Partides de pilota per a la setmana

Hola ràdio-seguidores i ràdio-seguidors del racó de la pilota del tio canya, ací teniu les partides per a que busqueu aquelles que més vos agraden. Com cada setmana tenim un poc de tot, aficionats, promeses i per suposat, grans professionals al nostre voltant. Acudiu als trinquets, carrers o frontons a gaudir del nostre esport.
Partides de pilota interessants per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 22-3-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Fageca i Salva – Pablo Sella i Natxo. 
2) Sueca, divendres 23-3-(16:45 h):
1a) Juvenils  
2a) profesionals ¿?.
3) Vila-real, divendres 23-3-(18:30 h): Soro III i Alvaro – Marc i Tomàs II.
4) Vilamarxant, divendres 23-3-(17:30 h) Repetició-Final: PereRoc, Jesús i Carlos – Francés, Xavi i Bueno. 
5) Pedreguer, dissabte 24-3-(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Lluís de la Vega i Raül – Ferrer i Santi.
6) Petrer, dissabte 24-3-(18 h): No sabem si n’hi hauran Partides. 
7) Pelaio, dissabte 24-3-(16:30 h.):
1a) Juvenils. 
2a) Pujol II i Hèctor i – Genovés II, Pere i Tomàs II.
8) Benissa, diumenge 25-3-(17:30 h): Marc, Hèctor i Bernat – Giner, Pere i Tomàs II.
9) La Pobla de Vallbona, diumenge 25-3-(11:30 h): Soro III i Jesús – PereRoc i  Fèlix.
10) Borriana, dilluns 26-3-(18:00 h): Lluís de la Vega i Conillet – J.Salvador i Alvaro.
11) Massamagrell, dimarts 27-3-(16 h): Professionals.
12) Guadassuar, dimecres 28-3-(16:45 h):
1a) Raspall.    
2a) Escala i Corda.
2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 22-3-(16:30 h):
1a) Juvenils. 
2a) Mario i Coeter II – Pablo i Seve.
2) Piles, divendres 23-3-(16:30 h):
1a) Salelles II i Moreno – Vicent i Adrià.
2a) Sergio i Sanchis – Vercher, Brisca i Gabi.
3) Genovés, divendres 23-3-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Moncho i Lorja – Ricard i Roberto. 
4) Bellreguard, dissabte 10-3-(16:30 h):
1a) Juvenils..
2a) Pablo i Seve – Ricard i Roberto.
5) La Llosa, dissabte 24-3-(16:30 h): 
1a) Xiquets.
2a) Badenes i Nèstor – Montaner i Miravalles.
6) Xàbia, diumenge 25-3-(10:30 h):
1a) Raspall-Aficionats. 
2a) Raspall o Escala i Corda.
7) Bellreguard, diumenge 25-3-(11:30 h): 
1a) Juvenils
2a) Final: Moltó, Tonet IV i Lorja. –Ian, Canari.i Ricardet II.
8) Bellreguard, diumenge 25-3-(16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Sergio i Gabi – Marrahí i Sanchis.
9) Xeraco, dilluns 26-3-(16:45 h):
1a) Juvenils.    
2a) Professionals.
10) Oliva, dimarts 27-3-(17 h ):
1a) Juvenils. 
2a) Professionals.  
11) La Llosa, dimarts 27-3-(17 h):
1a) Juvenils.  
2a) Professionals.  
12) Guadassuar, dimecres 28-3-(16:45 h)
1a) Raspall professional. 
3.–Partides XXXV Lliga RASPALL-AFICIONATS
– Masculí, 3era J. dissabte 24-3:
Gr.1)  1) Fenollet –XeracoB.   2) Piles –BicorpA.
Gr.2) 1) Genovés –Oliva.  2)XeracoA–Otos.
– Masculí, 4rta J. dissabte 7-4:
Gr.1)  1) Piles – XeracoB.  2) Bicorp – Fenollet.    
Gr.2) 1) XeracoA – Oliva.  2) Otos – GenovésA  
– Femení, 2ona J. diumenge 25-3-(en Beniparrel):
1) BorbB – BicorpE.   2) Beniparrell – TavernesBl.   3) AlqueriaA – BorbotóA.
– Femení, 3era J. diumenge 15-4-(en Bonrepós):
1) BicorpE – BorbotóA.   2) AlqueriaA – BeniparrellA.   3) TavernesBl – BorbotóB  .
 
4.–Partides Lliga LLARGUES 6ena J. 1era Categoria.
-Diumenge 25-3.
1) SellaB – Petrer   2) Parcent – Xixona.  3) Campello – SellaA.  4) Murla – Benidorm
5.–Partides II Lliga RASPALL Marina Alta.
6ena i última jornada-Lliga? Dissabte 24-3 i diumenge 25-3.
Gr.A) Diumenge 25-3: 1) PedreguerB – Verger.   2) Dénia – XàbiaB.
Gr.B) 1) Dissabte 24-3) Poblets – PedreguerA.      2) Diumenge 25-3) XàbiaA – Ondara.
43 Visites

Deixa un comentari