Partides interessants de pilota per a la setmana

Hola amics i amigues del racó de la pilota del tio canya, fa un ratet estàvem en directe en tots vosaltres i ja ací, vos portem les partides més destacades de la setmana i també com hem dit, alguns resultats curiosos que pensem està be donar a conèixer.

· Rànquing professional Octubre-17:
I) Escala i Corda/Rests:
1) Pujol. 2) Soro. 3) PereRoc. 4) Genoves II. 5) Marc. 6) Santi. 7) Francés.
8) Giner. 9) PabloB. 10) LluísVega. 11) PabloS. 12) Ferrer. 13) Fageca. 14) Miguel.
I) Escala i Corda/Mitgers:
1) Fèlix. 2) Xavi. 3) Pere. 4) Santi. 5) Jesus. 6)Hèctor. 7) Natxo.
8) Monrabal(10). 9) Salva. 10) Bueno. 11) Carlos. 12) Raül. 13) Hector II. 14) Conillet.
II) Raspall/Rests:
1) Moltó. 2) Sergio. 3) Ian. 4) Pablo. 5) Moncho. 6) Ricard. 7) Guillem.
8) Montaner. 9) Marrahí. 10) Vercher. 11) Guadix. 12) Jeffry. 13) Mario. 14) Badenes.
II) Raspall/Mitgers:
1) Brisca. 2) Sanchis. 3) Coeter. 4) Robert. 5) Canari. 6) Josep. 7) Tonet.
8) RaulG. 9) Miravalles. 10) Dorín. 11) Nèstor. 12) Lorja. 13) Seve. 14) RicardetII.

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 8-2-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pere Roc i Pere – Marc i Fèlix.
2) Sueca, divendres 9-2-(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Ferrer i Natxo –J.Sdor I Raül Godelleta.
3) Vila-real, divendres 9-2-(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Giner i Hèctor – Fageca i Bueno.
4) Vilamarxant, divendres 9-2-(17:45 h): Pablo Sella i Salva – Miguel i Monrabal.
5) Pedreguer, dissabte 10-2-(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Fageca i Hèctor – Francés i Salva.
6) Ondara -Trinquet Pilota grossa, dissabte 10-2-(16:30 h):
1a) Inauguració.
2a) Partida C.P. Parcent
7) Petrer, dissabte 10-2-(18 h): No sabem si hi hauran Partides.
8) Pelaio, dissabte 10-2-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pujol i Alvaro – Lluís de la Vega, Xavi i Alvaro.
9) Benissa, diumenge 11-2-(17:30 h): 1a) Juvenils.? 2a) Professionals ?
10) Murla, diumenge 11-2-(11:30 h): Lliga) PereRoc, Jesús i Carlos – Genovés II, Fèlix i Monrabal.
11) Borriana, diumenge 11-2-(11:30 h) Lliga) Soro i Santi – Marc, Pere i Tomàs II.
12) Massamagrell, dimarts 13-2-(16 h): Professionals.
13) Guadassuar, dimecres 14-2-(16:45 h): 1a) Raspall. 2a) Escala i Corda.


2.–Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 8-2-(16:30 h.):
1a) Juvenils.
2a) Badenes (Reaparició lesió) i Tonet IV – Ximo i Brisca.
2) Piles, divendres 9-2-(16:30 h):
1a) Dani i Pinet II – Vicent i H.Ibiza.
2a) Pablo i Seve – Moncho i Josep.
3) Genovés divendres 9-2-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga) Ian, Canari i Ricardet II – Montaner, Sanchis i Gabi.
4) Bellreguard, dissabte 10-2-(16:30 h):
1a) Punxa i Gabi – Ricard i Roberto.
2a) Lliga) Sergio, Coeter II i Nèstor – Guadi, Brisca i Miravalles.
5) La Llosa, dissabte 10-2-(16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Juvenils.
3a) Vercher i Tonet IV – Marrahí i Raül de Genovés.
6) Xàbia, diumenge 11-2-(10:30 h):
1a) Raspall-Aficionats.
2a) Raspall o Escala i Corda.
7) Bellreguard, diumenge 11-2- (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Moltó i Josep – Ian i Seve.
8) Xeraco, dilluns 12-2-(17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals..
9) Oliva, dimarts 13-2-(17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
10) La Llosa, dimarts 13-2-(17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
11) Guadassuar, dimecres 14-2-(16:45 h) 1a) Lliga): Ian, Canari i Ricardet II – Marrahí, Seve i Raül II.


3.-Partides Circuits RASPALL FEMENI SUB-18 i SUB-23.
· Alcàsser, dimarts 6-2, dijous 8-2 i dissabte 10-2 (17:30 h): 4 partides 4rta jornada.
-Sub-18: Dimarts 6-2-(19:30 h): 1a) Maria i Cristina. – Ester i Nerea. 2a) Lucia i Marta – Natàlia i Joana.
-Sub-18: Dissabte 10-2-(17:30 h): 1a) Lucia i Marta – Erika i Júlia. 2a) Natàlia i Joana – Ester i Nerea.
-Sub-23: Dijous 8-2-(19:30 h): 1a) Ana S.i Amparo – Ana P.i Fanni. 2a) Victòria I Joana – Anabel I Myriam
-Sub-23: Dissabte 10-2-(17:30 h): 1a)Victòria i Joana – Aida i Noèlia. 2a) Anabel i Myriam – A.Puertes i Fanni.


4.-Partides XIII Copa Generalitat FRONTÓ.
· Frontó Almussafes -Finals- diumenge 11-2:
1a) Pobla – Quart de les Valls. 2a) Juvenils: Vinalesa – Montserrat


5.-Partides Lliga Juvenil Escala i Corda – Tecnificació.
· Sueca, divendres 9-2-(16:45 h): 2 Partides:
1a) Petrer – Alcàsser. 2a) VilaReal – Montcada.

6.–Partides 1a Jornada de la II Liga Raspall Marina Alta.
1) Trinquet Pedreguer, divendres 9-2-(20 h): Pedreguer B – Xàbia B.
2) Trinquet Ondara, dissabte 10-2-(17 h): Ondara – Poblets.
3) Trinquet Xàbia, diumenge 11-2-(11:30 h): Xàbia A – Pedreguer A.
4) Verger- Carrer de Pilota- diumenge 11-2-(17:30h): Verger – Dénia.
128 Visites

Deixa un comentari