Partides de pilota per a la setmana

Si estàveu esperant les partides de pilota de la setmana amigues i amics, ací les teniu. Ja podeu entrar i amb calma fer la tria de les partides a veure en estos dies que tenim per davant. Mireu be que hi ha de molt bones i gaudiu del nostre esport.
Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio dijous, 21-4-16 (16:30 h):
1a) Lliga-2: Ferrer, Jordi i Martí – Lluís, Herrera i Nèstor.
2a) Santi i Salva – Víctor i Natxo.
2) Sueca divendres, 22-4-16 (16:45 h):
1a) Promeses: J.Sdor., Xavi i Sergio – Martí II, Juliàn i Manel.
2a) Lliga-2: Pablo II i V.Bueno – Carlos , Guillermo i Josep.
3) Vilamarxant divendres, 22-4-16 (17:30 h): Boni i Hèctor – Giner i Santi.
4) Vila-Real, divendres 22-4-16 (18:30 h): Francés i Carlos – Marc i Monrabal.
5) Benissa divendres, 22-4-16 (17:30 h):
1a) Partida C.P.Benissa.
2a) Tr. Dip. Alacant: Soro III i Fèlix – Pujol II, Dani i Tomàs.
6) Petrer dissabte, 23-4-16 (18 h): Juvenils.
7) Pedreguer dissabte, 23-4-16 (16:30 h):
1a) Ferrer i Jordi – Carlos II i Josep.
2a) Giner i Monrabal – Santi II i Tomàs II.
8) Pelaio dissabte, 23-4-16 (16:15 h):
1a) Raspall femení: Mar, Amparo i Joana – Noèlia, Sara i Anna.
2a) Francés, Jesús i Hèctor – Pere Roc, Salva i Carlos.
9) Dénia diumenge, 24-4-16 (11:30 h) Tr. Dip. Alacant: Soro III i Fèlix – Miguel, Pere i Hèctor II.
10) La Pobla diumenge, 24-4-16 (17:30 h): Pablo II i Xavi – Víctor i Natxo.
11) Borriana dilluns, 25-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Guadassuar dilluns, 25-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) Massamagrell, dimarts 26-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 21-4-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Vercher i Gabi – Pablo i Tonet II.
2) La Llosa, dijous 21-4-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Dani i Guillem – Momblanch i Leandro III.
3) Piles, divendres 22-4-16 (17 h):
1a) Badenes i Nèstor – Jeffry i Raül II.
2a) Sergio i Brisca – Moltó i Coeter II.
4) Genovés divendres, 22-4-16 (16:45 h):
1a) David i Jaume II – Pau G.i Alfonso.
2a) Mario i Alberto – Moncho i Dorín.
5) El Verger, Carrer de Pilota, dissabte, 23-4-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall.
6) Bellreguard dissabte, 23-4-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Punxa i Tonet II – Guille i Canari.
7) Ondara dissabte, 23-4-16 (matí): Finals Provincials dels J.E.C.V. Raspall:
9 h) Alevins.
9:40 h) Benjamins.
10:20 h) Cadets.
11 h) Infantils.
11:40 h) Juvenils.
8) La Llosa, dissabte 23-4-16 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Jòves.
3a) Pepe i Seve – Pablo i Pau.
9) Oliva diumenge, 24-4-16 (11:30 h) 2a Final: Ian, Moro i Miravalles – Ricard, Sanchis i Roberto.
10) Xàbia diumenge, 24-4-16 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) El Verger diumenge, 24-4-16 (16 h): Raspall.
12) Bellreguard, diumenge-24-4-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Vercher i Gabi – Jeffry i Nèstor.
13) Vilanova dilluns, 25-4-16 (16:30 h): Juvenils.
14) Xeraco dilluns, 25-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
15) Oliva, dimarts 26-4-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
16) La Llosa, dimarts 26-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1a Categoria.
· Diumenge 24-04-16 8a Jornada:
-Gr. Alacant: -1) Vila – Benimagrell -2) Campello – Mutxamel -3) La Nucia – Sella -4) Murla – Parcent..
-Gr. València 6a J.: -1) Alfara – Godella -2) Pelaio – Nàquera . -––Descansa: Borbotó.


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a Categoria.
· Dissabte 23-04-16 7a Jornada:
-1) BicorpB – Verger -2) Xeraco A – OlivaA -3) Genovés – AlziraA -4)Fenollet-Retirat – BicorpA.


5.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a Categoria
· Dissabte 23-04-16 6a Jornada:
-1) Pobla – Almussafes. -2) Moixent – Museros. -3) Xest – Quart –. . –Descansa = Almenara.


6.–Partides I Campionat RASPALL FEMENÍ.
· Dissabte 23-04-16 (12 h), Sueca carrers Simon Vila i Almussafes.
9 Visites

Deixa un comentari