Partides destacades de pilota per a esta setmana

Esta setmana ja s’anuncien els equips pegolins que comencen el campionat de raspall aficionats. Esperem contar bones noves la propera setmana. Com sempre destaquem algunes de les partides més interessants i vos convidem a que el dimecres de 21:30h a 22h seguiu la crònica del món de la pilota que Josep Mª Ferreiró ens portarà. Quasi no cal dir-ho, però no es pergau les històries de la pilota de 21h a 21:30h. Sintonitza’ns t’esperem.
Ací teniu les partides. Gaudiu-les!

1.-Partides interesants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 23-2-12 (16:30 h):
1a) Juvenils: Panete i Víctor II – Carlos (petrer) i Colau II .
2a) León i Raúl II – Cervera i Jesús.
2) Borriana, dijous 23-2-12 (18,30h.) III Campionat Promoció:
Vicent i Víctor II – Ximo i Monrabal.
3) Sueca, divendres 24-2-12 (16:30 h):
1a) Pablo II i Monrabal – Vicent, Natxo II I José..
2a) Adrià I i Fèlix – Colau i Dani.
4) Vila-real, divendres 24-2-12 (18:30 h): Fageca i Xàvi – Cervera, Hèctor i Tino.
5) Pelaio, dissabte 25-2-12 (17 h): Soro III i Raúl – Núñez, Tato i Carlos II.
6) Pedreguer, dissabte 25-2-12 (16,30 h):
1a) León i Pere – Primi i Jesús.
2a) Rodrigo i Jesús II – Maravilla, Vicent i Joan.
7) Llíria, diumenge 26-2-12 (11,30 h) FINAL Bancaixa 4a ronda:
Alvaro, Salva i Herrera- Fageca, Xavi i Tino.
8) Borriana, dilluns 27-2-12 (18:30 h): Adrià I i Hèctor – Cervera i Santi.
9) Guadassuar, dilluns 27–2-11 (16:30 h):
1a) Vicent i José – Ximo i Josep.
2a) Núñez i Tomàs II – Colau i Natxo..
10) Benidorm, dimarts 28-2-12 (17:00 h): Panete i Carlos II – Pablo, Vicent i Jesús II.
11) Massamagrell, dimarts 28-2-12 (15:30 h): Pujol II i Tato – Santi II i Jesús.
12) Guadassuar, dimecres 29-2-12 (16:30 h): 1a) Juvenils . 2a) Professionals
** Dx-22-2 : 1a)Pujol II i Carlos II – Panete I Natxo II.
2a) Alvaro i Fèlix – Santi II, Tato i Tomàs II.


2.-Partides interessants propera setmana RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 23-2-12 (16:30 h):
1a) Xaveli II I Nèstor — Cerver i Sidahmed.
2a) Guille i Canari – Punxa I Dorín. (Premi 100 €)
2) La Llosa, dijous 23-2-12 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Raúl i Rubén – Armando I Rafa.
3) Piles, divendres 24-1-12 (17 h):
1a) Escoto i Borja – Ferran i Arnau..
2a) Monjo i Moro – Virgi, Armando I leandro III. (100 €).
4) Bellreguard, dissabte 25-2-12 (16:30 h):
1a) Josep i Xoto – Guille i Galàn. (50 €)
2a) Waldo I Alberto – Virgi, Coeter II i Leandro III. (Premi Savipecho 200 €).
5) La Llosa, dissabte 25-2-12 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) A benefici C.F.Llosa:Ricard, Guillem i Dani – Pepe, Jaume II i Sidahmed.
6) Bellreguard, diumenge 26-2-12 (16:30 h):
1a) Pepe i Gabi – Caxu i Sagasta II (50 €).
2a) Blasco i Canana II – Moltó i Dorín. (Premi 150 €).
7) Xeraco, diumenge 26-2-12 (10:30 h):
1a) Escola de Xeraco – Escola de Gata.
2a) Club Pilota Xeraco (Antonio, Canari I Costa III) – Bicorb (Armando, Víctor i Borja)
8) Oliva, dimarts 28-2-12 (16:30 h):
1a) Mata, Borja i Morant – Jordi, Murillo i XXX(?).
2a) Molto i Canari – Punja i Dorin.
**Dm-21-2: 1a) Juvenils. . 2a) Waldo i Soqueta – Monjo i Coeter II.
9) La Llosa, dimarts 28-2-12 (17 h): 1ª) Aficionats. 2ª) Professionals.
** Dm-21-2: Moltó i Jaume II – Ricard i Leandro III.


3.-RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte 25-febrer:
1a Cat.)
1)Xeraco- Bicorb. 2)Cocentaina- GenovésA.
3)Genovés B- Valldigna. 4)Alzira A – Bicorb A.
4a A-Grup 3)
1) Alfàs A – Alfàs B. 2) Xàbia A – Oliva C.
3)Oliva B – Pego A (Fénix).
4a B-Grup 3)
1) Xàbia B – Xàbia C . 2) Pego B(Nautilus) – Oliva D.
3)La Xara – Ondara B.


4.-FRONTÓ AFICIONATS – Parelles 1a categoría.
· Dissabte 25-febrer:
1) Quart A – Quart B. 2) Almussafes A – Museros A. 3) Quartell A – Vilamarxant.


5.-Partides Lliga Juvenil Caixa Popular.
I) Pelaio, dx-22-2 (17 h): 1) Xilxes – Laguar. 2) Orba – U.P.V.
II) Sueca, dv-24-2 (17 h): Vilareal – Alcàsser.
III) Pedreguer, ds-25(18 h): Pedreguer –Petrer.
IV) Pelaio, dx-29-2-(17h): 1) Laguar – U.P.V. 2) Orba – Xillxes. .


6.-JECV-GALOTXA – Finals Comunitat.
· Godelleta, diumenge 26-febrer:
Semifinals-Matí
1)(12 h)-Benjamíns: OrbaA – TibiA. 2)(11,30h)-Alevíns: Tibi – OrbaA.
3)(11 h)-Infantils::Murla – Orba. 4)(10,30h)-Cadets: OrbaA – Petrer.
** Finals – Vesprada a partir de les 15,30 h.


7.-Partides Campionat Autonòmic “Frontó Internac. (One Wall)
· Massamagrell, diumenge 26-febrer:
** No sabem si n’hi hauran partides, probablement les partides pendents.

17 Visites

Deixa un comentari