Partides de pilota més destacades per a esta setmana

Com és habitual ja al “Racó Del Tio Canya”, ací teniu les partides més interessants per a la resta de setmana i algunes de la propera.
Recordeu que “El Racó Del Tio Canya” s’emet a les 21:30h en horari especial fins d’ací unes setmanes que passarà al seu horari normal per a esta temporada 2011-2012 que serà de 21h a 22h.

Gadiu de les partides!


1.Partides interesants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL.

1) Benidorm, dijous- 27-10-11 (16:45 h):
1a) Barraca I JuanFra – Ramon, David I Alvaro.
2) Sueca, divendres 28-10-11 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Fageca i Raül II – Pujol II i Salva.
3) Vila-real, divendres 28-10-11 (18:30 h)
--> Desafiu: Rodrigo i Carlos II –Boni i Monrabal.
4) Pelaio, dissabte 29-10-11 (17 h)
--> León i Dani – Miguel i Xavi.
5) Pedreguer, dissabte 29-10-11 (16:40 h):
1a) Juvenils
2a) Colau, Sarasol II i Herrera – León, Natxo i Hèctor.
6) Guadassuar, diumenge 30-10-11 (11:30 h)-Trofeu Mancomunitat Ribera Alta:
--> Soro III i Fèlix-Alvaro i Jesús.
7) Dénia,diumenge 30-10-11 (11:30 h)
--> Santi II, Tato i Carlos II – Primi, Santi i Tomàs II.
8) La Pobla, dilluns 31-10-11 (17 h)
--> Colau i Hèctor – Pujol II i Raúl II.
9) Guadassuar, dilluns 31-10-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Carlos i Xavi –Fageca i Salva.
10) Massamagrell, dimarts 1-11-11 (15:30 h)--> Non’hi ha partida.
11) Guadassuar, dimecres- 2-11-11 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Final Trofeu Mancomunitat Ribera Alta


2.Partides interessants propera setmana RASPALL PROFESSIONAL.

1) Bellreguard, dijous 27-10-11 (17 h):
1a) Prèvia Indiv. --> Virgi – Monjo.
2a) Josep i Dorín – Moltó i Galan (100 €)
2) La Llosa, dijous 27-10-11:
1a) Aficionats
2a) Mario i Perales – Caxu i Sidahmed.
3) Piles, divendres 28-10-11 (17 h):
1a) Final Promeses Mancomunitat --> Malonda IV i Leandro III – Ricard i Guillem
2a) Final Prof.-1a- Mancomunitat --> Blasco i Coeter II – Waldo I Xoto --> TV- Punt-2-dg-30-15 h.
4) Bellreguard, divendres 28-10-11 (17 h) --> Aficionats
5) Bellreguard, dissabte 29-10-11 (17 h):
1a) Guille i Sagasta II – Monjo i Gabi. (50 €)
2a) Punxa i Canari – Josep i Sanxis. (150 €).
6) La Llosa, dissabte 29-10-11:
1a) Aficionats.
2a) Lluïset i Rafa – Raül I i Gabriel
7) Bellreguard, diumenge 30-10-11 (17 h):
1a) Semifinal Indiv.-sub-23 --> Moltó – Ricard.
2a) Juan i Dorín – Virgi i Galan (150 €)
8) Xeraco, diumenge 30-10-11 (10:30 h):
1a) Promeses.
2a) Professionals de 1a.
9) Castelló Ribera, dilluns 31-10-11 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
10) Oliva, dimarts 1-11-11 (16.30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1a.
· Dimarts 25-10-11
1a) Promeses Mancomunitat --> Ricard i Guillem – Josep i Canana II.
2a) Mancomunitat-Prof. --> Waldo i Xoto – Carlos, Alberto i Sidahmed.
11) La Llosa, dimarts 1-11-11 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals
· Dimarts 25-10-11
1a) Aficionats
2a) Pepe i CoeterII – Moltó i Sanxis
12) Castelló Rugat, dimecres 2-11-11 (17 h);
1a) Promeses
2a) Professionals de 1a
· Dimecres 26-10-11:
1a) 1a Semifinal Sub-21 --> Ricard – Canari
2a) Domingo i Moro – Juan i Leandro III


3.Partides RASPALL AFICIONATS – 1a categoria.

· Dissabte 29-10-11 (7a jornada)
1) Cocentaina-A- Alzira-A. 2) Alzira-B – Dénia-A. 3) Valldigna – Xeraco-A.


4.Partides interessants FRONTÓ AFICIONATS Individual categoria ESPECIAL.

· Dissabte 29-10-11.
1) Enrique – Montesa 2) Alejandro – Adrià II 3) Lemai – Pasqual II

17 Visites

Deixa un comentari