Partides interessants de pilota per a la setmana

Si vos agrada l’esport de la pilota ací teniu les partides més destacades als diferents trinquets i diverses modalitats. Recordeu que els dimarts de 21 h a 21:30 h teniu una cita amb el nostre esport de la mà d’un expert en la matèria, Josep M. Ferrairó que vos portarà tota la informació d’eixes partides de grans i menuts. Sintonitza’ns al 107.8 FM o be ací al nostre web.
Partides interessants per a esta setmna:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 30-10-14 (16:45 h):
1a) Giner i Pablo (Sogorb) – Martí II i Juliàn.
2a) Pablo i Pere – Pablo II i Raúl.
2) Sueca, divendres 31-10-14 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Pedro i Canari – Marc i Carlos.
3) Vila-real, divendres 31-10-14 (18:30 h): León i Hèctor – Rodrigo i Jesús.
4) Vilamarxant, divendres 31-10-14 (18:30 h): Francés i Monrabal – Boni i Natxo.
5) Pelaio, dissabte 1-11-14 (17:30 h): Professionals: Pujol II i Salva – Rodrigo i Santi i Carlos.
6) Pedreguer, dissabte 1-11-14 (17 h.):
1a) Juvenils
*Ds-26: Carlos II i Jordi – Giner i Sala.
2a) Professionals
*Ds-26: Santi II i Xavi – Maravilla i Fèlix.
7) Petrer, dissabte 1-11-14 (18:30 h): Genovés II i Carlos – Miguel i Hèctor.
8) Alzira, diumenge 2-11-14 (17 h) Tr. Mancomunitat – Final.
1a) Francés i Víctor II – Pablo II i Carlos.
2a) Final Trofeu Mancomunitat: Genovés, Hèctor i Carlos – G.(Fageca, Santi i Monrabal – Rodrigo, Xavi i Tomàs).
9) Borriana, dilluns 3-11-14 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-20: Pablo i Natxo – Cervera i Salva.
10) Guadassuar, dilluns 3-11-14 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Di-20: Àngel i David – Lluís de la Vega i Juliàn.
2a) Professionals.
*Di-20: Ferrer i Pepet – Carlos II i Carlos.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguad, dijous 30-10-14 (17 h):
1a) Kilian i Molina – Badenes i Ricardet.
2a) Jordi i Alberto – Sergio i Nèstor.
2) La Llosa, dijous 30-10-14 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Nalda i Pau – Jeffry i Pablo.
3) Piles, divendres 31-10-14 (17 h):
1a) Antoniet i Cristiàn – Ximo, Marrahí II i Pepe.
2a) 2a Semif. Camp. ”A mà”: Pepe i Coeter II – Moltó i Canari.
4) Genovés, divendres 31-10-14 (17 h):
1a) Desafiu “mà a mà”: Vilare – Perales.
2a) Xaveli II i Sanxis – Ian i Dorín.
5) Bellreguard, dissabte 1-11-14 (16:30 h):
1a) Raúl i Tonet II – Domingo i Nèstor.
2a) Desafiu “Mà a mà”: Sergio – Marrahí.
6) La Llosa, dissabte 1-11-14 (16:30 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Mario i Sidahmed – Caxu i Leandro III.
7) Piles, dissabte 1-11-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
8) Bellreguad, diumenge 2-11-14 (17 h):
1a) Montaner i Adrià – Feo i Lorja.
2a) Xaveli II i Galàn – Escoto i Roberto.
9) Xeraco, diumenge 2-11-14 (11 h): Tr. Mancomunitat:
1a) Ferran i Sagasta – Jeffry i Jaume II. .
2a) Ian, Alberto iTonet II – Jordi, Sanxis i Leandro III.
10) Dénia, diumenge 2-11-14 (11 h):
1a) Juvenils.
2a) Final I Camp. “A Mà Pilota”.
11) Castelló Rugat, diumenge 2-11-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dg-26: Ferran i H. Ibiza – Montaner iGuillem.
2a) Professionals.
*Dg-26: Pepe i Moro – Ricard i Josep.
12) Benigànim, dilluns 3-11-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
13) Oliva, dimarts 4-11-14 (16:30 h)
1a) Caxu i Sidahmed – Ferran i Sagasta II.
2a) Sergio i Roberto – Jordi, Sanxis i Leandro III.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS
· Dissabte, 1-11-14
– 1a Cat.) 1) Bicorp A – Xeraco B. 2) Valldigna – Ondara A. 3) Xeraco A – Genovés.
– 2a Cat.) 1) Bicorp B – Bicorp C. 2) C.Rugat – Rafelbunyol 3) Cocentaina A – Xavia. 4) Quatretonda –Cocent.B.


4.-Partides FRONTÓ AFICIONATS Individual Cat. Especial.
· Pendents Dates de Semifinals:
1) Alex – Adrià III.
2) Adrià II – Pasqual II.


5.-Campionat PERXA – Finals, Carrer de Benifallim.
· Diumenge, 2-11-14.
-10 h –3a Cat.) Benifallim – S.Vicent.
-11:30 h –2a) Sella D – Mutxamel.
-15:30 h –1a) Sella A – Benimagrell.

50 Visites

Deixa un comentari