Pilota Valenciana, partides més destacades a veure

Com cada setmana el portem les patides més destacades a veure en les diferents modalitats. Si be i sense que marque cap precedent, aquesta setman recomanem primer a la TVV a .2, la partida del divendres a les 21h entre Nuñez i Colau i el diumenge que feu una escapadeta cap a Xàbia on a les 11.30h es jugarà la partida ente la parella de Genovés II i Sarasol II contra el trio de León, Natxo i Tino.

Partides de la setmana:

1. Properes partides DALT CORDA.
1) Pelaio, dijous 10-2-11 (16:45 h):
1era) Rodrigo i Víctor II – Sergio i Natxo II.
2ona) León i Fèlix – Adrià I, Natxo i Tino
2) Sueca, divendres 11-2-11 (16:45 h):
1era) Juvenils.
2ona) Pujol II i Pere – Fran i II i Carlos.
3) Vila-real, divendres 11-2-11 (18 h) --> Fageca i Hèctor – Pujol II i Pere.
4) Genovés, divendres 11-2-11 (20:30 h) --> Bancaixa: Núñez, Tato i Santi – Colau i Xavi .
5) Benissanó-Galotxa-Festes-dv-11 (16 h) --> Alvaro, Dani i Colau II – Genovés II, Jesús i Raúl II.
6) Pelaio, dissabte 12-2-11 (17:30 h) --> Pedro, Solaz i Herrera – Santi II, Salva i Santi.
7) Pedreguer, dissabte 12-2-11 (16:30 h):
1era) Pablo i Adolfo – Rodrigo i David.
2ona) Cervera i Raül II – Adrià I i Jesús.
8) Llíria, diumenge 13-2-11 (11:30 h.) --> Fageca i Canari – Fran i Melxor.
9) Xàbia, diumenge 13-2-11 (11:30 h) --> Bancaixa: Genovés II i Sarasol II – León, Natxo i Tino.
10) Carcaixent, diumenge 13-2-11 (16 h) --> Bancaixa: Miguel i Dani- Alvaro i Fèlix.
11) Guadassuar, dilluns 14-2-11 (16:30 h):
1era) Pablo II i Víctor II – Vicent i Pepet.
2ona) Pujol II i Pere – Carlos i Hèctor.
12) La Pobla, dilluns 14-2-11 (15:45 h) --> Núñez i Herrera – Colau i Santi.
13) Massamagrell, dimarts 15-2-11 (15:45 h) --> Genovés II i Salva – Pedro, Tato i Tino..
14) Benidorm, dimarts 15-2-11 (17:30 h) --> Professionals..
15) Guadassuar, dimecres 16-2-11 (16:45 h):
1era) Fran, Raúl II i Pedrito – Santi II i Natxo.
2ona) Miguel i Xavi – León i Dani.ª
16) Vila-real, dimecres 16-2-11 (18:30 h) --> Professionals de 1era?

2. Partides Dalt Corda Aficionats – Autonòmic – Semif..
Dissabte 12 febrer
· 1era categoria --> 1)18,30 h.: Benissa.- Vilamarxant 2) Vila-real – Almenara.
· 3era A --> 1) Xàbia.- Borbotó 2) Massamagrell-D. – Onda A.

3. Partides Dalt Corda Lliga Juvenil Caixa Popular. Començà al Pelaio divendres 14-gener.
· Pelaio, divendres 11-2-11: 1) 17 h --> Barxeta – Xilxes. 2) 18 h --> Pedreguer – Beniparrell.

4. VI Copa Generalitat de Galotxa.Finals.
Vinalesa (C/Pilota)
15h.- Juvenils--> Sella Borriol. 16h.-Seniors--> Massalfassar- Godelleta.

5. JECV – Galotxa.
Fase Autonòmica-Prèvia . Meliana (C/Pilota)- Diumenge-13Febrer.
· Alevins: 11 h) Murla – Vila-real. 11:20 h) Murla – Monserrat. 11:40 h) Vila-real – Monserrat.
· Cadets: 12 h) Petrer – Borriol. 12:20 h) Petrer – Borbotó A. 12:40 h) Borbotó A – Borriol.

6. JECV-Galotxa. Finals Prov. Valencia.
Carrer Pilota de Massamagrell.Dissabte-12-Febrer
· 1) Cadets --> 10:30 h) Borbotó A – Beniparrell.
· 2) Infantils --> 11 h) Massalfassar – Alginet.
· 3) Alevins --> 11:30 h) Borbotó A – Baronia A.
· 4) Benjamins --> 12 h) Godelleta – Alginet

7. Partides Frontó – Juvenil-Parelles.
Dissabte-12-febrer.
1) Oliva – Piles 2) Moixent B – Moixent A

8. Partides interessants Raspall professional.
1) Bellreguard, dijous 10-2-11 (17 h):
1era) Juvenils
2ona) Virgi i Xoto – David i Canana II
2) La Llosa, dijous 10-2-11 (16:30 h):
1era) Aficionats.
2ona) Guille i Perales – A.Moltó i Sanxis
3) Bellreguard, divendres 11-2-11 (17 h):
1era) Cerver i Sidhamed – Nalda i i Ricki
2ona) Ferran i Jaume II – Sergio i Sagasta
4) Bellreguard, dissabte 12-2-11 (17 h):
1era) Monxo i Canana II – Josep i Xoto
2ona) Blasco i Alberto – Punxa i Coeter II
5) La Llosa, dissabte12-2-11 (16:30 h):
1era) Aficionats.
2ona) Dani i Moro – Armando i Roberto.
6) Bellreguard, diumenge-13-2-11 (17 h):
1era) Xaveli i Sanxis – Guille i Jaume
2ona) BLoripi i Dorín – Virgi i Canari
7) Xeraco, diumenge 13-2-11 (11:30 h) --> Partida professionals.
8) Oliva, dimarts-15-2-11 (16:30 h):
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era.
* Dimarts 8-2-11
1era) Raül i Jaume II – Sergio i Rafa
2ona) Waldo i Xoto – Virgi i Coeter II
9) La Llosa, dimarts 8-2-11 (16:30 h):
1era) Aficionats o Juvenils
2ona) Professionals
* Dimarts 1-2-11
1era) Aficionats
2ona) Dani i Sidahmed – Mario i Perales
Dm-8-:Dani i Sidahmed- Ricard i Guillem
21 Visites

Deixa un comentari