Partides de pilota per a la setmana

Com cada setmana ací teniu les partides de pilota més destacades per a veure. Esta setmana no hem estat amb tu al programa, però el penjem el calendari amb les partides que es realitzen als diferents trinquets, per a que feu bon ús dels dies festius gaudint de la pilota. Ací teniu les partides:


1.-Partides interesants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Pelaio, dijous, 8-12-11 (17:30 h) --> Alvaro i Hèctor – Núñez, Xavi i Tino.
2) Benidorm, dijous 8-12-11 (19:15 h) --> No sabem si n’hi ha partida.
3) Sueca, divendres 9-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga Oxford – Promeses --> Fageca i Pere – Panete, Natxo i Carlos II.
4) Vila-real, divendres 9-12-11 (23 h.) --> (300 €) Soro II i Fèlix – Miguel i Dani.
5) Pelaio, dissabte 10-12-11 (17:30 h ) --> León , Sarasol II I Carlos II – Adrià I, Jesús i Herrera.
6) Pedreguer, dissabte -10-12-11 (16 h):
1a) Primi i Hèctor – Cervera i Raúl II.
2a) Rodrigo i Jesús II – Maravilla, Adolfo I Carlitos.
7) Dénia, diumenge 11-12-11 (11:30 h) --> Trofeu “Rovellet” Álvaro i Xavi – Fageca, Tato i Tomàs II.
8) La Pobla, dilluns 12-12-11 (15:30 h.) --> Professionals.
9) Guadassuar, dilluns 12-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga Oxford --> Pujol II I Hèctor – Primi, Herrera I Monrabal.
10) Massamagrell, dimarts 13-12-(15:30 h) --> Professionals.
11) Guadassuar, dimecres 14-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
· Dimecres 30-11 --> Final Bancaixa – 1a Ronda --> Miguel i Dani – Adrià I, Fèlix i Tomàs II.


2.-Partides interessants propera setmana RASPALL PROFESSIONAL
1) Bellreguard, dijous 8-12-11 (16:30 h):
1a) Cerver i Enrico.- Pepe i Trini
2a) (100 €) --> Ferran i Coeter II – Virgi i Alberto.
2) La Llosa, dijous 8-12-11 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Monjo i Paco – Ricard i Guillem.
3) Piles, divendres 9-12-11 (17 h):
1a) Ricard i Guillem –Ferran i Sidahmed.
2a) Waldo i Canana II – Josep, Alberto i Leandro III. (100 €).
4) Bellreguard dissabte 10-12-11- (16:30h):
1a) Ricard i Guillem – Lluiset i Gabi. (50 €).
2a) Blasco i Dorín – Josep i Sanxis. (150 €).
5) La Llosa, dissabte 10-12-11 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Pepe i Gabriel – Raúl i Jaume II.
6) Bellreguard diumenge 11-12-11 --> Matí (11 h) – Pro Saharahuis – Waldo i Sidahmed – Guille, Coeter II I Dorín.
1a) Vesprada (16:30h) : Ricard i Guillem – Lluiset i Gabi.. (50 €)
2a) Josep i Canana II – Virgi i Sanxis. (150 €).
7) Xeraco, diumenge 11-12-11 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
· Diumenge 27-11: 2a Semifinal Individual --> Armando – Monjo.
8) Castelló Ribera, dilluns 12-12-11 (16:30 h): No sabem si n’hi han partides.
9) Oliva, dimarts -13-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
· Dm-29-11: 1a) Pepe i Enrico – Sergio i Jaume 2a) Carlos i Xoto – Virgi i Sidahmed..
10) La Llosa, dimarts 13-12-11 (17 h):
· Dimarts 29-11: 1a) Aficionats 2a)Pepe i Rubén – Raúl i Jaume II
1a) Aficionats
2a) Professionals.


3.-RASPALL AFICIONATS – Parelles Finals – Dissabte 17-12-11

· 1a) Alzira A – Dénia A.?
· 2a) Guanyador (Genovés A – Canals) – Guanyador ( Genovés C – Bicorb A.)
· 3a) Guanyador (Castelló.Rugat – Rafelbunyol A). – Guanyador (Xàbia – Llosa A.).
· 4aA) 1) Guanyador (BicorbE – Planes ). – Guanyador ( Alzira.E – Alzira.H).
· 4aB) 1) Guanyador (Cocentaina C – Alzira P). – Guanyador ( Alzira K – Cocentaina.B).
· Femení-1a) Guanyadora (Borbotó A – Alzira Q). – Guanyadora(Borbotó B – Oliva A).


4.-Partides DALT CORDA AFICIONATS – 1a Categoria Grup B – Dissabte 10-12-11 – 4a Jornada:
1) Manises – Benissa A . 2) Benissa B- Massamagrell A.--> descansa Foios A..


5.-Partides FRONTO AFICIONATS – Individual Categoria Especial – Dissabte 10-12-11 – Partides pendents?
· 1) Montesa – Pascual II. 2) Enrique – Alejandro. 3) Adrià II – Montesa.


6.-JECV- FRONTO Valencià . Finals Provincials d’Alacant. --> Tormos, dissabte, 10-12-11 (10 h)
A) Benjamí (13 h.)……B) Aleví (12 h) C) Infantil (11 h). D) Cadet (10 h)

95 Visites

Deixa un comentari