Partides de pilota per a la setmana

Amics després de quinze dies ací estem de nou amb les partides per a veure esta setmana. Com sempre, tenim de tot, jóvens, promeses i professionals tant en masculí com cada vegada més en femení.

Fins i tot esta setmana, al programa donàvem la noticia de que prompte les dones entraran a les partides professionals, una bona noticia que faça partícips a les dones d’un esport que ha estat majoritàriament masculí i que en els temps que corren ens diu que és un esport viu que evoluciona amb la societat en que vivim. Un goig poder gaudir de més jugagadors/-es i per suposat de més aficionats/-ades en els nostres trinquets frontons i carrers.

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 16-11-(16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Fageca i Salva – Pablo Sella i Natxo.
2) Sueca, divendres 17-11- (17 h): 1a) Juvenils. 2a) Santi Silla i Carlos – Pablo Borriol i Tomàs II.
3) Vila-real, divendres 17-11-(18:30 h) Trofeu Joves: J.Salvador i Monrabal – Lluís Vega i Conillet.
4) Vilamarxant, divendres 17-11-(18 h): Francés i Hèctor – Ferrer i Fèlix.
5) Dénia, divendres 17-11-(17 h): 1a) Juvenils. 2a) Yago, Rafa i Sergio – Jesús i Àlex.
6) Pedreguer, dissabte-18-11-(16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Ferrer i Fèlix – Miguel i Raül.
7) Petrer, dissabte 4-11-(18 h): Professionals.
8) Pelaio, dissabte 18-11-(16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Marc, Salva i Alvaro – Fageca, Pere i Carlos.
9) Benissa, diumenge 19-11-(17:30 h): 1a) Juvenils. 2a)Trofeu: Soro i Hèctor – Francés, Jesús i Tomàs .
10) Pobla-Vallbona, dilluns 20-11-(16 h): Professionals.
11) Borriana, dilluns 20-11-(18 h) Trofeu Joves: Ferrer i Tomàs II – Pablo Borriol i Alvaro.
12) Massamagrell, dimarts 21-11-(16 h): Professionals.
13) Guadassuar, dimecres 22-11-(17 h): 1a) Raspall.

2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous -16-11-(16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Pablo i Lorja – Guille i Raül Genovés.
2) Sueca, dijous 16-11-(16:30 h): 1a) Juvenils 2a) Santi Silla i Carlos – Pablo Borriol i Tomàs II.
3) Piles, divendres 17-11-(16:30 h): 1a) Escoto i Ricardet – Momblanch i Feo. 2a) Savipecho: Ian i Tonet IV – Sergio, Canari Roberto.
4) Genovés, divendres 17-11-(16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Ximo i Josep – Montaner i Miravalles.
5) Bellreguard, dissabte-18-11-(16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Moltó i Seve – Guadi, Brisca i Lorja.
6) La Llosa, dissabte-18-11- (16:15 h): 1a) Xiquets 2a) Ivàn i Valls – Rafa i Pinet. 3a) Paco i Coeter II – Ricard i Sanchis.
7) Xàbia, diumenge 19-11-(10:30 h): 1a) Raspall. I de Vegades… 2a) Escala i Corda?
8) Bellreguard, diumenge 19-11-(16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Guille i Jossep – Moncho i Tonet IV.
9) Xeraco dilluns 20-11-(17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
10) Oliva, dimarts-21-11-(17 h ): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
11) La Llosa, dimarts-21-11-(17 h): 1a) Juveniles. 2a) Professionals.


3.–Partides Campionat RASPALL AFICIONAT PARELLES.
– Dissabte 18-11, Semifinals Masculines i 13a i penúltima jornada Femenina.
– Semifinals Masculines, dissabte 18-11 i dissabte 25-11: 1a) Fenollet – Rafelbunyol 2a) Xeraco – BicorpA.
-Femení: 1a): BorbotóA – BicorpE 2a) TavernesBl. – Marina. 3a) AlqueriaA – BeniparrellA. –Descansa: BorbotóB.

4. –Partides de LLARGUES II Circuit “La Bolata” 3era J.
– Ondara, diumenge 19-11-(10 h): 3 Partides (10 h, 12 h i 15 h):
1a) Agost – Benidorm. 2a) Sella – Parcent 3a) Campello – +-Pilota-Vcia.


5.–Partides JECV-ONE WALL Finals INDIVIDUAL masculí.
– Massamagrell, diumenge-19-11. Categories: Benjamí, Aleví, Infantil i Cadet.
34 Visites

Deixa un comentari