Partides de pilota interessants per a la propera setmana


Una setmana més puntuals com sempre, ací teniu les partides de pilota més destacades als diferents trinquets i modalitats. Si podeu no es perdeu les recomanades, però be estarà si podeu anar-ne a veure qualsevol d’elles perquè totes tenen la seua emoció, sobretot les dels més menuts i les de les promeses. Gaudiu del nostre esport.

Partides interessants per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 6-3-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Rodrigo i Carlos – Pablo i Hèctor.
2) Sueca, divendres 7-3-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-28: Francés i Paulino – Carlos, Víctor II i Pablo.
2a) Colau (torna) i Salva – Santi II i Hèctor.
3) Genovés, divendres 7-3-14 (17 h?): Juvenils?
*Dv-14: Pablo II, Cristià i Feridor – Ferrer i Jordi.
4) Vilamarxant, divendres 7-3-14 (16:30 h.)-Desafiu (2.000 €): Boni i Pelufo (Dau seguit) – Monrabal i Hèctor II.
5) Vila-real, divendres 7-3-14 (18:30 h.): Professionals.
*Dv-21: Alvaro i Raül – Genovés II i Jesús.
6) Pelaio, dissabte 8-3-14 (17:30 h.): Soro III i Fèlix – Pujol II, Dani i Xavi.
7) Pedreguer, dissabte 8-3-14 (16:30 h):
1a) Maravilla i Joan – Giner i Sala.
2a) Rodrigo i Raül – Pablo , Pere i Carlos II
8) Petrer, dissabte 8-3-14 (17 h.): Professionals
*Ds-22: Francés i Herrera – Miguel i Paulino.
9) Bellreguard, diumenge 9-3-14 (16:30 h): Professionals?
*Ds-2: Soro III i Pere – Miguel i Fèlix.
10) Xàbia, diumenge 9-3-14 (11:30 h.): Juvenils?
*Ds-23: Ferrer i Jordi – Giner, Sala i Adolfo.
11) Alzira, dilluns 10-3-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-24: Francés i Paulino – Giner, Sala i Adolfo.
2a) Professionals.
*Di-3-3: Santi II i Salva – Alvaro i Herrera.
12) Borriana, dilluns 10-3-14 (18 h.): Professionals?
*Di-27: Angel, Juliàn i Alvan – Pablo II i Cristià.
13) Massamagrell, dimarts 11-3-14 (16 h.): Professionals.
*Dm-4: Soro III i Raül – Genovés II i Fèlix..


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 6-3-14 (16:30 h):
1a) Salva i Tonet II – Salelles i Borja (Falta al 7)
2a) Monjo i Coeter II – Moltó i Canari. (100 €).
2) La Llosa, dijous 6-3-14 (16:30 h):
1a) Xiquets
2a) Final Trofeu Hivern: Escoto i Josep – David i Xoto.
3) Genovés, divendres 7-3-14 (17 h.): Juvenils?
*Dv-28: Juan i Pepico – Caxu i Borja.
4) Piles, divendres 7-3-14 (16:30 h):
1a) Pau i Sagasta – Nalda i Nestor.
2a) Waldo i Galàn – Pepe, Dorín i Leandro. (100 €)
5) Bellreguard, dissabte 8-3-14 (16:30 h):
1a) Iàn i Roberto – Jordi i Borja. (50 €).
2a) Marrahí i Alberto – David i Coeter II. (150 €).
6) La Llosa, dissabte 8-3-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Final Trofeu Hivern: Guille i Moro – Moltó i Sanxis.
7) Xàbia, diumenge 9-3-14 (11:30 h.)?- Professionals?
*Dg-26: Sub-23: Nalda i Chofre – Mata i Roberto.
8) Bellreguard, diumenge 9-3-14 (16:30 h):
1a) Domingo i Tonet II – Ferràn i Nèstor.
2a) Monjo i Canari – Pepe i Josep ( 100 € ).
9) Xeraco, diumenge 9-3-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Lluiset Juan II i Xaveli II – Dani, Toni i Murillo. ( 50 €)
10) Genovés, diumenge 9-3-14 (11 h): 1) Desafiu (300€) – Aficionats. 2) Virgi (torna) i Guillem – Lluiset? i Leandro III.
11) Vilanova Castelló, dilluns 10-3-14 (16:30 h.) Professionals?
*Di-3: Moltó i Sanxis – Ricard i Coeter II.
12) Oliva, dimarts 11-3-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-4: Mata i Ricardet – Murillo i Molina.
2a) Professionals.
*Dm-25: Monjo i Brisca – Pepe i Sidahmed .
13) La Llosa, dimarts 11-3-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-18: Nèstor i Adrià – Ian i Robert.
2a) Professionals.
*Dm-4: Lluïset i Sagasta – Virgi i Borja.


3.–Partides de LLARGUES.
· diumenge 9-3-14:
1a: 1) Benimagrell B – Benimagrell A. -2) Tibi – Sella. -3) Laguar – Parcent -4) Alfàs – Murla.
2a Cat.: 1) Castells – Sella. -2) Murla B – Tormos. -3) Benidorm – Murla A. -4) Campello B – Campello A.


4.-Partides de RASPALL AFICIONATS.
· 1a i 2a Categoria, dissabte 8-Març:
-1a Cat.: 1) Bicorp A – Valldigna. -2) Genovés A – Alzira. -3) Xeraco – Cocentaina A.
-2a Cat.: 1) Ondara A DESCANSA.


5. –Partides de FRONTÓ AFICIONATS parelles.
· 1a Categoria, dissabte 8-març:
-1) Benicarló – Museros A. -2) Vilamarxant – Quart. -3) Almussafes A – Almussafes B.


95 Visites

Deixa un comentari