Partides de pilota interessants per a esta setmana


Amigues i amic sseguidors del món de la pilota, con cada setmana ací teniu les partides més interessants a veure als diferents trinquets i competicions. Com és habitual ja en les darreres temporades des “Del Racó Del Tio Canya” el venim destacant-ne algunes per ser de més renom però el que cal fer és elegir les que més vos agraden sense oblidar als menuts i jòvens que són els més necessitats de recolzament. Gaudiu del nostre esport!
Partides interessants per a la setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 27-2-14 (16:45 h):
1a) Carlos, Víctor II i Pablo.
2a) Santi II i Carlos – Pablo i Herrera.
2) Sueca, divendres 28-2-14 (16:45 h):
1a) Cespiva Sub-23 Semifinals: Francés i Paulino – Carlos, Víctor II i Pablo.
2a) Soro III i Jesús – Pujol II i Fèlix.
3) Genovés, divendres 28-2-14(17 h?): Juvenils.
* Pablo II, Cristià i Feridor – Ferrer i Jordi.
4) Vilamarxant, divendres 28-2-14 (18:30 h.): Professionals.
5) Vila-real, divendres 28-2-14 (18:30 h.): Professionals.
6) Pelaio, dissabte 1-3- 14 (16:30 h.) Bancaixa:
1a) Bancaixa 3era Semifinal?: Víctor, Dani i Colau II – Fageca, Xavi i Monrabal.
2a) 3era Semifinal: León, Santi i Tomàs II – Rodrigo, Raül i Hèctor.
7) Pedreguer, dissabte 1-3-14 (16:30 h):
1a) Sub-23: Marc i Conillet – Vicent i Natxo.
2a) Alvaro i Salva – Genovés II i Carlos II
8) Petrer, dissabte 1-3-14 (17 h.): Professionals
9) Bellreguard, diumenge 2-3-14 (16,30 h): Soro III i Pere – Miguel i Fèlix. (E. i C.)
10) Xàbia, diumenge 2-2-14 (11,30 h.) Sub-23: Ferrer i Jordi – Giner, Sala i Adolfo.
11) L’Eliana, diumenge 2-3-14 ( 10,30 h?) Cespiva Juvenil: 2 Partides
12) Alzira, dilluns 3-3-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
13) Borriana, dilluns 3-3-14 (18 h.) Professionals?
*Dilluns 27: Angel, Juliàn i Alvàn – Pablo II i Cristià.
14) Massamagrell, dimarts 4-3-14 (16 h.): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 27-2-14 (16:30 h):
1a) Xaveli II i Tonet II – Cerver i Nèstor.
2a) Monjo i Brisca – Pepe i Galàn. (100 €).
2) La Llosa, dijous 27-2-14 (16:30 h):
1a) Xiquets
2a) Domingo i Sagasta – Dani i Vilare.
3) Genovés, divendres 28-2-14 (17 h.): Juvenils ?
4) Piles, divendres 28-2-14 (16:30 h):
1a) Final – Cespiva Juvenil: Iàn i H.Ibiza – Guanyador (Salelles (Pablo) i Lorja – P.Salvà iRobert ).
2a) Final Cespiva Sub-23: Mata i Roberto – Pau i Molina.
3a) Campionat Hivern B: Escoto i Josep – David i Xoto. (100 €)
5) Bellreguard, dissabte 1-3-14 (16:30 h):
1a) Ferràn i Sagasta II – Jordi i Nèstor. (50 €).
2a) Moltó i Dorín – Punxa, Canari i Sanxis. (150 €).
6) La Llosa, dissabte 1-3-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Ricard i Guillem – Lluiset i Sidahmed.
7) Xàbia-diumenge 2-3-14 (11:30 h.) Professionals?
8) Bellreguard, diumenge 2-3-14 (16:30 h):
1a) E. I C.: Soro III i Pere – Miguel i Fèlix,
2a) Marrahí i Alberto – Guille, Moro i Leandro III.
9) Xeraco, diumenge 2-3-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Sub-23: Escoto i Josep- Sergio i Miravalles. ( 50 €)
10) Vilanova Castelló, dilluns 3-3-14 (16,30 h.) Campionat Hivern A: Moltó i Sanxis – Ricard i Coeter II.
11) Oliva, dimarts 3-3-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) La Llosa, dimarts 3-3-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dimarts 18: Nèstor i Adrià – Ian i Robert.
2a) Professionals.
*Dimarts 25: Pepe i Sidahmed – Monjo i Xoto.


3.-Partides Cespiva E.iC. Sub-23 – 2ona Fase.
-1) Sueca, divendres 28-02-14 (16:45h): Petrer – Montcada.
-2) Pedreguer, dissabte 1-3-14 (16:30 h): Orba – Vila-real.
–3) Xàbia, diumenge 2-3-14 (11:30 h): Sella – Murla.


4.–Partides LLARGUES.
· Diumenge, 2-03-14:
– 1era): 1) Benimagrell A – Tibi. -2) Parcent- Benimagrell B. -3) Murla- Laguar. -4) Sella – Alfàs.
– 2ona Cat.: 1) Sella – Murla B. -2) Murla A – Castells. -3) Campello A – Benidorm. -4) Tormos – Campello B.


5.-Partides RASPALL Aficionats 1era Cat.
· Dissabte, 1- 03-14:
-1era Cat.: -1) Valldigna – Genovés A. -2) Alzira – Xeraco. -3) Cocentaina A – Bicorp A.
-2ona Cat.: -1) Ondara A – Polinyà A.


6.-Partides RASPALL Cespiva Sub-23 – FINAL Piles, divendres 28-2-14 (18,30 h.)


7.-Partides RASPALL Cespiva Juvenil – FINAL Piles, divendres 28-2-14 (17 h.)

128 Visites

Deixa un comentari