Partides de pilota interessants per a la propera setmana

Encara que el ‘Racó del Tio Canya’ no ha estat esta setmana en directe amb vosaltres, ací a continuació teniu les partides que es podran veure als diferents trinquets i modalitats en estos propers dies. Gaudiu del nostre esport!
Partides interessants:

1.-DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Vila-real, divendres 5-4-13 (16:00 h): Cervera i Raúl – Colau i Natxo.
2) Benidorm, divendres 5-4-13 (16:45 h): No sabem si n’hi ha partides.
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
3) Sueca, divendres 5-4-13 (16,45 h.):
1a) Ferrer i Martí – Sergio i Sala¿?
2a) Santi II i Hèctor – Rodrigo i Santi.
4) Pelaio, dissabte 6-4-13 (17:30 h) Tr. Universitat València: Soro III i Jesús – León, Xavi i Herrera.
5) Pedreguer, dissabte 6-4-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Ds-30: Ferrer i Josep – Maravilla i Sala.
2a) Rodrigo i Dani – Pablo, Santi i Herrera.
6) Borriol, diumenge 7-4-13 (16:45 h): Alvaro i Pere – Colau i Fèlix.
7) Alzira, dilluns 8-4-13 (16:45 h): No n’hi han Partides.
8) Borriana, dilluns 8-4-13 (18:30 h): No n’hi han Partides..
*Di-11: Cervera i Raúl – Fageca i Natxo.
9) Massamagrell, dimarts 9-4-13 (16 h): Soro III i Salva – León i Xavi.
10) Guadassuar, dimecres 10-4-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Colau, Hèctor i Tomàs II – Santi II, Jesús i Carlos.
11) Vilareal, dimecres 10-4-13 (18:30 h): Professionals.
*Dx-13: León i Salva – Adrià II i Raúl.

2.-RASPALL PROFESSIONAL
1) Piles, divendres 5-4-13:
1a) Sariero i Jefry – Dani i Enrico.
2a) Mario i Canari – Sergio i Sanxis. (100 €)
2) Bellreguard, dissabte 6-4-13 (16:30 h):
1a) Jordi i Sidahmed – Raúl i Guillem. (50 €)
2a) Moltó I Miravalles – Ricard, Moro i Xoto (150 € )
3) La Llosa, dissabte 6-4-13 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Final-sub-23 : Pepe i Gabi – Escoto i Jaume
4) Xàbia, diumenge 7-4-13 (11:30 h) – Campionat “Rojos i Blaus”: Sariero i Vilare – Lluiset i Enrico.
5) Bellreguard, diumenge 7-4-13 (16:30 h):
1a) Mario i Roberto – Xaveli II i Borja . (50 €).
2a) Desafiu (2.000 €): Dorín i Coeter II – Marrahí i Monjo.
6) Xeraco, diumenge 7-4-13 (10:30 h):
1a) Juvenils
*Dg-24: Lliga-Aficionats: Xeraco B – Gabarda B.
2a) Antonio i Canari – Ricard i Guillem.
7) Oliva, dimarts 9-4-13 (17:00 h):
1a) Juvenils.
*Dm-2: Sergio i Jaume II – Caxu I Gabi.
2a) Professionals.
*Dm-2: Xaveli i Coeter II – Marrahí i Alberto.
8) La Llosa, dimarts 9-4-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Campionat “Rojos i Blaus”: Sergio i Xoto – Raúl i Sidahmed.

3.–FRONTÓ Parelles Aficionats 1a Categoria
· Dissabte, 6 abril
– 1) Museros A – Quart A. 2) Canals – Museros B. 3) Quart B – Almussafes A.

4.-LLARGUES
· Diumenge, 7 abril
-1a Cat.: 1) Sella B – Tibi. 2) Parcent – Benimagrell -Descansa: Sella A
-2a Cat.: 1) Benimagrell – Laguar. 2) Murla – Parcent. 3) Campello – Tormos. –Descansa.: Sella A

5.-RASPALL Aficionats
· Dissabte, 6 abril
-1a Cat.): 1) Bicorp B – Genovés A. 2) Cocentaina – C. Rugat A. 3) Oliva A–Bicorp A. Descansa: Xeraco A
-2a Cat.): 1) Bicorp C – PilesA. 2) C. Rugat B – Gata. 3) Genovés B – Orba. 4) Alzira A – Oliva B.
-3a Gr.B): 1) Quatretonda – Pego Fènix A
-4a B Gr.2): 1) Pego.Les Valls B – Planes B

6.-Circuit Sub-23 RASPALL
· Final La Llosa, dissabte 6 d’abril (18:30 h.)
Pepe i Gabi – Escoto i Jaume II



74 Visites

Deixa un comentari