Partides de pilota valenciana per a la setmana

Amigues i amics ‘del racó de la pilota del tio canya’ ací teniu les partides de pilota per a esta setmana. Recordeu que si no vàreu poder escoltar el programa el passat dimarts ho podeu fer ací a la secció de ‘Ràdio a la carta’ on trobareu els programes per a que els pugueu escoltar al vostre ritme quan millor vos vinga.
Partides de pilota de la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 11-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-13: Carlos II i Pablo (Sogorb) – Kevin i Rafa.
2a) Tr.Mestres-14: Soro III i Fèlix – Genovés II, Santi i Carlos.
2) Sueca, divendres 12-12-14 (16:45 h):
1a) Individual-sub-23:
2a) Individual-sub-23.
3) Vila-real, divendres 12-12-14 (18:30 h) Homenatge-Álvaro: Álvaro, Fèlix i Monrabal – Soro III i Dani.
4) Vilamarxant, divendres 12-12-14 (18:30 h): Pere-Roc II i Zarzo – Pedro i Hèctor.
5) Benissa (19:30 h) III Tr. “Vila Benissa” – 2a Semifinal: Pablo, Pere i Tomàs II – León, Jesús i Carlos.
6) Pelaio, dissabte 13-12-14 (17:30 h) Tr-Mestres-14: Pujol II i Raúl – Fageca, Xavi i Monrabal.
7) Pedreguer, dissabte 13-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Ds-15: Carlos II i Jordi – Giner i Sala.
2a) Víctor i Santi – Santi II i Pere.
8) Petrer, dissabtes 13-12-14 (18:30 h): Francés i Víctor II – Pere-Roc II i Natxo.
9) Genovés, diumenge 14-12-14 (11:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Genovés II i Hèctor – Miguel i Fèlix.
10) Alzira, diumenge 14-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Pablo i Tomàs II – Santi II i Carlos.
11) Borriana, dilluns 15-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-10: Soro III i Xavi – Pujol II, Dani i Carlos.
12) Guadassuar, dilluns 15-12-14 (17:30 h): Professionals.
*Di-24: Marc i Guill. – Carlos II i Pepet.
13) Massamagrell, dimarts 16-12-14 (16:30 h): Professionals.
*Dm-25: Semifinal Lliga.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 11-12-14 (17 h):
1a) Pablo i Tonet – Caxu i Borja.
2a) Moltó i Dorín – Marrahí i Sanxis. (100 €).
2) La Llosa, dijous 11-12-14 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Lluiset i Pepeico II – Jeffry i Nèstor.
3) Piles, divendres 12-12-14 (16:45 h):
1a) Ferran i l’Orxa – Nalda i Pau.
2a) Waldo i Canari – Moltó i Josep.
*Dv-28: Punxa i Josep – Ricard i Canari. (100 €)
4) Genovés, divendres 12-12-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dv-28: Guille i Pepico II – Ian i Sidahmed.
5) Bellreguard, dissabte 13-12-14 (16:30 h):
1a) Jeffry i Nèstor – Xaveli II i Sagasta. (50 €).
2a) Marrahí i Roberto – Sergio i Alberto. (100 €).
6) La Llosa, dissabte 13-12-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Domingo i Borja – Escoto i Tonet.
7) Piles, dissabte 13-12-14 (16:30 h):
1a) Individual: Pepe – Ricard.
2a) Punxa i Coeter – Waldo i Xoto.
*Ds-29: Waldo i Coeter II – Moltó i Moro. (100 €).
8) Bellreguard, diumenge 14-12-14 (16:30 h):
1a) Ferran i Ricardet – Nalda i Jaume II.
2a) Ian i Sanxis – Guille i Dorín. (100 €).
9) Dénia, diumenge 14-12-14 (11:30 h): No sabem si n’hi hauran partides.
10) Xeraco, diumenge 14-12-14 (10:30 h):
1a) Juvenils.
*Dg-23: Badenes i Seve – Antoniet i Cristià.
2a) Individual: Monjo – Miravalles.
11) Vilanova, dilluns 15-12-14 (16 h): Promoció.
12) Bellreguard (per Oliva), dimarts 16-12-14 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Dm-4: Caxu i Sidahmed – Ferran i Sagasta II.
2a) Individual: Sergio – Canari.
13) La Llosa, dimarts 16-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dm-2: Genovés II i Dani – León, Raúl i Carlos.
2a) Professionals.
*Dm-2: Sergio i Coeter II – Marrahí i Sanxis.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS – Finals.
· Trinquet de Genovés. FINALS: Dissabte 19 i diumenge 20 de desembre.


4.-IX Campionat RASPALL INDIVIDUAL sub-18 – 2a Ronda.
· La Llosa, diumenge 14-12-14 (9:30 h):
1) Hèctor – Robert.
2) A.Molinés – Emilio.
3) Martín – Aaron Oliver.
4) Pepe – Sacha.
5) N.Badenes – Josep.
· 2a Fase) A partir del 15 de desembre.


5.-IX Campionat RASPALL INDIVIDUAL sub-16 – 4ts. final.
– Xeraco, dijous 11-12-14 (19:30 h): -1) Pau – Xavier -2) Ximo – Rafa.
– Orba, divendres 12-12-14 (19 h): -3) Diego – Seve -4) Adrià – Lorja
· Semifinals:  15 – 19 desembre.


6.-JECV-FRONTÓ PARELLES –Alacant.
· Frontó de Dénia(?), diumenge 14-12-14:
I-Benjamí: -1) OndaraA – Beniarbeig -2) PetrerA – PetrerB.
II-Aleví: -1) OndaraB – OrbaA. -2) XàbiaA – SellaB.
II-Infantil: -1) OrbaA – PetrerA. -2) SellaA – PetrerB.
IV-Cadet: -1) TibiA – Benidorm. -2) Petrer – TibiB.


7.-VII Campionat E i C. INDIVIDUAL – sub 23.
· 2a Fase – 4ts.):
I – Sueca, divendres 12-12-14: 1) Pepet- Francés. 2) Ferrer -Carlos
II – Pobla, dilluns 15-12-14: 3) Marc – Guillermo.
III – Montcada, dimarts 16-12-14: 4) Pablo II –Sergi.
Semifinals: 1) Pobla, dilluns 22-12-14 16 h 2) Borriana, dilluns 22-12-14 18:30 h
FINALS, Vilar, divendres 26-12-14: 17 h) 3r – 4rt. 18:30 h): 1er – 2on.

21 Visites

Deixa un comentari