Properes partides de pilota i resultats partides 2ona setmana gener

Resultats de les partides de la 2ona setmana de gener 2008 i pròximes cites més destacades per a la setmana vinent. 1.Partides interessants propera setmana de raspall

* Bellreguard, dijous 24-1-08:
1era) Josep i Rafa – Monxo i Dorin
2ona) Batiste i Salva – Loripet i Leandro III

* Bellreguard, divendres 25-1-08:
1era) Ruben i Xoto – Ricard i Terry
2ona) Punxa i Carlos II – Pep i Burguera

* Bellreguard, dissabte 26-1-08:
1era) David i Galan – J. Carlos i Canana II [50 €]
2ona) Armando i Salva – Batiste i Coeter II [150]

* Bellreguard, diumenge 27-1-08:
1era) Dani i Vilare – Tur i Rafa [50 €]
2ona) Loripet i Leandro III – Sariero, Alberto i Xavi [150 €]

* Dènia, diumenge 27-1-08 (11:30 h) --> Malonda IV, Francisquet i Morera – Carlos, Gorxa i Ferrer

* Oliva, dimarts 29-1-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era.


2.Partides interessants propera setmana per dalt corda
(I)Fira de Festes de Guadassuar:
1) Dilluns 21-1-08:
1era) Juvenils
2ona) Soro III i Salva – Primi i Jesús

2) Dimarts 22-1-08:
1era) Juvenils
2ona) 1era semifinal Trofeu Hexagom Verd --> Genovés II, Xavi i Herrera – Núñez, Sarasol II i Tino

3) Dimecres 23-1-08:
1era) David, Tomaset i Canya – Marrahí i Aucejo
2ona) 2ona semifinal Trofeu Hexagom --> Álvaro, Solaz i Natxo – Víctor, Dani i Héctor

4) Dijous 24-1-08:
1era) Juvenils
2ona) Fran i Pere – Primi, Santi i Pedrito

5) Divendres 25-1-08:
1era) David i Héctor II – Marcos i J. Manuel
2ona) León, Tato i Aucejo – Pedro, Félix i Espínola

6) Dissabte 26-1-08, (17:30 h) [Partida única] --> Fageca i Xavi – Soro III i Pere

(II)Resta de trinquets:
7) Benidorm, dimecres 23-1-08 (16:30 h) --> Primi i Félix – Ángel i Jesús

8) Pelaio, dijpus 24-1-08:
1era) Santi II, Héctor i Miralles – Roberto i J. Manuel
2ona) Soro III, Melxor i Herrera – Adrià I i Raül

9) Pelaio, dissabte 26-1-08: Bancaixa --> Trio de Víctor – Trio de Miguel

10) Pedreguer, dissabte 26-1-08:
1era) Marrahí i Emilio – Roberto, Tomaset i Carlos II
2ona) Colau i Dani – Núñez, Tato i Tino

* L’Eliana, diumenge 27-1-08 (12 h): Bancaixa -->
11) Benissa, diumenge 27-1-08:
1era) Ángel i Aucejo – Primi i Santi
2ona) Bancaixa --> Trio d’Álvaro – Trio de Genovés II

12) Benidorm, dilluns 28-1-08:
1era) Juvenils
2ona) Bancaixa --> Trio de León – Trio de Colau


3.Partides interessants propera setmana Aficionats dalt corda (Campionat Hivern Murla)
Trinquet de Murla:
* Dimecres i dijous: 20 h.

* Divendres: 20 i 21 h.

* Dissabte i diumenge: 18 h.


4.Altres resultats del raspall (tots a Bellreguard)

* Diumenge 6-1-08:
1era) Josep i Rafa (R) 15 – Sergio i Dorin (Bl) 25
2ona) Final Individual --> Waldo (R) 25 – Armando (Bl) 15

* Dijous 10-1-08:
1era) Pep i Dorin (R) 25 – Josep i Rafa (Bl) 20
2ona) David i Coeter II (R) 5 – Juan i Salva (Bl) 25

* Divendres 11-1-08:
1era) Ricard i Guillem (R) 20 – Monxo i Terry (Bl) 25
2ona) Punxa i Xoto (R) 25 – Pep i Carlos II (Bl) 15

* Dissabte 12-1-08:
1era) Sariero i Canana II 25 – David i Xavi 5
2ona) 1era semifinal Trofeu Levante-Sain --> Waldo i Salva (R) 20 – Loripet, Agustí i Vilare (Bl) 25


5.Altres resultats per dalt corda

* Guadassuar, dilluns 7-1-08 --> Colau i Pere 35 – Cervera i Salva 60

* Guadassuar, dimecres 9-1-08:
1era) Fran i Aucejo (R) 30 – Primi i Santi (Bl) 60
2ona) Bancaixa --> Álvaro, Solaz i Natxo 60 (R, Miguelin) – Miguel, Grau i Pedrito [Raül II] 55 (Bl)

* Sueca, divendres 11-1-08:
1era) Carlos i Aucejo (R) 50 – Marcos i J. Manuel (Bl) 60
2ona) Cervera i Santi (R, Ramón) 55 – Soro III i Natxo (Bl, Aragó) 60

* Pelaio, dissabte 12-1-08 --> Cervera, Solaz i Oñate 60 – Álvaro i Xavi 45

* Petrer, dissabte 12-1-08: Bancaixa --> Trio de Pedro 60 – Trio de Núñez 35

* Castalla, diumenge 13-1-08: Banciaxa --> Trio de Miguel 60 – Trio de Víctor 35
82 Visites

Deixa un comentari