Partides de pilota interessants per a veure

Calendari amb les properes cites del mon de la pilota. 1. Partides interessants propera setmana DALT CORDA professional.
– COPA DIPUTACIÓ VALÈNCIA
El dimarts 12-5-09 a Massamagrell -->
Trio de León 60 – Trio de Cervera 35 [Trio de Cervera el·liminat]

Les eliminatòries de 4ts. de final de la COPA DIPUTACIÓ, seran al millor de 3 partides :
1era) Trio del Genovés II – Trio de Pedro :
(I) Trinquet Genovés dv.-15 Maig (22 h.)
(II) Tr.de La Pobla, di.-18 maig (18,30 h.)
(III) Tr. de Pelaio, ds.-23 maig (17,30 h.)
2ona) Trio de Miguel – Trio de Fageca (Nuñez) :
(I) Tr.de Vila-real. dv.-15 maig (18,30 h.)
(II) Tr. de Massamagrell,dm.-19 (18,30 h)
(III) Tr de Llíria, dg.-24 maig (12 h.).
3era) Trio de Leon – Trio d’Alvaro :
(I) Tr. Pedreguer ds.-16 maig (18,30 h)
(II) Tr. de Guadassuar, dx.-20 (18,30 h.)
(III) Tr.de Sagunt, dg.-24 maig (18,30 h. ??)
4rta) Trio del Soro III – Trio de Víctor :
(I) Tr. Sagunt, dg.-17 maig (12 h.)
(II) Tr.Bellreguard, dv.-22 maig (23,30 h.)
(III) Tr.de La Pobla, di.-25 maig (18,30 h).

– ALTRES DALT CORDA.
1) Guadassuar, dimecres 13-5-09:
1a) 16:30 h --> Fageca, Natxo i Herrera – Primi, Pere i Héctor
2a) Genovés II i Tato – Soro III, Félix i Canari
2) Vila-real, dimecres 13-5-09 (18:30 h) --> Núñez i Raül II – Pedro i Xavi
3) Pelaio, dijous 14-5-09:
1a) 16:30 h --> Juvenils
2a) Professionals 1era
4) La Pobla Vallbona, dijous 14-5-09 (17:30 h) --> Pepe, Cristian i Jose II – Xavi II, Pepet i Omar
5) Sueca, divendres 15-5-09:
1a) 16:30 h --> Juvenils
2a) Adrià I i Santi – Fran., Pere i Herrera.
6) Llíria, divendres 15-5-09 (17 h) --> Sergio, Rubén i Jordi – Adrià III, Víctor II i José Ramón
7) Pelaio, dissabte 16-5-09 (17:30 h) --> Professionals de 1era
8) Pedreguer, dissabte, 16-5-09: 1era)16:30 h --> Juvenils
9) Benissa, diumenge 17-5-09 (17.30 h) --> Professionals de 1era
10) Llíria, diumenge 17-5-09 (12 h) --> Professionals de 1era
11) Benidorm, dilluns 18-5-09:
1a) 16:30 h --> Juvenils
2a) Professionals de 1era
12) Guadassuar, dilluns 18-5-09:
1a) 16:30 h --> Juvenils
2a) Professionals de 1era


2. Partides interessants propera setmana raspall professional.
* Bellreguard, dijous 14-5-09:
1a) 16:30 h --> Punxa i Xoto – Guille i Paco
2a) Sariero i Carlos II – Ricard i rmando
* Bellreguard, divendres 15-5-09:
1a) 16:30 h --> Xaveli II i Burguera – Josep i Trini
2a) Guille i Leandro III – Fede i Salva
* Bellreguard, dissabte 16-5-09:
1a) 18:30 h --> Carlos i Dorin – David i Xoto
2a) Waldo i Carlos II – Loripet i Canana II
* Bellreguard, diumenge 17-5-09:
1a) 16:30 h --> Pep i Xavi – Guille i Burguera
2a) Gorxa i Canari – Josep i Agustí
* Oliva, dimarts 19-5-09: El dm. 12: 1era) Juvenils. 2ona) Waldo i Canana II – Gorxa, Ag. i Leandro
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1era


3. Partides interessants propera setmana LLARGUES.
* Diumenge 17-5-09. (11ena jornada)
1) Sella – Murla 2) Parcent – Laguart 3) El Campello – Benidorm


4. Partides propera setmana RASPALL AFICIONATS.
* Dissabte 16-5-09 (10ena jornada)
– 1era categoria A: 1) Xeraco-A – Valldigna 2) Castelló Ribera – Rafelbunyol-A
– 1era categoria B: 1) Genovés-A – Xeraco-B 2) Llutxent – Albaida


5. Partides interessants FRONTÓ AFICIONATS.
* Dissabte 16-5-09 (8ena jornada)
– 1) Quart – Museros 2) Canals-A – Paterna-A


6. Properes partides INDIVIDUAL SUB-18.
* UPV, dimecres 13-5-09
– 17:15 h --> 1) Marcelo (Casinos) – Jorge (Borriol). 2) Natxo (Foios) – Sidhamed (La Llosa). 3) Patri (Xilxes) – Edu (Genovés). 4) Enrique (Benavites) – Pepe (La Llosa).
– 19:30 h --> Isaac (Alcàsser) – Carlos (Xilxes).


7. Partides interessants propera setmana JECV RASPALL. Finals provincials.
1. ALACANT --> ORBA, diumenge 17-5-09 (9:30 h) -->
1) BENJAMINS: Orba – Tibi. 2) ALEVINS: Mutxamel – Murla.
3) INFANTILS: Agost – Orba. 4) CADETS: Benidorm – Pedrguer. [4 Marina Alta]
2. VALÈNCIA --> ALBERIC, dissabte 16-5-09 (9:30 h) -->
1) BENJAMINS: Alcàntera – Piles. 2) ALEVINS: Xeraco – Valldigna.
3) INFANTILS: Alcàntera – Almoines. 4) CADETS: Piles – Alcàntera. [4 Safor, 3 Alcàntera]


8. Partides interessants propera setmans LLIGA RASPALL sub-23.
1) La Llosa, dijous 14-5-09 (17 h) --> Bellreguard (Guille i Paco) – Piles (Punxa i Xoto)
2) Bellreguard, divendres 15-5-09 (17 h) --> Orba (Josep i Carrió) – Xeraco (Xaveli II i Canari)
3) Xeraco, diumenge 17-5-09 (11:30 h) --> Alberic (Ricard i Guillem) – Xeraco (Xaveli II i Canari)
4) Castelló de Rugat, diumenge 17-5-09 (16:30 h) --> UPV (Juan II i Carlos II) – Piles (Punxa i Xoto)

Si el teu esport és la pilota… El racó del tio canya, tots els dimecres de 21h a 22h. és, el teu programa.
87 Visites

Deixa un comentari