Partides de pilota per a la setmana

Com cada setmana ací teniu algunes de les partides que podeu gaudir als diferents trinquets.
Recordar que el Pego A està jugant semifinals encara que ho te complicat ja que a l’anada van pedre 35-5 contra l’Alzira G.
1. Properes partides DALT CORDA
1) Pelaio, ds.-25-6-11 (17:30 h):
Diputació – 3era pda. Semif. --> Miguel i Salva – Genovés II i Raül II.
2) Pedreguer, dissabte 25-6-11 (16:30 h):
1era) Promeses --> Xavi II, Víctor II i Rubén – Maravilla, Carlos II i Jesús II.
2ona) León i Dani – Núñez, Tato i Herrera.
3) Vilamarxant, dissabte 25-6-11 (17:30 h):
Promeses --> Marrahí, Aucejo i Pepet – Ximo, Monrabal i Omar.
4) Murla, diumenge 26-6- (11:30 h):
Copa-2 --> Rodrigo i Hèctor – Pujol II i Tino.
5) Borriana, di. 27-6-11 (18:30 h):
Promeses --> Xavi II, Víctor II i Rubén- Pablo II,Natxo II i José.
6) Fira d’Alberic, dilluns 27-6-11 (16:45 h):
1era) Carlos i Herrera – ? (Fran) i Canari.
2ona) Genovés II i Dani – Miguel, Xavi i Hèctor.
7) La Pobla, dilluns 27-6-11 (17 h):
1era) Promeses --> Ximo, Monrabal i Omar – Maravilla, Carlos II i Jesús II..
2ona) Copa-2– --> Santi II i Tomàs II – Fageca i Pere.
8) Massamagrell, dimarts- 28-6-11 (16:45h):
1era) Promeses --> Vicent, Patri i Josep – Marrahí, Aucejo i Pepet.
2ona) Professionals de 1era.
9) Guadassuar, dimecres -29-6-6-11 (16:45 h):
1era) Rodrigo i Hèctor II – Panete i carlos II.
2ona) Álvaro i Fèlix – León, Sarasol II i Natxo.
10) Vila-real, dimecres 25-5-11 (18 h) --> Professionals

2. Partides Frontó- Aficionats
Dissabte 25-Juny-. *FINALS (El Puig) –1) Juvenils-4rta i 3era --> Ds-2-Juliol-17h

3. Partides Llargues
Diumenge *FINALS a Tibi – Diumenge 10 Juliol.
1era) --> 1) Tibi – Sella. 2ona) --> 1) Tibi – Murla

4. Partides interessants Raspall professional
1) Bellreguard, dissabte 25-6-11 (17 h):
1era) Mario i Xoto – Monjo i Leandro III (50 €)
2ona) Loripet i Canari – Punxa i Alberto (150 €).
2) La Llosa, dissabte 25-6-11 (17 h):
1era) Aficionats.
2ona) Marrahí i Jaume II – Monjo i Gabriel.
3) Xeraco. Dg-26-6-11-(11:30h)—Lliga Raspall --> David i Coeter II – Guille, Dorín i Leandro III.
4) Bellreguard, diumenge-26-6-11 (17 h):
1era) Guille i Trini – Josep i Sagasta II (50 €).
2ona) Lliga Raspall --> Juan (Blasco) i Sanxis – Virgi i Canana II
5) Oliva, dimarts 7-6-11 (17 h) :
1era) Juvenils.
2ona) Professionals 1era.
– Dm-31-5- --> Waldo i Roberto – Josep, Coeter II i Morera.
6) La Llosa, dimarts 28-6-11 (17 h):
1era) Aficionats o Juvenils
2ona) Professionals
– Dimarts -21-6–mep-temp-closing-comment-tag-> A.Moltó i Sidahmed – Mario i Sanxis…
7) Castelló Rugat-dimecres-29-6-11-817 h)
1era) Aficionts.
2ona) Professionals de 1era
-Dx-22-6-Lliga Raspall --> Loripet i Xoto- Punxa i Canari

5. Raspall Aficionats Ruralcaixa-Trios.
25-26-Juny. 1era) Lligueta Semif. // 4rta) Semif. Tornada.
· 1era Cat.--> 1) Bicorb A – Alzira A 2) Rafelbunyol – Castellonenc.
· 4rta A. --> 1) Pego A – Alzira G. 2) Petrer – Bicorb D.

6. JECV-Escala i Corda.
Finals Fase Autonòmica … Ds-25-juny-Trinquet d’Alcàsser (10 h.)
A) Alevins- .- (10 h) --> Guanyador (Murla – Alfara) – Guanyador (Vila-real – Xàbia.).
B) Infantils- (10:45 h) --> Guanyador (Murla – Massalfassar) – Guanyador (Alginet – Alfara).
C) Cadets- (11:30 h) --> Guanyador (Godelleta – Almussafes) – Guanyador (Borriol – Petrer)..
115 Visites

Deixa un comentari