Partides de pilota de la setmana

Quinzena després ací estem de nou per portar-vos eixes partides que podeu anar a veure a les nostres terres, a prop i a lluny, i de tota classe, raspall, E. i C., llargues, frontó… Animem com sempre a que acudiu a les primeres patides doncs, és en eixes on es pot veure tot el potencial del nostre esport en els jòvens, xicones i xicons que les juguen. Esta setmana pren especial rellevància les partides femenines doncs hui mateix celebrem el 8 de març, dia internacional de la dona, i el món de la pilota també ho ha volgut celebrar amb diferents campanyes que aforeixen la participació de les dones tant dins dels trinquets com a les grades. Apropeu-se i gaudiu del nostre esport.


Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Pelaio, dijous 9-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo, Raül i Conillet – Giner, Hèctor i Carlos.
2) Sueca, divendres 10-3-17 (17 h?) Juvenils.
3) Vila-real, divendres 10-3-17 (18:30 h): Marc i Carlos- Carlos II i Natxo.
4) Vilamarxant, divendres 10-3-17 (17:45 h): Soro III i Salva – Pablo Borriol, Bueno i Alvaro.
5) Pedreguer, dissabte 11-3-17 (16:45 h.):
1a) Juvenils.
2a) Francés i Salva- Salva Palau i Raül.
6) Pelaio, dissabte 11-3-17 (16:30 h):
1a) Carlos i Guillermo – Salva i Alvaro.
2a) Lliga: Santi Silla, Santi Finestrat i Natxo – Pere Roc, Fèlix i Monrabal.
7) Petrer, dissabte 11-3-17 (18:30 h): Professionals.
8) Murla, diumenge 12-3-17 (11:30 h) Lliga: Pujol II i Jesús – Genovés II, Dani i Carlos.
9)Massamagrell, diumenge 12-3-17 (17 h) Lliga: Soro III i Xavi – Marc, Pere i Hèctor.
10) Borriana, dilluns 13-3-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) Massamagrell, dimarts 14-3-17 (16 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL
1) Bellreguard, dijous 9-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) P. Salvà i Dorín – Jeffry i Raül.
2) Pelaio, divendres 10-3-17 (19 h) Dia de la Dona:
1a) Nerea, EvaMª i Cristina – Paula, Mamen i Joana.
2a) Mixta: Moltó i Ana (Benip) – Mar (Bic) i Sanchis.
3) Piles, divendres 10-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Vercher i Brisca – Pablo i Roberto.
4) Genovés , divendres 10-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Sergio i Tonet IV – Ian i Josep.
5) Bellreguard, dissabte 11-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Moltó i Sanchis – Montaner, Coeter II i Nèstor.
6) La Llosa, dissabte 11-3-17 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Juvenils.
3a) Pepe i Canari – Moncho i Moro.
7) Ondara, dissabte 11-3-17 (15 h):
1a) Juvenils o Raspall Femení
2a) Professionals.
8) El Verger, dissabte 11-3-17 Lliga comarcal:
1a) Pedreguer – Xabia B.
2a) Verger A – Poblets.
9) Dénia, dissabte 11-3-17 Lliga comarcal:
1a) Xàbia A – Verger B.
2a) Dénia – Xaló.
10) Bellreguard, diumenge 12-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Guille i Brisca – Badenes i Josep.
11) Dénia, diumenge 12-3-17 (11 h): Sergio i Coeter II – Ian i Dorín.
12) Xeraco, dilluns 13-3-17(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) Vilanova, dilluns 13-3-17 (15:30 h): 1a) Juvenils.
14) Oliva, dimarts 14-3-17 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
15) La Llosa, dimarts 14-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES. 1a Cat. Jornada 4
· Diumenge 12-3-17:
-Grp. Alacant: 1) Vila – Xixona. 2) Campello – Benidorm. 3) Petrer – Sella. 4) Mutxamel – Parcent.
-Grp. València: 1) València Mercat – Alfara 2) Meliana – Montserrat. -Descansa = València- Cap.


4.-Partideds Campionat RASPALL AFICIONATS Diputació València
· Dissabte 11-3-17:
-1a)-Fem. 3a J.: 1) Montserrat – Bicorp 2) Moixent – Borbotó 3) Tavernes – Beniparrell 4) AlqueriaA – Beniarbeig.
-1a)-Masc. 2a J.: 1) XeracoA – Vilallonga. 2) OlivaA – BicorpA. -Descansa = Planes


5.–Partides RASPALL AFICIONATS Lliga Marina Alta
· El Verger dissabte 11-3-17, i Dénia dissabte 11-3-17:
-El Verger Grp. A: 1a) XàbiaB – Pedreguer 2a) VergerA – Poblets.
-Dénia Grp. B: 1a) VergerB – XàbiaA 2a) Dénia – Xaló.

192 Visites

Deixa un comentari