Partides de pilota per a la setmana

“El Racó de la pilota del tio canya” tanca la seua emissió per a este any 2016. Amb estes partides acomiaden l’any fins després de reis que tornarem cada quinze dies amb eixa informació del mon de la pilota i per suposat, amb les partides per a que de forma senzilla pugau buscar aquelles que més vos agraden. Des de el programa vos desitgem a totes i tots que passeu molt bones festes, que gaudiu de la família i els amics i que acabeu i comenceu any de la millor forma possible.
Bon Nadal i feliç 2017!!

Partides més interessants:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 15-12-16 (16:30 h) I Trofeu Mixte Fundació J.L.López:
1a) Ricard, Canari i Lorja – Pablo, Coeter II i Raül II.
2a) Genovés II, Pere i Hèctor II – MIguel, Xavi i Monrabal.
2) Sueca, divendres 16-12-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Francés i Salva – Lluís de la Vega i Raül II.
3) Vila-real, divendres 16-12-16 Tr. Joves (18:30 h): Carlos i Natxo – Pablo Borriol i Bueno.
4) Vilamarxant, divendres 16-12-16 (17:45 h): Colau i Jesús – Giner i Monnabal.
5) Pedreguer, dissabte 17-12-16 (16:45 h):
1a) Salva i Conillet – Martí II, Sala i Manel.
2a) Santi de Silla i Bernat – Pablo de Sella i Hèctor.
6) Pelaio, dissabte 17-12-16 (16:30 h) X Tr. Mestres:
1a) Soro i Xavi – Marc, Pere i Hèctor II.
2a) Pujol II i Santi – Pere Roc, Fèlix i Carlos.
7) Petrer, dissabte 17-12-16 (11:15 h): Angel i Salva – Pablo Borriol i Bueno.
8) Dénia, diumenge 18-12-16 (11,15 h) XXV Aniversari Club Pilota:
1a) Pda. Exhibició amb Genovés I, Sarasol I, Sarasol II,…
2a) Soro III, Dani i Monrabal – Genovés II, Fèlix i Carlos.
9) La Pobla, dilluns 19-12-16 (16 h): Professionals ?
10) Borriana, dilluns 19-12-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Trofeu Joves: Pablo de Sella i Hèctor II – Giner, Alvaro i Josep.
11) Massamagrell, dimarts 20-12-16 (16 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 15-12-16 (17 h):
1a) Emilio i Raimon – Cristià i Aarón.
2a) Guille i Roberto – Jeffry i Josep.
2) La Llosa, dijous 15-12-16 (16:45 h): No n’hi ha Partides.
3) Piles, divendres 16-12-16 (16:45 h):
1a) P.Salvà i Leandro III – Ximo i Borja.
2a) Pepe i Dorín – Montaner i Pau.
4) Genovés, divendres 16-12-16 (17 h) Semifinals Tr. Arturo Bataller:
1a) Sergio, Tonet II i Raül II – Punxa, Miravalles i Nèstor.
2a) Moltó i Brisca – Ian i Sanchis.
5) Bellreguard, dissabte 17-12-16 (17 h):
1a) P.Salvà Seve – David Lorja.
2a) Vercher, Moro i Nèstor – Pablo i Coeter II.
6) La Llosa, dissabte 17-12-16 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Salelles i Adrià – Pau G., Xavi i Bosío.
3a) Ricard i Roberto – Badenes i Josep.
7) Ondara, dissabte 17-12-16 (15h):
1a) Juvenils o Raspall Femení.
2a) Professionals.
8) Bellreguard, diumenge 18-12-16 (17 h):
1a) Sergi Ibiza – Salelles I Ricardet II.
2a) Moncho i Canari – Montaner i Tonet II.
9) Xàbia, diumenge 18-12-19 (10:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Sergi, Arabí Vicent – Ferrer, Alvan i Tomaqueta.
10) Xeraco, dilluns 19-12-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) Vilanova, dilluns 19-12-16 (15:30 h):
1a) Juvenils.
12) Oliva, dimarts 20-12-16 (17 h )-
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) La Llosa, dimarts 20-12-16 (16:30 h):
1a) Juveniles.
2a) Professionals.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS 1a Categoria
· Finals Moixent, dissabte 17 i diumenge 18:
– Diumenge 18 (10:30 h):
1) Femenina: Beniparrell A – Rafelbunyol A.
2) (11:30 h) Masculina: Xeraco A – Rafelbunyol A.


4.-Partides LLARGUES Circuit La Bolata
· Finals Alacant Carrer Jorge Juan, diumenge 18 (10:30 h):
1) Juvenils.
2) Sella – Parcent.
142 Visites

Deixa un comentari