Resultats últimes partides de pilota. Properes partides

Informació sobre les últimes partides jugades de pilota. Detall dels nous tornejos i properes cites. 1. VI Trofeu Vidal per dalt corda
* 1r dia, dimecres 2-4-08:
1era) (16.30h) 1era semifinal --> Miguel, Félix i Canari – Nuñez, Solaz i Tino
2ona) (18.30h) 2ona semifinal --> Álvaro i Dani – Genovés II i Grau
* 2n dia, dimecres 9-4-08:
1era) (16.30h) 3er classificat – 4rt classificat
2ona) Final

2. Universitat de València
* 1era semifinal. Dissabte 5-4-08 (17:30 h) a Pelaio--> Genovés II, Sarasol II i Héctor–Miguel, Grau i Raül II
* 2ona semifinal. Dissabte 12-4-08 (18:30 h) a Pelaio --> Núñez, Solaz i Tino – Víctor, Dani i Oñate.
* FINAL: dijous 17-4-08 (18:30 h) a Pelaio. 1era) 14:30 h --> Juvenils

3. Futur Campionat de Frontó (I OBERT) de Comunitats Autònomes d’Espanya
Participaran: 1) Comunitat Valenciana. 2) La Rioja (Garrido V i Sáinz). 3) Navarra. 4) Castilla-La Manxa. 5) Castilla-León (Almandoz i Otegui). 6) Aragó.
3.1. Coneixem les dates dels primers enfrontaments
1)Divendres 4-4-08, 20:30 h (●2) al frontó S. Onofre de Quart --> València – Rioja (Garrido V i Sáinz)
pel matí, 12:30 h, Hotel Simba de Xilxes --> Presentació oficial.
2)Dissabte 5-4-08 (17:30), Loriguilla --> València – Castella-Lleó(Almandoz i Otaegui).

4. Campionat Raspall Aficionats
4.1. Resultats 3era categoria Grup C
Aquesta setmana no n’hi havia competició.
* Classificació
1) Uxola: 9 punts (4 partides). 2) Oliva: 8 (3). 3) Gandia-B: 7 (3). 4) Daimús: 6. 5) Pego: 3. 6) Real Gandia-C:

5. LLARGUES. Resultats 6na jornada (diumenge 30-3-08)

1)Laguart 8 – Sella 10 (Molt bona!)
3)Murla 2 – Finestrat 10
2)Parcent 4 – Tibi 1o
4)Agost 1 – Campello 10

* Classificació

EQUIPS Partides Punts Global
1) Campello 3 9 +24
2) Finestrat 4 9 +14
3) Tibi 4 6 +4
4) Parcent 4 6 –3
5) Laguart 4 5 –4
6) Sella 2 4 +5
7) Murla 3 3 –3
8) Agost 4 0 –32


6. V Lliga de promoció Juvenil Caixa Popular
1)Alcàsser (campió A) – Vinalesa
2)Quart (campió B) – Beniparrell
3)Moncofa – Xilxes
4)Almenara – Llíria. --> Es juguen al Pelaio el dimecres 2-4-08 i Almenara – Xilxes a Manises--> Tornada el 9 i 11-4-08 a Pelaio i Vila-real.
* Classificació

GRUP B
EQUIPS Partides Punts Global
1) Quart 3 (4) 7 (10) +20 (+25)
2) Almenara 3 (4) 6 (7) +20 (+15)
3) Xilxes 4 6 0
4) Vinalesa 4 6 –35
5) Vila-real 4 4 –25
GRUP A
EQUIPS Partides Punts Global
1) Alcàsser 3 (4) 9 (12) +50 (+55)
2) Moncofa 3 (4) 9 (10) +75 (+70)
3) Llíria 3 (4) 4 (7) –20 (–5)
4) Beniparrell 4 4 –20
5) Godelleta 3 (4) 0 (1) –80 (–95)

7. Resultats de les Finals de la Supercopa de Galotxa en Benjamins i Alevins
1) Benjamins: Alginet 50 – Massamagrell 25. 2) Alevins: Godelleta 50 – Orba 10.
7.1.Infantils i Cadets
1) Infantils: Benidorm 50 – Borriol 25. 2) Cadets: Vinalesa 50 – Benidorm 30
7.2.Juvenils i Sèniors
* Juvenils: Godelleta 50 – Beniparrell 40.
* Sèniors: Godelleta 35 (Marcos, Ferdi, Pepe i Gabi) – Beniparrell 50 (Roberto, Natxo, Fran i Toni).

8. Partides interessants propera setmana de raspall
* Bellreguard, dijous 3, dissabte 4 i diumenge 6-4-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era
* Bellreguard, divendres 4-4-08--> 2 de Juvenils
* Oliva, dimarts 8-4-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era

9. Partides interessants propera setmana per dalt corda
* Guadassuar, dimecres 2-4-08 (16:30 h):
1era) Trofeu Vidal --> Miguel, Félix i Canari – Núñez, Solaz i Tino
2ona) 18:30 h: 2ona semifinal --> Álvaro i Dani – Genovés II i Grau
* Benidorm, dimecres 2-4-08 --> Ángel i Pere – Primi i Héctor
* Pelaio, dijous 3-4-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era
* Sueca, divendres 4-4-08:
1era) Marrahí i Tomás II – Primi i Monrabal
2ona) Soro III i Félix – Cervera i Canari
* Pelaio, dissabte 5-4-08: 1era semifinal “Trofeu Universitat de València” (17:30 h)--> Genovés II, Sarasol II i Héctor – Miguel, Gau i Raül II
* Pedreguer, dissabte 5-43-08:
1era) Fran i Natxo – Ángel i Espínola
2ona) Víctor i Solaz – Pedro i Dani
* Benissa, diumenge 6-4-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era
* Benidorm, dilluns 7-4-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era

10. Partides interessants propera setmana Llargues

Diumenge 6-4-08, jornada 7ª
1) Tibi – Laguart 2) Sella – Parcent
3) Campello – Murla 4) Finestrat – Agost

11. Partides interessants propera setmana Raspall – Aficionats
* 3era categoria B grup C. Dissabte 5-4-08: 1) Real de Gandia – Uxola Pego. 2) Gandia-B – Daimús-B. 3) Oliva – Pego.
* 1era categoria grup A: 1) Bicorb-A – Rafelbunyol-A
* 1era categoria grup B: 1) Rafelbunyol-B – La Valldigna. 2) Xeraco-A – La Vall-a.

12. Altres resultats del raspall (tots a Bellreguard)
* Divendres 14-3-08:
1era) Server i Cristian (R) 15 – Panete i Paco (Bl) 25
2ona) Pep i Soqueta (R) 25 – Punxa i Terry (Bl) 5
* Dissabte 15-3-08:
1era) Juan II i Rafa (R) 25 – Monxo i Josep (Bl) 5
2ona) 1era semifinal Falles --> Armando, Agustí i Dorin (R) 5 – Sariero, Coeter i Leandro III (Bl) 25
* Diumenge 16-3-08:
1era) J. Carlos i Vilare (R) 25 – David i Galán (Bl) 10
2ona) 2onasemifinal Falles --> Loripet, Salva i Canana II (R) 10 – Batiste, Alberto i Xavi (Bl) 25
* Dimecres 19-3-08:
1era) Josep i Alex (R) 15 – Monxo i Carlos II (Bl) 25
2ona) Loripet i Leandro III (R) 25 – Juan i Salva (Bl) 0

13. Altres resultats per dalt corda
* Sueca, divendres 14-3-08:
1era) Fran i Espínola 60 – Fageca i Tomás II 35
2ona) Soro III i Canari 60 (R, Pedrito) – Adrià II, Jesús i Natxo 45 (Bl, Oltra)
* Pelaio, diumenge 16-3-08 (2onafinal Bancaixa) --> Trio de Genovés II 55 (R, Pedrito) – Trio de Miguel 60 (Bl, Miguelin)
* Guadassuar, dilluns 17-3-08:
1era) Marcos i Natxo (R) 60 – Santi II i Herrera (Bl) 30
2ona) Fageca i Jesús 40 (R, Oltra) – Fran, Pere i Pedrito (Bl) 60
* Sueca, divendres 21-3-08 --> Cervera i Solaz 55 (R, Ramón) – Colau, Pere i Tino (Bl) 60
10 Visites

Deixa un comentari