Partides de pilota per a la setmana

De nou una setmana més ací estem al vostre costat per apropar-vos les partides de pilota més destacades de la setmana ‘el racó de la pilota del tio canya’ enguany és quinzenal però intentem que esteu informats i informades de totes les partides que es juguen a prop i també les que ho fan un poc més lluny. Com sempre hem dit, vos animem a que feu tria que hi tenim de tot.

Partides més interessants per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 23-2-17 (16:30 h):
1a) J.Sdor. i Pablo – Jesús i Alex.
2a) Lluís Vega i Jesús – Giner i Hèctor.
2) Sueca, divendres 24-2-17 (17 h) Lliga juvenil-Semifinals:
1a) 2on Classificat – 3er Classificat.
2a) 1er Classificat – 4rt Classificat.
3) Vila-real, divendres 24-2-17 (18:30 h): Marc i Salva – Pablo Borriol i Natxo.
4) Vilamarxant, divendres 24-2-17 (17:45 h): Francés i Bueno – Carlos Massalfassar i Monrabal.
5) Pedreguer, dissabte 25-2-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Giner i Hèctor – Ferrer i Raül Godelleta.
6) Pelaio, dissabte 25-2-17 (16:30 h):
1a) Carlos i Guillermo – Salva i Alvaro.
2a) Lliga: Soro III i Xavi – Pere Roc, Fèlix i Monrabal.
7) Petrer, dissabte 25-2-17 (18:30 h) Lliga: Genovés, Dani i Carlos – Santi Sill, Santi Finestrat i Natxo.
8) Dénia, diumenge 26-2-17 (11:30 h) Lliga: Pujol II i Jesús – Marc, Pere i Hèctor.
9) Llíria (La Pobla), dilluns 27-2-17 (16 h): Professionals .
10) Borriana, dilluns 27-2-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) Massamagrell, dimarts 28-2-17 (16 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 23-2-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Sanchis – Montaner i Coeter II.
2) Piles, divendres 24-2-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Vercher i Josep – Badenes i Canari.
3) Genovés, divendres 24-2-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Moncho i Roberto – Guille i Tonet IV.
4) Bellreguard, dissabte 25-2-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Sergio i Moro – Pablo, Brisca i Nèstor.
5) La Llosa, dissabte 25-2-17 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Juvenils.
3a) Ian, Sanchis i Leandro III – Moltó i Coeter II.
6) Ondara, dissabte 25-2-17 (15 h):
1a) Juvenils o Raspall Femení
2a) Professionals.
7) El Verger, dissabte 25-2-17 Lliga comarcal:
1a) Xabia A – Xaló.
2a) Verger B – Dénia.
8) Oliva, diumenge 26-2-17 (? h) Finals Campionat Individual Raspall Aficionats (Totes les Categories)
9) Xàbia, diumenge 26-2-17 Lliga comarcal Aficionats:
1a) Ondara – Verger A.
2a) Poblets – Xàbia B.
10) Bellreguard, diumenge 26-2-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) Xeraco, dilluns 27-2-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Vilanova, dilluns 27-2-17 (15:30 h):
1a) Juvenils.
13) Oliva, dimarts 28-2-17 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
14) La Llosa, dimarts 28-2-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides FRONTÓ AFICIONATS “4 i ½”
· Almussafes, diumenge 5-3-17 (10 h) Finals de totes les Categories.


4.–Partides Lliga LLARGUES Jornada 2
· Diumenge 26-2-17
-Gr. Alacant: 1a) Vila – Parcent. 2a) Campello – Xixona. 3a) Petrer – Benidorm. 4a) Mutxamel –Sella.
-Gr. València: 1a) València Cap – Montserrat. 2a) Alfara – Meliana. Descansa= València-Mercat.


5.-Partides Campionat RASPALL DIPUTACIÓ VALÈNCIA
· Dissabte, 25-2-17 1a Femenina:
1a) Montserrat-Beniparrell. 2a)Moixent-Bicorp.
3a) Alqueria A.- Borbotó. 4a)Tavernes Bl.-Beniarbeig


6.–Partides RASPALL AFICIONATS Lliga Marina Alta
· El Verger, dissabte 25-2-17 i Xàbia, diumenge 26-2-17:
-El Verger Gr.B: 1a) XàbiaA – Xaló. 2a) VergerB – Dénia.
-Xàbia Gr.A: 1a) VergerA – Ondara 2a) XàbiaB – Poblets. Descansa = Pedreguer.
33 Visites

Deixa un comentari