Partides de pilota per a la setmana

Hola de nou a tots! Des d’ahir dimecres torna “El Racó Del Tio Canaya” el programa de ràdio Pego dedicat al món de la pilota de la mà de Josep Mª Ferreiró. El programa serà de 21h a 22h, ens adelantem un hora respecte la temporada passada, així que apunta-ho per a que no el pergues detall.
Avisem a l’audiència que durant dos, tres setmanes, el programa, per motius tècnics, començarà a les 21:30h. En breu ho sol·lucionarem per a que tingues un hora completa de l’esport que més t’agrada.

Ací tens les partides més interessants a les diferents modalitats per a esta setmana.


1. Partides interesants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, divendre 20-10-11 (16:30 h):
1a) Panete i Monrabal – Sergio II I Colau II
2a) Trofeu Universitat València --> Núñez, Xavi i Herrera – Cervera, Dani i Carlos II
2) Sueca, divendres 21-10-11 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Adrià I i Sarasol II – Colau i Jesús
3) Vila-real, divendres 21-10-11 (18:30 h) --> Santi II, Salva i Joseph – Fageca i Héctor
4) Pelaio, dissabte 22-10-11 (17 h) --> Núñez i Dani – Cervera, Raül II i Herrera (en dubte)
5) Pedreguer, dissabte 22-10-11 (16:40 h):
1a) Juvenils
2a) Primi, Tato i Herrera – Núñez i Dani
6) Montcada Ciutat Pilota, diumenge 23-10-11 (11:30 h): Final Individual --> Álvaro – Soro III
7) La Pobla, dilluns 24-10-11 (17 h) --> Cervera, Sarasol II i Carlos II – Adrià I i Félix
8) Guadassuar, dilluns 24-10-11 (16:30 h):
1a) Pablo II I Penalba – Adrià III I Natxo II
2a) Carlos, Pere i Herrera – Adrià I, Santi i Herrera
9) Guadassuar, dimecres-26-10-11 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Trofeu Mancomunitat Ribera Alta --> 1a Semif.: León i Dani – Miguel i Tato
10) Massamagrell, dimarts 25-10-11 (16 h) --> Pujol II i Xavi – Colau i Raül II


2. Partides interessants propera setmana RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 20-10-11 (17 h):
1a) Cerver I Sagasta II – Ferran I Alex
2a) Juan i Sanxis – Moltó i Galan (100 €)
2) La Llosa, dijous 14-10-11:
1a) Aficionats
2a) Armando i Guillem – Raül i Jaime II
3) Piles, divendres 21-10-11 (17 h):
1a) Individual Sub-23 --> Mario i Sisahmed
2a) Blasco i Moro – David, Coeter II i Leandro
4) Bellreguard, divendres 21-10-11 (17 h) --> Aficionats
5) Bellreguard, dissabte 22-10-11 (17 h):
1a) Mancomunitat Juvenils --> Moltó i Sagasta II – Ricard i Guillem
2a) Mancomunitat --> Waldo i Xoto – Josep, Dorin i Canari
6) La Llosa, dissabte 22-10-11:
1a) Virgi – Raül
2a) Pepe i Pepico II – Caxu i Gabriel
7) Bellreguard, diumenge 23-10-11 (17 h):
1a) Mario i Gabi – Monjo i Trini (50 €)
2a) Juan i Canari – Guille i Galan (150 €)
8) Xeraco, diumenge 23-10-11 (10:30 h):
1a) Promoció Mancomunitat
2a) Mancomunitat
9) Castelló Ribera, dilluns 24-10-11 (16,30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
10) Oliva, dimarts 25-10-11 (16.30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1a
· Dimarts 18-10-11:
1a) Aficionats
2a) Pepe i Sanchis – Juan i Alex
11) La Llosa, dimarts 25-10-11 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals
12) Castelló Rugat, dimecres 26-10-11 (17 h);
1a) Promeses
2a) Professionals de 1a
· Dimecres 19-10-11:
1a) 1a Semifinal Sub-21 --> Ricard – Canari
2a) Lluiset i Sidahmed – Monjo i Leandro III


3. Partides RASPALL AFICIONATS – 1a categoria.
Dissabte 22-10-11 (7a jornada)
· 1) Alzira-A – Valldigna. 2) Xeraco-A – Alzira-B. 3) Cocentaina-A – Dénia-A


4. Partides interessants propera setmana FRONTÓ AFICIONATS Individual 1a categoria (ESPECIAL).
Dissabte 22-10-11: 1a cat.
1) Montesa – Lemai. 2) Pascual II – Alejandro. 3) Enrique – Adrià II
126 Visites

Deixa un comentari