Partides de pilota interessants finals de Novembre/Desembre

Totes les partides més interessants de raspall, dalt corda, frontó a la comarca i a la resta del país.

1. Partides interessants propera setmana de raspall

*Dijous, 22-11-07, Bellreguard:
1era Alvarito i Burguera – Punxa i Rafa
2ona Armando i Salva – Juan i Coeter II

*Divendres, 23-11-07, Bellreguard:
1era Ricard i Guillem – Monxo i Cristian
2ona Pep i Carlos II – Dani i M.Ángel

*Dissabte, 24-11-07, Bellreguard:
1era J.Carlos i Rafa – Josep i Galán (50 €)
2ona Sariero, Alberto i Leandro III – Tur, Agustí i Vilare (150 €)

*Diumenge 25-11-07, Bellreguard: Matí:
1era David i Xavi – Malonda IV i Canana II
2ona Juan i Coeter II – Loripet i Salva

*Oliva, dimarts 27-11-07:
1era Juvenils
2ona Professionals 1ª


2.Partides interessants propera setmana per dalt corda

*Dimecres 21-11-07, Guadassuar:
1era Álvaro i Melxor – Núñez, Pere i Tino
2ona Bancaixa --> Mezquita, Tato i Canari – Miguel, Grau i Raül II

*Dimecres 21-11-07, Benidorm (18 h) --> Adrià II i Xavi – Ángel i Santi

*Dijous 22-11-07, Llíria:
1era David, Aucejo i Canya – Fran i Espínola
2ona Cervera, Jesús i Oñate – Genovés II i Salva

*Dijous 22-11-07, Pelaio:
1era Primi, Natxo i Miralles – Alberto, Héctor i Carlos II
2ona Adrià I, Sarasol II i Herrera – Pedro i Dani

*Divendres 23-11-07, La Pobla de Vallboba (15:45 h) --> Marrahí, Xavi i Pedrito – Adrià II i Santi

*Divendres 23-11-07, Sueca:
1era Fageca i Pere – Soro III i Tomaset
2ona Colau i Félix – Víctor, Raül II i Canari

*Dissabte 24-11-07, Llíria:
1era Juvenils
2ona Claudio i J.Manuel – Santi II i Gerardo

*Dissabte 24-11-07, Pedreguer:
1era Alberto i Aucejo – Ángel i Emilio
2ona Miguel i Tato – Adrià I i Grau

*Dissabte 24-11-07, Pelaio (17:30 h) --> BANCAIXA: Álvaro, Solaz i Espínola – Núñez, Melxor i Tino

*Diumenge 25-11-07, Dènia (11:30 h) --> Juvenils

*Diumenge 25-11-07, Benissa:
1era Primi i Pere – Fran i Santi
2ona BANCAIXA --> Pedro, Dani i Herrera – Genovés II, Sarasol II i Héctor

*Dilluns 26-11-07, Benidorm --> Professionals 1ª

*Dilluns 26-11-07, Guadassuar --> Professionals 1ª

*Dimecres 28-11-07, Benidorm --> Professionals


3.Partides propera setmana Raspall – Aficionats

1ª categoria: Tornada semifinals --> 1) Castelló de la Ribera – Beniarrés. 2) Xeraco-B – Anna-Bolbaite

2ª categoria --> 1) Gata – Manuel. 2) Ador-A – Genovés-B

3ª categoria A --> 1) Finestrat – Llosa. 2) Rafelbunyol-C – Castelló de Rugat

3ª categoria B --> 1) Gandia-B – Albalat. 2) Real de Gandia – Gandia-C


4.Partides propera setmana de Llargues

*Castell de Castells, dissabte 24-11-07:
1)Palma (11 h): Alcoi – Benifallim
2)Llargues (16 h): Sella – Laguart

5.Altres resultats del raspall (tots al trinquet de Bellreguard).

*Divendres 9-11-07:
1era Punxa i Carlos II (R) 25 – Pep i Guillem (Bl) 10
2ona Josep i Rafa (R) 25 – Dani i Burguera (Bl) 15

*Dissabte 10-11-07:
1era Malonda IV i Xavi (R) 5 – J. Carlos i Canana (Bl) 25
2ona Batiste i Leandro III (Bl) 25 – Tur i Galán (R) 0

*Diumenge 11-11-07 --> Loripet, Agustí i Leandro III, 25 – Juan, Coeter II i Salva, 15

*Dijous 15-11-07:
1era Josep i Rafa (R) 25 – Dani i Burguera (Bl) 15
2ona Tur i Coeter II (R) 25 – Sariero i Salva (Bl) 10

*Divendres 16-11-07 (23:30 h): Desafiu 3000 € (a “passar i passar) --> Xavi 25 – Armando i Alberto 10 (la parella només amb les esquerres). [Bona partida de Xavi!]

6.Altres resultats per dalt corda i frontó:
* Sueca, divendres 9-11-07:
1era Fageca i Voro (R) 55 – Ángel i Pere (Bl) 60
2ona Genovés II i Tato 35 (R, Oltra) – Soro III, Dani i Herrera (Bl) 60

* Pelaio, dissabte 10-11-07 --> Mezquita, Félix i Espínola (R) 50 – Cervera, Canari i Oñate (Bl) 60. (Els millos Espínola i Oñate).

* Massamagrell, dimarts 13-11-07 --> Cervera, Tato i Oñate, 60 – León i Solaz, 25

* Guadassuar, dimecres 14-11-07:
1era Adrià I i Pere, 35 – Primi, Canari i Herrera, 60
2ona Víctor i Grau, 45 (R; Oltra) – Pedro, Félix i Tino (Bl) 60

* FRONTÓ. Final Trofeu “Universitat – Bancaixa”. Dimarts 13-11-07 --> Genovés II i Fageca, 41 – Álvaro i Espínola, 28
40 Visites

Deixa un comentari