Partides de pilota per a la setmana

Amants del món de la pilota esta setmana no hem pogut estar en directe amb vosaltres però com vam prometre la setmana passada, ací teniu les partides als diferents trinquets i carrers per a que esteu ben informats i no deixeu d’acudir a les partides.
Partides de pilota interessants per a la propera setmana:
1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 25-2-16 (16:30 h):
1a) J.Sdor. i Nèstor – Ricardo, Alvaro i Adrià.
2a) Pere Roc i Jesús – Pablo II, Xavi i Herrera.
2) Sueca, divendres 26-2-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dv-19: Pablo II i Pepet – Lluís de la Vega i Herrera.
3) Vila-real, divendres 26-2-16 (18:30 h): Marc i Bueno – Lluís i Carlos.
4) Vilamarxant, divendres 26-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga: Pujol, Hèctor i Conillet – Miguel, Pere i Héctor II
5) Petrer, dissabte 27-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Ds-6: Angel i Bueno – Xavi II i Pepet.
6) Pedreguer, dissabte 27-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Francés i Pere – Giner i Fèlix.
7) Pelaio, dissabte 27-2-16 (16:15 h.):
1a) Martí II i Rafa – David, Pablo i Xavi.
2a) Soro III i Salva – Pujol II i Santi.
8) Benidorm, diumenge 28-2-16 (11:30 h) Lliga: Pere R., Dani i Tomàs – Santi, Xavi i Monrabal.
9) Castellò de la Plana, dilluns 29-2-16 Festes Magdalena:
1a) Kevin i Josep – J.Sdor, Nèstor i X.Font.
2a) Pujol i Hèctor – Pablo II i Xavi.
10) Borriana, dilluns 29-2-16 (17:30 h): Professionals.
11) Guadassuar, dilluns 29-2-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
12) Massamagrell, dimarts 1-3-16 (16 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 25-2-16 (16:30 h):
1a) Salvà i Jaume II – Kilian i Ricardet II.
2a) Ricard i Galàn – Verger i Dorín.
2) La Llosa, dijous 25-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Dani i Guillem – Momblanch, Leandro i Pelli.
3) Piles, divendres 26-2-16 (16:30 h):
1a) Caxu i Raül II – David i Nèstor.
2a) Moltó i Roberto – Sergio i Sanxis.
4) Genovés, divendres 26-2-16 (16:30 h):
1a) Lliga-Promeses: David i Adrià – Salvà i Ricardet II.
2a) Professionals
*Dv-19: Moltó i Sidahmed – Punxa i Brisca.
5) El Verger, Carrer de Pilota, dissabte 27-2-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall
*Ds-23: 2a) Pau G. i Trini – Cerv. i Murillo.
6) Bellreguard, dissabte 27-2-16 (16:30 h):
1a) Badenes i Tonet II – Domingo i Gabi.
2a) Moltó i Roberto – Sergio i Sanxis.
7) La Llosa, dissabte 27-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Monjo, Canari i Tonet – Ian, Moro i Miravalles
8) Xàbia, diumenge 28-2-16 (10:30 h):
1a) Juvenils Raspall.
2a) Profesionals Raspall.
9) Verger, diumenge 28-2-16 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
10) Dénia, diumenge 28-2-16 (11:30 h) Lliga: Punxa i Brisca – Ian, Moro i Miravalles.
11) Bellreguard, diumenge 28-2-16 (16:30 h):
1a) Momblanch i Raül II – Montaner i Seve.
2a) Lliga-2: Jeffry i Lorja – Pablo i Nèstor.
12) Vilanova, dilluns 29-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Sergio i Coeter – Domingo, Sanchis i Roberto.
13) Xeraco, dilluns 29-2-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Di-15: Moltó i Galàn – Sergio i Josep.
14) Oliva, dimarts 1-3-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils
2a) Professionals .
15) La Llosa, dimarts 1-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides XI Lliga Juvenils Tecnificació ESCALA i CORDA.
· Petrer, divendres 26-2-16 (17 h)
Alcàsser, divendres 26-2-16 (17 h):
-1) Petrer – Vila-Real. -2) Murla – Alcàsser. -3) València – Montcada.


4.–Partides VI Campionat Individual RASPALL 1a. Categoria.
· Finals, Lloc Nou Fenollet, dissabte 26 i diumenge 27 de febrer:
1) Guanyador (J.Perales – A.Valera) – Guanyador (J-Mª-Sanxis – G.Molina).


5.–Partides Lliga LLARGUES 1a.Categoria 3a Jornada.
· Diumenge 28-2-16:
-Grup Alacant, 3a Jornada:
1) Mutxamel – Murla. 2) Benimagrell – Nucia. 3) Sella – Campello. 4) Parcent – La Vila.
-Grup València:
1) Godella – Alfara. 2) Nàquera – Pelaio. – Descansa: Borbotó.


6.–Partides JECV GALOTXA Finals.
· Meliana, diumenge 28-2-16
-Cadets (9 h) –Juvenils (10:15 h) –Infantils (12:30 h) –Benjamins (15:30 h) –Alevins (16:30 h)
I) Benjamí: -1)Algímia–Almassora –2) Massalfassar-Ondara.
II) Aleví: -1) Vinalesa–VilaReal. -2) Massamagrell–Ondara.
III) Infantil: -1) Pobla Vallbona – Xilxes. -2) Montserrat–Petrer .
IV) Cadet: -1) Beniparrell–Tibi -2) Algimia – VilaReal.
V) Juvenils: -1) Baronia – Montserrat. -2) Xàbia – Mutxamel .


7.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a Jornada 1a Categoria.
· Dissabte 27-2-16:
-1) BicorpA – LlàcerOliva. -2) Genovés- Verger. -3) Fenollet- XeracoA. -4) AlziraA – BicorpB.


8.-Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a Cat.
· Dissabte 27-2-16:
-1) Almenara- Pobla Vallb. -2) Quart – Museros. -3) Xest – Moixent. –Descansa: Almussafes.
8 Visites

Deixa un comentari