Partides de pilota interessants per a esta setmana

Com ve siguent habitual en estos darrers anys, ací teniu puntuals les partides més interessants per a esta setmana. Ací a la web podeu consultar tranquil·lament les partides que es realitzen als diferents trinquets i modalitats. Feu bona tria i gaudiu del nostre esport.
Partides de la setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 31-10-13 (16:45 h):
1a) Maravilla i Alvàn – Àngel i Paulino.
2a) Francés (=Alvaro II), Natxo i Colau II – Ferrer, Hèctor i Carlos II.
2) Borriana, dijous 31-10-13 (23 h): Álvaro i Jesús – Genovés II i Fèlix.
3) Sueca, divendres 1-11-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Soro III i Salva – Fageca i Dani.
4) Vilamarxant, divendres 1-11-13 (17 h): Adrià II i Santi – Víctor i Monrabal.
5) Vilareal, divendres 1-11-13 (18:30 h): No es disputaran Partides.
6) Pelaio, dissabte 2-11-13 (17:30 h): Tr.Superdeporte: Final.
7) Pedreguer, dissabte 2-11-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Santi II i Pere – Álvaro i Tomàs II.
8) Petrer, dissabte 2-11-13 (18:30 h): Miguel i Tato – Francés i Santi.
9) Murla, diumenge 3-11-13 (11:30 h): Genovés II i Hèctor – Rodrigo i Fèlix.
10) Torrent, diumenge 3-11-13 (16 h): Cervera, Jesús i Colau II – Pedro, Salva i Carlos II.
11) Alzira, dilluns 4-11-13 (16:45 h):
1a) Juvenils……………….
2a) Trofeu Ribera Alta –1a Semifinal: Soro III i Sabih – Álvaro, Santi i Carlos II.
12) Massamagrell, dimarts 5-11-13 (16 h): Professionals.
* Dm-29: Soro III i Raúl – Víctor, Fèlix i Herrera.
13) Guadassuar, dimecres 6-11-13 (16:45 h):
1a) Raspall:
* Dx-25: Marrahí i Coeter II – Moltó, Moro i Leandro III.
2a) Trofeu Ribera Alta – 2ona Semifinal: Genovés II i Dani – Fageca, Fèlix i Tomàs II.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 31-11-13 (17 h):
1a) Kilian i Nèstor – Jordi i Tonet II.
2a) Jeffry i Galàn – Domingo i Sagasta II.
2) La Llosa, dijous 31-11-13 (16,30 h):
1a) Aficionats.
2a) Salva i Borja. – Pablo i Jaime II.
3) Piles, divendres 1-11-13 (16:30 h):
1a) Nalda i Sagasta II – Pau i Brisca.
2a) Marrahí i Moro – Pepe, Sanxis i Leandro III.
4) Bellreguard, dissabte 2-11-13 (17 h):
1a) Ian i Brisca – Escoto i Roberto. (50 €)
2a) Domingo i Canari – Sergio i Miravalles.
5) La Llosa, dissabte 2-11-13 (16:00 h):
1a) Xiquets.
2a) Individual 1a Semifinal: Coeter II – Punxa.
6) Bellreguard, diumenge 3-11-13 (17 h):
1a) Jordi i Xoto – Jeffry i Sagasta II.
2a) Individual 2a Semifinal: Monjo – Moltó.
7) Xeraco, diumenge 3-11-13 (11 h):
1a) Juvenils.
2a) Campionat Aficionats: Xeraco – Castelló Rugat.
8) Benigànim, diumenge 3-11-13 (16:30h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
* Dg-20: Moltó i Gabi – David i Sidahmed.
9) Oliva, dimarts 5-11-13 (16.30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
10) La Llosa, dimarts 5-11-13 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals
* Dm-22: Sergio i Sagasta – Raúl i Sidahmed.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS 1a Categoria.
· Dissabte 2-11- (8a jornada)
1) Xeraco – Castelló Rugat. 2) Genovés A.- Bicorp A. –Descansa: Cocentaina


4.-Partides FRONTÓ AFICCIONATS INDIVIDUAL 1a cat. (ESPECIAL).
· Ds-2-11-13
1) Adrià III – Enrique. 2) Pascual II – Alejandro.


5.-Campionat PERXA – Finals.
· Carrer de Xixona, Diumeng 3-11-aNovembre.
1a) Sella B – Benimagrell. –2a) Sella D – Alcoi. –3a) Relleu – Finestrat.


6.-Finals JECV FRONTÓ PARELLES “ONE WALL”.
· Massamagrell, dissabte 2-11-13.
70 Visites

Deixa un comentari