Partides de pilota valenciana per a la setmana

Pegolines i pegolins que encara esteu gaudint de les festes, ací vos deixem les partides que tenen lloc al nostre voltant a les diferents modalitats, als carres, als frontons o trinquets per a que ara que teniu temps lliure s’ha apropeu a veure’n algunes.
Partides més interessants per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 29-6-16 (17 h):
1a) Raspall: Professionals.
2a) Puchol II i Tomàs II – Marc i Félix.
2) Vilareal, dimecres 29-6-16 (18:30 h) Lliga-2: 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
3) Pelaio, dijous 30-6-16 (16:45 h):
1a) Martí II i Rafa – David i Julian.
2a) Colau, Hèctor II i Conillet – Boni, Hèctor i Herrera.
4) Sueca, divendres 1-7-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Martí II i Natxo – J.Salvador i Tomàs II.
5) Vilamarxant, divendres 1-7-16 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Diputació Semifinals: Lluís Vega i Xavi – Pere Roc i Jesús.
6) Vila-Real, divendres 1-7-16 (17:30 h): Professionals.
7) Massamagrell, divendres 1-7-16 Minitrinquet – Nits màgiques: 1a) 20 h –Sopar– 2a) 23 h.
8) Petrer, dissabte 2-7-16 (17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
9) Pedreguer, dissabte 2-7-16 (17 h):
1a) Ferrer i Pepet – Salva i Conillet.
2a) Miguel i Bueno – Pere Roc II i Hèctor.
10) Pelaio, dissabte 2-7-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Soro III i Salva – Santi Silla, Fèlix i Carlos.
11) Xàbia, diumenge 3-7-16 (11:30 h) 2 partides:
1a) Diputació Lliga Semifinal
2a) Professionals.
12) Massamagrell, diumenge 3-7-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Diputació Semifinal: Pujol i Monrabal – Sant II i Pere.
13) Pobla, dilluns 4-7-16 (17 h): 1a) Juvenils o Aficionats. 2a) Professionals.
14) Borriana, dilluns 4-7-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
15) Massamagrell, dimarts 5-7-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Castelló Rugat, dimecres 29-6-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Moltó i Gabi – Sergio i Coeter II.
2) Bellreguard, dijous 30-6-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Domingo i Néstor – Jeffry i Dorín.
3) La Llosa, dijous 30-6-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Badenes i Guillem – Momblanc i Seve.
4) Piles, divendres 1-7-16 (17 h):
1a) Mario i Borja – Badenes Lorja.
2a) Sergio i Moro – Moncho i Brisca.
5) Genovés, divendres 1-7-16 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Diputació Raspall – Lliga Semifinals: Punxa i Roberto – Moltó i Tonet II.
6) Vilanova, divendres 1-7-16 (16 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
7) El Verger -Carrer de Pilota- , dissabte 2-7-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall.
8) Bellreguard, dissabte 2-7-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Sanchis – Vercher i Coeter II.
9) Ondara, dissabte 2-7-16 (16 h): 1a) Xiquets 2a) Aficionats 3a) Professionals.
10) La Llosa, dissabte 2-7-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Mario i Miravalles – Jeffry i Leandro III.
11) Xàbia, diumenge 3-7-16 (10:30 h):
1a) Juvenils
2a) Raspall-Lliga Semifinals: Ian i Canari – Punxa i Roberto
12) El Verger, diumenge 3-7-16 (16 h): Raspall.
13) Bellreguard, diumenge 3-7-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Sergio i Néstor – Pepe i Brisca.
14) Vilanova, dilluns 4-7-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
15) Xeraco, dilluns 4-7-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Diputació-Raspall-Lliga Semifinals: Moncho i Sanchis – Moltó i Tonet II.
16) Oliva, dimarts 5-7-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
17) La Llosa, dimarts 5-7-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


3.–Partides Copa Diputació ESCALA i CORDA.
· Semifinals: 1a) Vilamarxant, divendres 1 de juliol 2a) Massamagrell, diumenge 3 de juliol.
· FINAL, Pelaio, dissabte 9 de juliol.


4.–Partides Lliga de LLARGUES 1a.
· Semifinal tornada: 2 i 3 de juliol: 1) Benimagrell – Sella 2) Parcent – Pelaio.
· FINALS, Parcent 9 i 10 de juliol.


5.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS.
· FINALS, Genovés, Carrer M. Hernàndez, dissabte 2 i diumenge 3 de juliol.


6.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS.
· Tornada, dissabte 2 de juliol: 1) Pobla – Quart. 2) Xest – Almussafes.
· FINALS, 16 i 17 de juliol.

143 Visites

Deixa un comentari