Properes partides de pilota i resultats partides última setmna de gener

Resultats de les partides per a la última setmana de gener i pròximes cites més destacades per a la setmana vinent.
1. Partides interessants propera setmana de raspall

* Bellreguard, dijous 7-2-08:
1era) Pepe i Galán – Juan II i Dorin
2ona) Carlos i Lenadro II – Sariero i Canana II

* Bellreguard, divendres 8-2-08:
1era) Server i Casola – Ferran i Guillem
2ona) Punxa i Carlos II – Josep i Nurguera

* Pedreguer, divendres 8-2-08:
1era) Juan, Gefri i Joan II – Toni, Joan I i Rubén (Juvenils)
2ona) Loripet, Salva i Porró – Gorxa, Coeter I i Cándido

* Bellreguard, dissabte 9-2-08:
1era) Dani i Rafa – Sergio II i Dorin [50 €]
2ona) Juan i Agustí – Batiste i Coeter II [150 €]

* Bellreguard, diumenge 10-2-08:
1era) David i Xavi – J. Carlos i Vilare [50 €]
2ona) Malonda IV, Salva i Leandro III – Armando i Alberto [150 €]

* Oliva, dimarts 12-2-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era


2.Partides interessants propera setmana per dalt corda

* Benidorm, dimecres 6-2-08 (18 h) --> Ángel i Aucejo – Primi i Natxo

* Guadassuar, dimecres 6-2-08:
1era) Alberto, Héctor i Tomaset – Fran i Santi
2ona) Bancaixa --> Trio de Colau – Trio de Víctor

* Pelaio, dijous 7-2-08:
1era) Juvenils
2ona) Soro III, Xavi i Tino – Genovés II i Salva

* Llíria, dijous 7-2-08:
1era) Pasqual II i Emilio – Marcos i J. Manuel
2ona) Pedro i Félix – León i Melxor

* Sueca, divendres 8-2-08:
1era) Alberto i Aucejo – Fran i Tomaset
2ona) Cervera, Pere i Oñate – Núñez i Canari

* Vila-real, divendres 8-2-08 (18:30 h): Bancaixa --> Trio de Miguel – Trio d’Álvaro

* Pelaio, dissabte 9-2-08 (17:30 h) --> Cervera, Melxor i Herrera – Pedro i Dani

* Pedreguer, dissabte 9-2-08:
1era) Primi i Carlos II – Fageca i J. Manuel
2ona) Ángel, Xavi i Tino – Soro III, Pere i Sani

* Alcàsser, diumenge 10-2-08 (12 h): Bancaixa --> Trio de Víctor – Trio de León

* Carcaixent, diumenge 10-2-08 (12 h): Bancaixa --> Trio de Colau – Trio de Genovés II

* Benissa, diumenge 10-2-08:
1era) Marcos, Tomaset i Jesús II – Carlos i Emilio
2ona) Núñez i Herrera – Miguel i Natxo

* Benidorm, dilluns 11-2-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era


3.Partides interessants propera setmana Aficionats dalt corda (Campionat Hivern Murla).

1) Campionat Aficionats 1era --> 1era partida semifinals (anada)
▫ Dissabte 9-2-08 --> Gandia – Albuixech (trinquet de ???)
2ona categoria --> Petrer – Vilamarxant
Juvenils --> Sella – Meliana

2) Trinquet de Murla:
▫ Dimecres i dijous: 20 h.
▫ Divendres: 20 i 21 h.
▫ Dissabte i diumenge: 18 h.


4. Altres resultats del raspall (tots a Bellreguard):

* Diumenge 20-1-08:
1era) David i Dorin (R) 25 – Tur i Rafa (Bl) 20
2ona) Juan i Alberto (R) 5 – Batiste i Coeter II (Bl) 25

* Dijous 24-1-08:
1era) Josep i Rafa (R) 20 – Monxo i Dorin (Bl) 25
2ona) Tur, Coeter II i Leandro III (R) 25 – Loripet i Salva (Bl) 5

* Divendres 25-1-08:
1era) Rubén i Xoto (R) 10 – Ricard i Terry (Bl) 25
2ona) Pep i Burguera (R) 10 – Punxa i Carlos II (Bl) 25

* Dissabte 26-1-08:
1era) David i Galán (R) 25 – J. Carlos i Canana II (Bl) 10
2ona) Malonda IV i Coeter II (R) 25 – Armando i Salva (Bl) 0


5.Altres resultats per dalt corda:

1) L’Eliana, diumenge 20-1-08 -->Trio d’Álvaro 25 – Trio de Pedro 60

2) Guadassuar, dimarts 22-1-08:
1era) Fageca i J. Manuel 60 – Santi II, Natxo i Tomaset 45
2ona) 1era semifinal Trofeu Fira Guadassuar (Hexagom Verd) --> Genovés II, Xavi i Herrera 60 – Núñez, Sarasol II i Tino 45

3) Guadassuar, dimecres 23-1-08:
1era) Marrahí i Aucejo (R) 40 – David, Tomaset i Canya (Bl) 60
2ona) 2ona semifinal Trofeu Fira --> Miguel, Solaz i Natxo 20 (R, Pedrito) – Víctor, Dani i Héctor 60 (Bl, Oltra)

4) Guadassuar, dijous 24-1-08 --> Fran, Pere i Pedrito 60 – Primi, Herrera i Oñate 45

5) Pelaio, dijous 24-1-08:
2ona) Cervera i Tino 60 – Colau i Salva 35

6) Guadassuar, divendres 25-1-08:
1era) Marcos i mitger 60 – Santi II i mitger 45
2ona) León i Tato (R) 25 – Pedro, Xavi i Pedrito (Bl) 30. [Lesió de Tato en (30-val)]

7) Bellreguard, divendres 25-1-08 (21 h): Campionat Aficionats 1ª categoria --> Gandia 60 (Juanmi i Esteban) – Valldigna 45 (Juanjo, Toni i Coeter I)
55 Visites

Deixa un comentari