluns 22-12-14 (16 h): Carlos II – G. (Marc – Guillermo)
2a) Borriana, dilluns 22-12-14 (18:30 h): Francés – G. (Pablo II – Sergi).
-Finals, Vilareal divendres 26-12-14 (17 h): 1a) 3er – 4rt 2a) 1er – 2on.


6.-IX Campionat RASPALL INDIVIDUAL Sub-18 2a Ronda :
– Xeraco, dijous 18-12-14: 19 h) Hèctor – Adrià. 19:45 h): A.Oliver – Feo.
– Orba, dijous 18-12-14: 19 h) A.Molinés – N.Badenes. 19:45 h.): Martín Albert – P. Salvà.


7.-IX Campionat RASPALL INDIVIDUAL Sub-16 Semifinals.
· Xeraco, dijous 18-12-14:
– 1a) (19 h?): Ximo (Piles) – Seve (Alcànt.)
– 2a) (19:45 h): Xavier (Alcànt.) – Lorja (Genovés).
– FINALS, Llosa, dimarts 23-12-14: 1) 3er – 4rt. 2) 1er – 2on.


8.-JECV-FRONTÓ PARELLES Alacant – Finals Provincials.
· Benidorm, diumenge 21 de desembre. Guanyadors de les semifinals:
I-Benjamí: 1) Ondara A – Beniarbeig- Petrer A – Petrer B.
II-Aleví: 1) Ondara B – Orba A – Xàbia A – Sella B.
II-Infantil: 1) Orba A – Petrer A – Sella A – Petrer B.
IV-Cadet: 1) Tibi A – Benidorm – Petrer – Tibi B.
54 Visites

Deixa un comentari