Partides de pilota per a la setmana


‘El Racó del Tio Canya’ ha dit ja adéu fins la propera temporada, si tot va com cal. No obstant, intentarem posar a la web les partides que ens arriben per a que no deixeu de gaudir del nostre esport. Bon estiu!
Partides interesants propera setmana:
1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Sueca, divendres 21-5-13 (16:45 h.):
1a) Ferrer i Martí – Sergio i Julián.
*Dv-14: Martí II, Martí i Julián – Marc i Alvan.
2a) Final Copa Diputació 4a Ronda: Cervera, Raúl i Carlos – Alvaro, Natxo i Monrabal.
2) Vilareal, divendres 21-6-13(18:30 h): Professionals
*Dv-14: Pedro i Salva – Adrià II i Herrera.
3) Genovés, divendres 21-6-13(19 h): Copa-2: Panete i Juanjo – Roberto i Aucejo.
4) Pelaio, dissabte 22-6-13 (17:30 h) Professionals
*Ds-15: Alvaro, Natxo i Monrabal – Rodrigo i Dani.
5) Pedreguer, dissabte 22-6-13 (17 h):
1a) Copa Promeses: Giner, Conillet i Eric – Alvaro II, Alvan i Pablo,
2a) Copa-2: Maravilla i Pepet – Panete i Juanjo ??.
6) Borriol, dissabte 22-6-13 (18 h) Copa-2: Pablo II i Natxo II – Vicent, Guillermo i Carlos.
7) Xàbia, diumenge 23-6-13 (11:30 h) Copa-2: Xavi II i Hèctor II – Ferrer i Jesús.
8) La Pobla, dilluns 24-6-13 (17 h):
1a) Copa Promeses: Boni i Josep – Maravilla i Pepet
2a) Professionals ?
9) Alzira, dilluns 24-6-13 (17 h):
1a) Juvenils.
*Di-17: Maravilla i Pepet – Ferrer Jesús II.
2a) Professionals.
*Di-17: Fageca i Hèctor – Pablo i Santi.
3a) Borriana, dilluns 24-6-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-17: Víctor i Tato – Pedro i Pere.
10) Massamagrell, dimarts 25-6-13 (16:45 h.):
1a) Juvenils
*Dm-18: Pablo II i Natxo II – Maravilla i Carlos.
2a) Copa Diputació 1a Semifinal Absoluta (1r-4t ?): Soro III i Santi – Pablo, Fèlix i Tomàs II ??
11) Guadassuar, dimecres 26-6-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dx-19: Panete i Juanjo – Xavi II i Hèctor II.
2a) Copa Diputació 2a Semifinal Absoluta (2n-3r ?): Cervera, Raúl i Carlos – Alvaro, Natxo i Monrabal ??
12) Vilareal, dimecres 26-6-13 (18:30 h) Copa-2: Pablo II i Natxo II – Adrià III i Víctor II.
13) Borriana, dijous 27-6-13 Copa Promeses: Marc, Vicent i Joan – Kevin, Joan Noguera i Nèstor.
14) Alzira, divendres 28-6-13 (23,30 h): FINAL Absoluta VI Copa Diputació de València.

2.–RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 21-6-13 (17 h)
1a) Dani i Nèstor – Caxu i Roberto.
2a) Moltó i Sidahmed – Pepe i Dorín .
2) Bellreguard, dissabte 22-6-13 (17 h):
1a) Raúl i Sagasta – Sergio i Enrico. (50 €)
2a) Pepe, Moro i Xoto – Marrahí i Canari. (150 €).
3) La Llosa, dissabte 22-6-13 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Lliga: Punxa i Coeter II – Ricard, Alberto i Miravallles.
4) Bellreguard, diumenge 23-6-13 (17 h):
1a) Dani i Borja – Caxu i Leandro III. . (50 €).
2a) David i Sanxis – Monjo i Miravalles. (150 €)
5) Xeraco, diumenge 23-6-13(10,30 h)
1a) Juvenils.
2a) Lliga??
6) Oliva, dimarts 25-6-13 (17:00 h):
1a) Juvenils.
*Dm-11: Mata i Roberto- Murillo i Borja.
2a) Lliga: Pepe, Moro i Xoto – Punxa i Coeter II.
7) La Llosa, dimarts 25-6-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals
*Dm-18-6- Juan i Sanxis – Pepe i Sidahmed.
8) Pego, dimarts 25-06-13 (18h) Partides de festes – C/Regueró
1a) Jugadors del Club de Pilota Valenciana de Pego
2a) Selecció de jugadors de la marina.

9) Castelló Rugat, dimecres 26-6-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dx-19: Punxa i Coeter II – Josep, Dorín i Leandro III. ( 100 € ).

3.–LLARGUES i PALMA.
· Finals, Xaló dissabte 6 juliol.
-Llargues 1a) Benimagrell A– Parcent A
-Palma 1a) Agost – Murla

4.–FRONTÓ Parelles Aficionats 1a.
· Finals, Almussafes diumenge 30 de juny.
– Quart A –. Museros A.

5.–RASPALL Aficionats – Semifinals 1a i 2a
· Anada, dissabte 22 i diumenge 23 de juny (Tornada, dissabte 29 i diumenge 30 de juny).
1a) 1) Oliva A (3r.)– Bicorp A (2n.). 2) Genovés.A (4t..)- Castelló.Rugat A (1r.).
2a) 1) OlivaB (4t.)– Orba A (1r.). 2) Alzira A(3r.) – Genovés B. (2n.).

6.-Finals RASPALL Aficionats.
· Pista Quatretonda, dissabte i diumenge 13 i 14 de juliol.
Matí, Finals Femenines (10 h): 1-3ª) Meliana – Beniparrell C. 2-2ª) Borbotó C – Beniparrell B.
3-3ª) Borbotó A- Beniparrell A.
Vesprada, i diumenge, Finals Masculines: 1a) Ds-13 18 h. 2a)Ds-13 17 h.
3a) Dg-14 18 h. 4aA)Dg-14 17 h. 4aB) Dg-14 11 h.
Semifinalistes: 3ª) 1) Albalat – Bicorp D. 2) Polinyà A – Genovés C. 4a A) 1) Gavarda B – Planes A.
2) Cocentaina B – Xeraco B. 4aB) 1) Polinyà – Sumacàrcer B. 2) Alqueria Asnar C- Real A.

37 Visites

Deixa un comentari