Partides de pilota destacades

Amigues i amics, ací teniu les partides per a esta setmana… Setmana que si sou molt aficionats a veure partides, no se si podreu anar a totes. Com ve saguent habitual en esta temporada, el marquem les més interessants, però és que hi ha modalitats que són quasi totes!
Recorda que els dimecres de 21h a 22h estarem en directe contant-te el resum de la setmana. No faltes!

Partides:

1.-Partides interesants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Pelaio, dijous, 15-12-11 (16:30 h):
1a) Pablo II i Colau II – Sergio i Natxo II.
2a) Màsters-1a Semifinal --> Soro III, Xavi i Tino – León, Dani i Carlos II.
2) Benidorm, dijous 15-12-11 (19:15 h) --> No sabem si n’hi hapartida.
3) Sueca, divendres 16-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Núñez i Salva – Cervera i Raúl II.
4) Bellreguard, divendres 16-12-11 (23 h) --> Lliga Oxford: Primi, Herrera i Monrabal – Panete, Natxo i Carlos.
5) Vila-real, divendres 16-12-11 (18:30 h) -->Lliga Oxford: Fageca i Pere –Santi II i Santi.
6) Pelaio, dissabte 17-12-11 (17 h) --> Màsters-2a Semifinal: Miguel,Tato i Hèctor – Álvaro, Jesús i Tomàs II.
7) Pedreguer, dissabte 17-12-11 (16 h):
1a) Soro III i Dani – Adrià I, Fèlix i Carlos II.
2a) Pablo i Jesús II – Sergio II i Aucejo.
8) Xàbia, diumenge 18-12-11 (11:30 h) --> Lliga Oxford: Rodrigo, Tomàs II i Colau II – Pujol II i Hèctor.
9) La Pobla, dilluns 19-12-11 (15:30 h.) --> Lliga Oxford: Fageca i Pere – Primi, Herrera i Monrabal.
10) Guadassuar, dilluns 19-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils. 2a) Professionals.
11) Massamagrell, dimarts 20-12-11 (15:30 h) --> Soro III i Jesús – León Raúl i Hèctor.
12) Guadassuar, dimecres 21-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils 2a) Professionals
* Dimecres 14-12 => Alvaro i Sarasol II – Núñez i Fèlix.


2.-Partides interessants propera setmana RASPALL PROFESSIONAL
1) Bellreguard, dijous 15-12-11 (16,30 h):
1a) Cerver i Jeffry. – Ferràn i Nèstor.
2a) (100 €) --> A.Moltó i Coeter II – Virgi I Dorín.
2) La Llosa, dijous 15-12-11 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) A.Moltó (?) i Leandro III – Armando i Sidahmed.
3) Piles, divendres 16-12-11 (17 h):
1a) Ferran i Borja – Xaveli i Roberto.
2a) Carlos i Jaume II – David I Sidahmed (100 €).
4) Bellreguard, dissabte 17-12-11 (16,30 h):
1a) Ferran i Xoto – Xaveli I Sagasta II. (50 €).
2a) Monjo i Dorín – Juan i Leandro III. (150 €).
5) La Llosa, dissabte 17-12-11 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Raúl i Paco – Dani i Jaume II.
6) Piles, ds-17-12-11-(16,30 h) => Finals Raspall – Aficionats parelles de : 2a, 3a, 4a A , 4a B, i Femení-1a-2a i 3a..
7) Bellreguard, diumenge 18-12-11 (16,30 h):
1a) Moltó i Trini – Mario i Gabi.. (50 €)
2a) Blasco i Canana II – Virgi I Sanxis. (150 €).
8) Piles-dg-18-12-11- (10 h)
1a) Final Raspall -Aficionats 1a Categoria --> Alzira (Lluiset i Juan II) – Dénia (Ricard i Guillem).
2a) (11,30h) => Desafiu (3.000 €) : Waldo (trau seguit 8 i ½-esq-falta quinze) –Coeter II i Moro.
9) Xeraco, diumenge18-12-11 (10:30 h):
1a) Juvenils. 2a) Professionals
* Diumenge 27-11: 2a Semifinal Individual --> Armando – Monjo.
10) Castelló Ribera, dilluns 19-11 (16:30 h) --> No sabem si n’hi han partides.
11) Oliva, dimarts 20-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.. 2a) Professionals.
*Dm-13-12-: 1a) Ferran i Sidahmed. – Sergio i Jaume 2a) Guille i Leandro – Virgi i Sanxis…
12) La Llosa, dimarts 20-12-11 (17 h):
1a) Aficionats 2ª) Professionals.
* Dimarts 13-12: 1) Aficionats 2) Mario i Rubén – Monjo i Guillem


3.-RASPALL AFICIONATS Parelles Finals
* Dissabte 17-12 Piles
– 15,15 h: 3a – Castelló Rugat- Llosa.
– 16,30 h: 1a – Alzira – Dénia.
– 18,30 h: 2a – Genovés A – Genovés B.

* Diumenge 18-12 Piles
– 10 h: 4a A Bicorb E – Alzira H.
– 16 h: 4a B Cocentaina B – Cocentaina C.
– 17 h: Femenina-3a Borbotó E – Beniparrell E.
– 18 h: Femenina-2a Beniparrell A – Tavernes Blanques A.
– 19 h: Femenina-1a Borbotó A – Borbotó B.


4.-Partides RASPALL Sub-18
*Llosa-divendres 16-12-(16 h.): 1) Edu – J.Mata. 2) J.Murillo – Nèstor. 3)Borja – Gabriel. 4)Gadea-Calatayud.
*Bellreguard-dimarts 20-12-(19,15h): 5)B.Huesca- X.Juan. 6)Víctor – Adrià Arabí.


5.-Partides DALT CORDA AFICIONATS 1a Categoria Grup B
Dissabte 17-12 ( 6ª Jornada):
1) Benissa B -Benissa A 2) Foios A.- Manises A => Descansa massamagrell A.


6.-Partides FRONTÓ AFICIONATS – Individual Categoria Especial
Dissabte 17-12 (Partides pendents ¿?)
· 1) Montesa – Pascual II. 2) Enrique – Alejandro. 3) Adrià II – Montesa.


7.-JECV – FRONTÓ – Valencià. Semifinals Autonòmiques
Beniflà – dissabte, 17-12 (9,30 h).
1) Benjamí (12,30 h.): 1) 2n.Val.- A- Orba A. 2) Puig- Petrer A.
2) Aleví (11,30 h): 1) Bonrepós.- – Tibi A. 2) Puig- Orba A.
3) Infantil (10,30h): 1) Alginet – Murla B. 2) Alginet – Orba A
4) Cadet (9,30 h): 1) Borbotó – Orba A. 2) Massalfassar – Petrer A.
*Finals --> Vesprada.

41 Visites

Deixa un comentari