Partides de pilota per a esta setmana

Amigues i amics ací teniu les partides a gaudir esta setmana als diferents trinquets. Com prometeren al programa, el dimecres a la nit, ací pots consultar totes eixes partides de forma assossegada i barallar a veure quines no pots perdre’t que segur en son moltes… I una d’elles, la del Pego B – Les Valls que juga la final d’anada contra l’Ondara B este cap de setmana, i que els cal el nostre recolçament!
Abans de donar-vos eixes properes partides, volem fer referència al resultat dels equips pegolins en eixe Campionat Autonòmic de Raspall Aficionats per Parelles CRM, són els següents:
– 3era Categoria: Pego A – Fènix, 4rt amb 6 punts
– 4rta Categoria grup I: Pego B – Les Valls, 2on amb 16 punts
– 4rta Categoria grup II: Pego D, 1er amb 13 punts*
– 4rta Categoria grup II: Pego C – Nautilus, 4rt amb 0 punts

* Este resultat no està confirmat segons el lloc on el consultem.

Partides interessants de la setmana:

1.- DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Vilareal, divendres 23-11-12 (18:30 h): Genovés II i Raúl II – Pujol II i Tato.
2) Sueca, divendres 23-11-12 (17 h):
1a) Cespiva: Sergio(P.Farnals), Vicent(Benavités) i Fran(Quartell) – Marc(Quartell), Josep(Orba) i Joan(Benavites).
2a) Rodrigo i Hèctor – Santi II i Tomàs.
3) Pelaio, dissabte 24-11-12 (17:30 h): Professionals.
*Ds-17: Bancaixa: Álvaro i Xavi – Pujol, Tato i Herrera.
4) Pedreguer, dissabte 24-11-12 (16:30 h):
1a) Genovés II i Pere – Miguel i Santi
2a) Juvenils
5) Sueca, diumenge 25-11-12 (11:30 h)
– Final Bancaixa 1a ronda: Miguel i Dani – Alvaro i Xavi.
6) Guadassuar, dilluns 26-11-12 (16:30h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-19: Rodrigo i Pere – Pablo i Natxo.
7) Borriana, dilluns 26-11-12 (18:30 h): Professionals
*Di-19: Pujol II i Tato – Cervera i Fèlix.
8) Massamagrell, dimarts 27-11-12 (15:30 h): Professionals.
*Dm-19: León,Salva I Raúl – Miguel I Dani.
9) Guadassuar, dimecres 28-11-12 (16:30 h):
1a) Santi II i Carlos – Rodrigo i Montrabal
2a) Miguel i Dani – Leon, Jesús i Tomás II.
*Dx-21: 2a Semif. Bancaixa: Álvaro I Xavi– Soro III i Jesús.


2.– RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 23-11-12 (16:30 h):
1a) Murillo i Chofre – Nalda i Gabriel
*Dv-16: Nalda i Guillem – Pau i Jaume II (40 €.)
2a) Professionals.
*Dv-16: Virgi i Sanxis – Ricard i Coeter II. (100 €)
2) Bellreguard, dissabte 24-11-12 (16:30 h):
1a) Marrahí i Sagasta II – Raúl i Miravalles. (50 €)
2a) Virgi i Alberto – Josep i Moro. (150 €).
3) La Llosa, dissabte 24-11-12 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionat…
3a) Domingo i Jaume II – Caxu i Sidahmed.
4) Bellreguard, diumenge 25-11-12 (16:30 h):
1a) Ricard i Xoto – Pepe i Roberto. (50 €).
2a) Moltó i Dorín – Monjo i Sanxis. (150 €)
5) Piles, diumenge 25-11-12 (10,30 h):
1a) Escoto i Guillem – Raúl i Gabi.
2a) Final I. Trofeu “Filósofo-Tr.Piles”: Waldo i Leandro III – Punxa i Coeter II.
6) Xeraco, diumenge 25-11-12 (10:30 h):
1a) Promeses.
2a) Xaveli II i Jaume II – Armando i Sidahmed.
7) Xàbia, diumenge 25-11-12 (10:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals
*Dg-18: Malonda IV – Sariero.
8) Oliva, dimarts 27-11-12 (17:00 h):
1a) Juvenils.
2a) 1a Pda. XV Trofeu “Mancomunitat Safo”
9) La Llosa, dimarts 27-11-12 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Dm-20: Moltó i Gabriel – Monjo i Sanxis.


3.- RASPALL AFICCIONATS.
· Dissabte 24 ó Diumenge 25- 1a Semifinal – Anada.
1a) 1) Benigànim A – Alzira A. 2) Xeraco B – Bicorp A.
2a) Jugaran final directament 1er.– 2on.
3a) 1) Alq.Asnar – Orba . 2) Otos A – Alzira D.
4a A) 1) Otos B – Xeraco C. 2) Albalat Rib. – Cocentaina A.
4a B) 1) Pego B LesValls – Ondara B. 2) Sumacàrcer B – Alcàntera.
1a-Fem) Jugaran Final 1er – 2on.
2a-Fem) 1) Beniparrell C – Beniparrell B. 2) Beniparrell D – Alzira J.
3a-Fem) 1) Borbotó D – Tavernes D. 2) Beniparrell F – Tavernes A.


4.– RASPALL – AFICIONATS – Individual 1a Categoría (Senior A).
· Dissabte 24-novembre
1) Trini – Enrico. 2) Toni Moriana – J.-Mª Sanxis. 3) Perales – Conde.


5.– RASPALL – Cespiva.
· Piles, divendres 23-11-12 (16:30 h): Murillo i Chofre – Nalda i Gabriel.


6.– DALT CORDA – Cespiva
1) Sueca, divendres 23-11-12 (16:45 h): Sergio, Vicent i Fran – Marc (Quartell), Josep i Joan
2) Vilareal, dimecres 28-11-12 (18:30 h): Carlos, Hèctor i Pablo – Álvaro, Paulino i Alvàn.


7.– JECV – FRONTÓ Valencia – Provincia Alacant –
· Frontó de Sella, dissabte 24-novembre – 8és de Final.
1) Cadets > 10,30 h. 2) Infantils > 11 h. 3) Alevins > 11,30 h. 4) Benjamins > 12 h.
– 4ts-Final >Dissabte 1-12.
– Semifinals > Dissabte 8-12.
– FINALS > Dissabte 15-12.
5 Visites

Deixa un comentari