Partides interessants de pilota per a la setmana

Amigues i amics seguidors del món de la pilota, de nou després del paro de Nadal ací teniu les partides més destacades per a esta setmana a les diferents modalitats i trinquets. Recordeu de fer bona tria i no oblideu de recolzar als més menuts que són el futur i continuïtat del nostre esport.

Partides interessants per a la setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 15-1-15 (16:45 h):
1a) Lluis i Pablo – Martí II i Nèstor.
2a) Pablo II i Hèctor – Francés i Pere.
2) Sueca, divendres 16-1-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-26: Martí II i Martí I – Giner i Sala.
2a) Professionals
*Dv-26: Pujol II i Natxo – Fageca i Fèlix.
3) Vila-real, divendres 16-1-15(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Final 2ona Ronda-Lliga: Pere-Roc II, Dani i Monrabal – Genovés i Jesús.
4) Vilamarxant, divedres 16-1-15 (17:30 h): Víctor i Natxo – Colau i Xavi.
5) Pelaio, dissabte 17-1-15 (17:30 h): Fageca, Raúl i Monrabal – Soro III i Fèlix.
6) Pedreguer, dissabte 17-1-15 (16:45 h):
1a) Carlos II i Joan – Giner i Jordi.
2a) León, Jesús i Carlos – Pujol II i Pere.
7) Petrer, dissabte 17-1-15 (18:30 h): Francés i Hèctor II – Miguel i David.
8) Dénia, diumenge 18-1-15 (11:30 h): Pere-Roc II, Xavi i Carlos – Soro III i Santi.
9) Alzira, diumenge 18-1-15 (16:45 h):
1a) Lluís i Pablo – Martí II i Martí I.
2a) Waldo i Nèstor – Pepe i Miravalles.
10) Pobla, dilluns 19-1-15 (16 h) – Promoció
*Di-21: Carlos II – Marc.
11) Borriana, dilluns 19-1-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Genovés II i Dani – Pujol II i Fèlix.
12) Guadassuar, dilluns 19-1-15 (17:30 h): Professionals.
13) Massamagrell, dimarts 20-1-15 (16:30 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 15-1-15 (16:30 h):
1a) Montaner i Pablo – Montblanc i Gabi.
2a) Domingo i Nèstor – Jordi i Tonet. (100 €).
2) La Llosa, dijous 15-1-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Raúl i Pau – Nalda i Jaume II.
3) Piles, divendres 16-1-15 (16:30 h):
1a) Verger i Ricardet – Badenes i Lorja.
2a) Marrahí i Sanxis – Moltó i Coeter II. (100 €)
4) Genovés, divendres 16-1-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Caxu i Sidahmed – Mario i Borja.
5) Bellreguard, dissabte 17-1-15 (16:30 h):
1a) Xaveli II i Pau – Jeffry i jaume II. (50 €).
2a) Sergio i Alberto – Guille i Canari. (100 €).
6) La Llosa, dissabte 17-1-15 (16:30 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Domingo i Víctor – Escoto i Sagasta.
7) Bellreguard, diumenge 18-1-15 (16:30 h):
1a) Caxu i Sidahmed – Jordi i Borja.
2a) Ian Sanxis i Tonet II – Moltó i Moro.
8) Xàbia, diumenge 18-1-15 (10:30 h): Campionat Raspall local.
9) Xeraco, diumenge 18-1-15 (10:30 h): No sabem si n’hi han Partides.
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
10) Vilanova, dilluns 19-1-15 (16 h): Promoció.


3.-Partides X Copa Generalitat GALOTXA.
· Dissabte 17 de Gener. 4rts Final Tornada:
-1) Tibi – Benimagrell.
-2)Massalfassar – Marquesat.
-3)Montserrat- Quart.
-4) Sella – Onda
75 Visites

Deixa un comentari