Resultats de pilota i properes partides

Ja s’han jugat els partits d’anada del Bancaixa, també coneixerem els resultats del circuit jove, la Lliga Juvenil de Caixa Popular, el campionat de Llargues i els resultats d’altres partides de raspall i dalt corda. En l’informació trobareu les partides per a la propera jornada dels distints campionats, sobre tot els que es juguen a la Marina i la Safor fins el 7 de març
Resultats semifinal Bancaixa:
1) Sueca, divendres 23-2-07 → Mezquita, Sarasol II i Oñate, 60 – Genovés II i Solaz, 40.
2) Benissa, diumenge 25-2-07 → León i Dani, 50 – Núñez, Melxor i Tino, 60
———————————————————————–

Resultats Circuit Jove…
Setmana:
1) Dimecres 21-2-07, Benidorm → Pascual II 60 – Marrahí 55
2) Dijous 22-2-07, Pelaio → Marcos 40 – Alberto 60
3) Divendres 23-2-07, Sueca → Primi 60 – Pascual II 25
4) Dissabte 24-2-07, Pedreguer → Marcos 60 – Marrahí 30
5) Diumenge 25-2-07, Benissa → Ángel 60 – Alberto 50
6) Dilluns 26-2-07, La Pobla → Marcos 50 – Primi 60

classificacions Circuit Jove
7 partides P. J G F C Tot.
1. Primi 21 7 7 420 260 +160
2. Ángel 14 7 4 375 340 +35
3. Pascual II 12 7 4 340 390 –50
4. Marcos 10 7 3 360 345 +15
5. Marrahí 7 7 2 290 375 –85
6. Alberto 5 7 1 325 400 –75

———————————————————————–
Resultats Lliga Juvenil Caixa Popular…

1) Dimecres 21-2-07, Llíria: Xilxes 35 – Almenara 60 2) Dimecres 21-2-07, Pelaio: Alcàsser 25 – Quart 60
3) Divendres 23-2-07 Pelaio: Beniparrell 60 – Moncofa 50 4) Diumenge 25-2-07 Dènia: Genovés 55– Vilamarxant 60
5) Dimecres, 28-2-07, Llíria: Llíria – Massamagrell

classificacions:
Grup A P. J G F C Tot.
1) Petrer 6 2 2 120 60 +60
2) Vilamarxant 6 3 2 150 160 –10
3) Banys-10 4 2 1 105 105 0
4) Moncofa 4 3 1 135 150 –15
5) Beniparrell 3 2 1 95 110 –15
6) Genovés 2 2 0 100 120 –20

Grup B P. J G F C Tot.
1) Quart 7 3 2 175 140 +35
2) Massamagrell 6 2 2 120 100 +20
3) Llíria 4 2 1 115 75 +40
4) Alcàsser 3 3 1 130 155 –25
5) Xilxes 3 3 1 110 165 –55
6) Almenara 3 3 1 140 155 –15
———————————————————————

1.3. Llargues: Resultats 8ª jornada (25-2-07)?
1) Finestrat 9 – Murla 10 2) Parcent 10 – Agost 4
3) Fondó Neus 10 – La Murada 1 4) Tibi 4 – El Campello 10
Descansa → Ontinyent

classificacions:
El Campello, amb 2 partides menys, ja està el 4t amb 9 punts i li ha guanyat a Finestrat (12 p., 5 partides).
1) Murla → 18 p. (6) [+39] 6) Agost → 6 p. (7) [–21]
2) Finestrat → 13 p. (6) [+22] 7) Fondó Neus → 3 p. (5) [–15]
3) Tibi → 13 p. (8) [+10] 8) Ontinyent → 3 p. (6) [–35]
4) El Campello → 12 p. (4) [+29] 9) La Murada → 1 p. (5) [–47]
5) Parcent → 11 p. (5) [+18]

————————————————————————–
1. Altres resultants del raspall?

1) Bellreguard, dijous 22-2-07:
1ª) Alvarito i Rafa (Bl) 25 – Punxa i Leandro III (R) 20
2ª) Loripet i Agustí (Bl) 25 – Batiste i Coeter II (R) 5
2) Bellreguard, divendres 23-2-07:
1ª) Pepe i Raül (R) 5 – Juan II i Terri 25
2ª) Martí, Burguera i Canari (Bl) 25 – Josep i Soqueta 15
3) Bellreguard, dissabte 24-2-07:
1ª) Punxa i Dorí (Bl) 25 – Dani i Carlos 20 [fill de Joaquín del Genovés]
2ª) David i Coeter (Bl) 25 – Malonda IV i Agustí, 15
4) Bellreguard, diumenge 25-2-07:
1ª) Josep i Burguera (Bl) 25 – Rafa i Xavi, 20
2ª) J.Carlos i Alberto (Bl) 25 – Armando i Salva, 10
2. Altres resultats per dalt corda?
1) Divendres 23-2-07, Sueca:
1ª) Circuit Jove → Primi 60 – Pascual II 25
2ª) Bancaixa → Mezquita 60 – Genovés II 40
2) Dissabte 24-2-07, Pedreguer: Circuit Jove → Marcos 60 – Marrahí 30
3) Dissabte 24-2-07, Pelaio → Pedro i Grau, 60 – Víctor, Félix i Pedrito, 40
4) Diumenge 25-2-07, Benissa:
1ª) Circuit Jove → Ángel 60 – Pascual II 50
2ª) Bancaixa → Núñez 60 – León 50
5) La Pobla, dilluns 26-2-07: Circuit Jove → Primi 60 – Marcos 50

————————————————————————

PROPERES PARTIDES:

Bancaixa
Bellreguard, divendres 2-3-07 (23 h) → Mezquita – Genovés II
Llíria, diumenge 4-3-07 (12 h) → León – Núñez

Semifinals del circuit jove
1ª) Llíria, diumenge 18-3-07: 1ª semifinal (anada) 2ª) Benidorm, dimecres 21-3-07: 2ª semifinal (anada)
3ª) La Pobla, dilluns 26-3-07: 1ª semifinal (tornada) 4ª) Guadassuar, dimecres 28-3-07: 2ª semifinal (tornada)
FINAL: Diumenge 1-4-07, Benissa → (1) 3r – 4t. (2) Final


Aficionats dalt corda: Final → Vilamarxant (diumenge 4-3-07).
Juvenils → Caixa Popular Meliana – Castelló Ribera.
2ª categoría → Caixa Popular Meliana – Màxim Doménech Alberic A
3ª categoría → Sella – Ajuntament Vilamarxant B.


3. Partides interessants propera setmana de raspall?
 Dijous, 1-3-07, Bellreguard:
1) J.Carlos i Leandro III – David i Alvarito
2) Santi i Coeter II – Loripet i Salva (100 €)
 Divendres, 2-3-07, Bellreguard:
1) Juvenils (Tecnificació?)
2) Desafiu (300 €) → Punxa i Terri – Burguera i Ramón.
 Dissabte, 3-3-07, Bellreguard:
1) J.Carlos i Alvarito – Sergio II i Leandro III (50 €)
2) Loripet i Canana II – Armando i Alberto
 La Llosa, dissabte 3-3-07 → Professionals de 1ª
 Diumenge, 4-3-07, Bellreguarsd:
1) David i Xavi – Josep, Dorin i Soqueta (50 €)
2) Malonda IV i Coeter II – Baiste i Agustí (150 €)
 Oliva, dimarts 6-3-07 → Professionals de 1ª (El 27-2-07: David i Agustí – Armando i Vilare)

Partides interessants propera setmana per dalt corda?

Guadassuar, dimecres 28-2-07:
1) Circuit Jove → Ángel – Pascual II
2) Álvaro, Dani i Oñate – León, Grau i Jesús
• Pelaio, dijous 1-3-07:
1) Circuit Jove → Marrahí – Primi
2) Núñez i Melxor – Adrià I, Jesús i Pedrito
• Sueca, divendres 2-3-07:
1) Circuit Jove → Pascual II – Alberto
2) Pedro, Jesús i Pedrito – Colau, Voro i Herrera
• Pedreguer, dissabte 3-3-07:
1) Circuit Jove → Ángel – Marcos
2) Colau i Félix – Pedro i Tato
• Pelaio, dissabte 3-3-07 (17:30 h)→ Álvaro i Jesús – Víctor i Grau
• Diumenge 4-3-07, Benissa → Víctor i Tato – Pedro, Xavi i Oñate
• Dilluns 5-3-07, Beniform → Professionals de 1ª
• Dilluns 5-3-07, Guadassuar → Professiionals de 1ª
• Dimecres 7-3-07, Benidorm → Professionals de 1ª

5. Partides de Llargues jornada 9ª (diumenge 4-3-07?
9ª jornada (4-3-07) 1) El Campello – Murla 2) Agost – Finestrat
3) La Murada – Parcent 4) Ontinyent – Fondó Neus
Descansa → Tibi

6. Partides Circuit Jove?
1. Pelaio, divendres, 1-3-07 (16:30 h) → Marrahí – Primi
2. Sueca, divendres 2-3-07 (16:30 h) → Pascual II – Alberto
3. Pedreguer, dissabte, 3-3-07 → Ángel – Marcos
4. Llíria, diumenge, 4-3-07 (12 h) → Alberto – Primi (última de Primi)

7. Partides Lliga Juvenil Caixa Popular:
1) Dimecres 28-2-07, Pelaio → Petrer (Jesús de Sella) – Banys 10
2) Dimecres 28-2-07, Llíria → Llíria – Massamagrell
3) Divendres 2-3-07, Pelaio → Llíria – Almenara
4) Dimarts 6-3-07, Alberic → Beniparrell – Vilamarxant (Escoto de Gandia)

60 Visites

Deixa un comentari