Pilota Valenciana, partides interessants

Calendari de les partides més interessants a veure esta setmana a les diferents modalitats.

* Partides interessants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL.
II COPA DIPUTACIÓ VALÈNCIA
1) Guadassuar, dimecres 29-4-09:
1era) Primi, Pere i Oñate – Fran, Natxo i Tino
2ona) Trio del Genovés II – Trio de Cervera
2) Universitat Politècnica València, dijous 30-4-09 (19 h) --> Trio del Soro III – Trio de Pedro
3) Bellreguard, divendres 1-5-09 (23:30 h) --> Trio de Miguel – Trio d’Álvaro
4) Pedreguer, dissabte 2-5-09:
1era) Pujol II i Carlos II – Carlos i Colau II
2ona) Trio de León – Trio de Víctor
5) Murla, diumenge 3-5-09 (12 h) --> Trio del Genovés II – Trio de Núñez
6) Llíria, diumenge 3-5-09 (12 h) --> Trio del Soro III – Trio de Colau
7) Benidorm, dilluns 4-5-09:
1era) Juvenils
2ona) 18:30 h --> Trio de Pedro – Trio d’Álvaro
ALTRES DALT CORDA
1) Vila-real, dimecres 29-4-09 (18:30 h) --> Victor i Solaz – Álvaro i Xavi
2) Pelaio, dijous 30-4-09:
1era) 16:30 h --> Marrahí i Héctor – Pujol II i Santi
2ona) Colau i Jesús – Fageca i Grau
3) Sueca, divendres 1-5-09:
1era) 16:30 h --> Juvenils
2ona) Fran, pere i Espínola – Adrià I i Natxo
4) Pelaio, dissabte 2-5-09 (17:30 h) --> Cervera, Tato i Raül II – Pedro i Dani
5) Benissa, diumenge 3-5-09 (17:30 h) --> Primi i Herrera – Fran i Pere
6) Guadassuar, dilluns 4-5-09:
1era) Santi II i Colau II – Marrahí i Carlos II
2ona) Fageca i Héctor – Adrià II i Héctor II

* Partides interessants propera setmana raspall professional.
· Bellreguard, dijous 30-4-09:
1era) 17 h --> Guille i Chaveli II – Punxa i Burguera
2ona) J.Carlos i Armando – Batiste i Canana II
· Bellreguard, divendres 1-5-09:
1era) Ricard i Canari – Guille i Carlos II
2ona) Carlos, Coeter II i Leandro III – Waldo i Agustí
· Bellreguard, dissabte 2-5-09:
1era) 17 h --> Josep i Dorin – David i Xoto [50 €]
2ona) Juan i Armando – Loripi i Canana II
· Bellreguard, diumenge 3-5-09:
1era) 17 h --> Punxa i Carlos – Guille i Canari [50 €]
2ona) Gorxa i Coeter II – Batiste, Agustí i Xavi
· Oliva, dimarts 5-5-09:
El dimarts 28-4-09:
1era) Fede i Xoto - Punxa i Sergio
2ona) Waldo i Agusti - Gorxa, coeterII i LeandroIII
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era

* Partides interessants LLARGUES 1era categoria. Diumenge 3-5-09
1) Tibi – Laguart 2) Sella – Benidorm 3) Murla – Campello

* Partides propera setmana RASPALL AFICIONATS. Dissabte 2-5-09: NO N’HI HA PARTIDES

* Partides interessants FRONTÓ AFIC. 1era categoria. Dissabte 2-5-09: NO N’HI HA PARTIDES
112 Visites

Deixa un comentari