Partides interessants de pilota valenciana per a la propera setmana


Amigues i amics seguidors de la pilota, com cada setmana ací teniu les partides als diferents trinquets i modalitats per a què aneu fen tria de les que més vos agraden, segur que si mireu hi ha alguna de ben bona i sense anar lluny. Gaudiu d’un gran i espectacular esport que a més, es nostre.
Partides interessants per a la propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 8-5-14 (17 h):
1) Juvenils
2) Víctor i Herrera – Pablo i Natxo.
2) Sueca, divendres 9-5-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dv-2: Genovés II i Hèctor – Santi II, Raül i TomàsII.
3) Vilamarxant, divendres 9-5-14 (18 h.):
1a) Juvenils.
2a) Pedro, Salva i Pedrito – Adrià II,Hèctor i Canari.
4) Vila-real, divendres 9-5-14 (18 h): Professionals. .
5) Llíria, divendres 9-5-14 (18:30 h) C/Major (143-153) Galotxa: Fageca, Herrera i Pepet – Santi II, Natxo i Víctor II.
6) Genovés, divendres 9-5-14 (16:45 h):
1a) Caxu i Raúl II – Ferràn i Muro.
2a) Diputació València 2ona Semifinal: Fageca, Xavi i Monrabal. – Pujol II i Dani.
7) Pelaio, dissabte 10-5-14 (17,30 h.) Professionals.
*Ds-3: Soro III i Salva – León, Santi i Conillet.
8) Pedreguer, dissabte 10-5-14 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Ds-3: Ferrer i Sala – Maravilla i Joan.
2a) Genovés II i Santi – Rodrigo, Jesús i Carlos II.
9) Petrer, dissabte 10-5-14 (18:30 h): Professionals.
*Ds-26: Ferrer i Jesús II – Maravilla,Sala i Adolfo..
10) Bellreguard, diumenge 11-5-14 (17 h):
1a) Diputació València Final 1era Ronda.
2a) Punxa i Alberto – Guille i Sanxis.
11) Xàbia, diumenge 11-5-14 (11:30 h) Final Diputació València Alacant Promeses: Ferrer i Jesús II – Francés i Jordi.
12) Alzira, dilluns 12-5-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-14: Lluis Vega – Ricardo.
2a) Professionals.
*Di-5: Rodrigo i Herrera – Pablo i Jesús.
13) Massamagrell, dimarts 13-5-14 (16 h.):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-6: Genovés II i Pere – Miguel i Xavi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 8-5-14 (17 h):
1a) Montaner i Pepico II – P.Salvà i Muro.
2a) Pepe i Galan – Monjo i Dorín. (100 €).
2) La Llosa, dijous 8-5-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Sub-23: Nalda i Guillem – Murillo, Kilian i i Martín (Roberto).
3) Piles, divendres 9-5-14 (17 h):
1a) Iàn i Ricardet – Pablo i Enrico.
2a) Ricard i Sanxis – Guille i Josep.
4) Bellreguard, dissabte 10-5-14 (17 h):
1a) Raül i Miravalles – Escoto i Sagasta II. (50 €).
2a) Punxa i Coeter II – Moltó i Moro. (150 €)
5) La Llosa, dissabte 10-5-14 (16:30 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Sergio i Sidahmed – Monjo i Brisca.
6) Bellreguard, diumenge 11-5-14 (17 h):
1a) Diputació València: Final 1era Ronda.
2a) Punxa i Alberto – Guille i Sanxis. (100 €).
7) Xeraco, diumenge 11-5-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Dani i Leandro III – Ferran i Galan. (50 €)
8) Genovés, diumenge 11-5-14 (11 h):
1a) Juvenils.
2a) Sub-23 1er Semifinal: Caxu i Ricardet – 4rt Classificat.
9) Vilanova Cast., dilluns 12-5-14 (16,45 h):
1) Juvenils.
2) Professionals.
10) Oliva, dimarts 13-5-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-29: Pau, Arnau i Borja – Murillo i Roberto.
2a) Professionals.
*Dm-6: Escoto i Brisca – Sergio i Dorín.
11) La Llosa, dimarts 13-5-14 (16:30 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats
3a) Sub-23 2ona Semifinal: Jordi i Borja – 3r Classificat.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte, 10-5-14 Jornada 8:
1era) 1) Genovés A – Xeraco. 2) Cocentaina A – Valldigna. -3) Bicorp A – Alzira
2ona) Ondara A – Quatretonda.


4.–Partides LLARGUES.
· Diumenge 11-5-14 Jornada 11:
1era): 1) Parcent. – Laguar. -2) Sella – Tibi. -3) Murla – Alfàs -4) Benim.A – Benim.B.
2ona): 1) Campello A – Campello B. -2) Tormos – Murla B. -3) Sella – Castells. -4) Murla A – Benidorm


5.–Partides FRONTÓ AFICIONATS parelles 1era Categoria.
· Dissabte, 10-5-14 Jornada 8:
-1) Almussafes A – Benicarló. -2) Almussafes B – Vilamarxant. -3) Museros A – Quart.


6.–Partides Circuit Sub-23 RASPALL.
1) Pedreguer-dx-7-5-(18 h): Jordi i Borja – Iàn, Chofre i Femenia.
2) Llosa-dj-8-5-(18:30 h): Nalda i Guillem – Murillo i Roberto.
– Semifinal 1: Genovés, diumenge 11-5-14(12 h): Caxu i Ricardet –
– Semifinal 2: Llosa, dimarts 13-5-14 (18:30 h): Jordi i Borja –


21 Visites

Deixa un comentari