Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics de la pilota ací teniu les partides més interessants a les diferents modalitats i trinquets per a esta setmana. Tristament este dimecres, per diferents compromisos, no vam poder estar en directe amb tots vosaltres, una pena ja que portàvem novetats importants de les competicions i també anunciar que els equips pegolins de raspall d’aficionats tornen a competició. La propera setmana estarem ahí a les 22h per contar-vos com va eixe món de la pilota.
Adjuntem hui alguns resultats de partides destacades de la setmana a més de les habituals properes partides.

1.–Bancaixa. Resultats i Finalistes.
· SEMIFINAL I – Miguel i Dani – Soro III i Jesús: 1a) Pedreguer (55-60). 2a) Massamagrell ( 50-60 ) >>
Soro III i Jesús, Finalistes.
· SEMIFINAL II – Pujol II, Tato i Herrera – León, Salva i Raúl: 1a) Bellreguard (60-30 ). 2a) Guadassuar (60-45) >>
Pujol II, Tato i Herrera, Finalistes.
· FINALS Diumenges 10 – 17 i 24 (Pelaio – Montcada i Montcada).

2.-Campionat d’Hivern RASPALL. Resultats i Finalistes.
· Promeses Llosa dimarts 19-2-13: Mario i Sidahmed 25 – Pepe i Xoto 5.
· Promeses Piles divendres 22-2-13: Pepe i Xoto 20 – Escoto i Sagasta 25 >> Pepe i Xoto Finalistes.
· Professionals Llosa dissabte 23-2-13: Marrahí i Sidahmed 25 – Monjo i Alberto 10.
· Final Bellreguard diumenge 3-3-13 1) Final Promomeses: Mario i Sidahmed – Pepe i Xoto.
· Final Professionals diumenge 3-3-13 2) Final Professionlas: Monjo i Alberto – Marrahí i Coeter II.
* Classificació:
– Professionlas: 1) Marrahí 9 2) Monjo 6 3) Moltó 3 4) Virgi 0
– Promoció: 1) Mario 9 2) Pepe 4 2) Ricard 3 4) Xaveli 0

Partides interessants:

3.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Vila-real, divendres 1-3-13 (18:30 h): Rodrigo i Pere – Pablo i Santi.
2) Benidorm, divendres 1-3-13 (16:45 h): No sabem si n’hi ha partides.
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dv-1 Bancaixa: Colau (Cervera), Hèctor (Pere) i Tomàs II – Alvaro i Xavi.
3) Sueca, divendres 1-3-13 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-22 Cespiva: Álvaro II. Paulino i Adriàn – Carlos Hèctor i Pablo.
2a) Alvaro i Fèlix – Adrià I, Natxo i Tomàs II .
4) Pelaio, divendres 1-3-13 (16:30 h) Bancaixa:
1a) 3a Semifinal ?: Miguel I Dani – Soro III I Jesús.
2a) 3a Semifinal ?: León, Salva I Raúl II – Pujol II, Tato I Herrera.
5) Pedreguer, dissabte 2-3-13 (17:30 h):
1a) Professionals.
2a) Juvenils
*Ds-12: Panete i Jesús II – Maravilla i Carlos II.
6) Xàbia, diumenge 3-3-13 (10,30 h):
1a) Raspall – Cespiva: Jordi I Josep – Borja I Arnau.
2a) Escala i Corda – Cespiva: Santi, Adrià I Marc – Alvaro, Paulino I Adriàn..
7) Alzira, dilluns 4-3-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-4 Raspall: Marrahí i Sanxis – Moltó i Roberto.
2a) Professionals
*Di-18: Santi II, Jesús i Carlos – Alvaro i Fèlix.
8) Castelló Plana, dilluns 4-3-13(16,30 h):
1a) Juvenils
2a) Soro III i Jesús – Alvaro i Fèlix.
9) Borriana, dilluns 4-3-13 (18:30 h): Professionals ¿?.
*Di-18: Cervera i Hèctor – Fageca i Natxo.
10) Massamagrell, dimarts 5-3-13 (15:30 h) Professionals.
*Dm-26 Semifinals: Miguel i Dani – Soro i Jesús.
11) Guadassuar, dimecres 6-3-13 (16:45 h):
1a) Rodrigo i Fèlix- Pablo i Santi.
2a) Bancaixa 2a Semifinal: León, Salva i Raúl – Pujol, Tato i Herrera.
12) Vilareal, dimecres 6-3-13 (18,30 h): Professionals.
*Dx-27 Cespiva: Carlos,Hèctor I Pablo – Marc, Guillermo i Nèstor.

4.–RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 1-3-13
1a) Cespiva: Ian i Nèstor – Mata i Roberto.
2a) Professionals
*Dv-22: Escoto i Sagasta – Pepe I Xoto i Coeter II. (100 €)
2) Bellreguard, dissabte 2-3-13 (16:30 h):
1a) Raúl i Roberto – Escoto i Sagasta II. (50 €).
2a) Moltó i Galàn – Ricard, Canari i Miravalles. (150 €)
3) La Llosa, dissabte 2-3-13 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Lluiset i Jaume II – Raúl I Gabriel.
4) Bellreguard, diumenge 3-3-13 (16:30 h) Finals Trofeu Hivern:
1a) Promoció: Mario II i Sidahmed – Pepe i Xoto (50 € )
2a) Professionals: Marrahí i Coeter II – Monjo i Alberto.
5) Xeraco, diumenge 3-3-13 (10:30 h):
1a) Juvenils.
*Dg-24 Lliga Semifinals Cespiva: Ian i Nèstor – Jordi i Josep.
2a) Lluiset i Nèstor – Xaveli i Jefry.
*Dg-24: Pepe i Xoto – Mario i Sagasta II. (50 €)
6) Xàbia, diumenge 3-3-13 (10,30 h) Cespiva: Jordi i Josep – Borja IiArnau.
7) Oliva, dimarts 5-3-13 (17:00 h) Campionat d’Hivern:
1a) Sub-23: Escoto I Jaume II – Marrahí I Nèstor.
2a) Professionals.
8) La Llosa, dimarts 5-3-13 (16:30 h):
1a) Cespiva: Mata i Roberto – Borja i Arnau.
2a) Professionals.
*Dm-26: Moltó Gabi – Sergio i Sanxis.

5.–FRONTÓ Parelles Aficionats – 1a Categoría.
· Dissabte 2 de Març
1) Museros B – Quart A 2) Quart B – Museros A. 3) Canals – Almussafes .

6.–RASPALL Aficionats.
· Dissabte 2-Febrer-13:
-1a Cat.): 1) Bicorp B – Cocentaina. 2) Genovés A – Cast.Rugat C. 3)Xeraco A – Bicorp A
Descansa: Oliva A.
-2a Cat.): Oliva B – Piles A.
–3a B): Xàbia – Pego Fénix A.
–4a B Gr.2): Pego Les Valls B – Real A.

7.-DALT CORDA – Cespiva.
· Lligueta Semifinals (14-2-13 > 3-3-13).
1. Vilareal, dimecres 27-2-13 (18:30 h): Marc, Guillermo i Nèstor – Carlos, Hèctor i Pablo.
2. Xàbia, diumenge 3-3-13 (11:30 h): Santi, Adrià i Marc – Alvaro, Paulino i Adriàn.
· Final Montcada diumenge de 10 març (10 h).

8. –RASPALL – Cespiva.
· Lligueta Semifinals (21-2-13 > 5-3-13)
1. Piles, divendres 1-3-13 (16:30 h): Mata i Roberto – Ian i Nèstor.
2. Xàbia, diumenge 3-3-13 (10:30 h): Jordi i Josep – Borja i Arnau.
3. Llosa, dimarts 5-3-13 (16:30 h): Mata i Roberto – Jordi i Josep.
· Final Montcada diumenge de10 Març (16,45 h.).

9. -Circuit Cadet ESACALA i CORDA.
· Diumenge 3 de Març Murla (16 h): 1a) Alcàsser – Murla. 2a) Orba- Petrer.

7 Visites

Deixa un comentari