Partides de pilota per a la setmana.

Partides de pilota per a la setmana.
Amigues i amics del racó de la pilota del tio canya. Una temporada més ací estem per portar-vos tota la informació més destacada del món de la pilota de la mà de tot un expert, Josep Mª Ferrairó, ex-jugador i grandíssim aficionat a la pilota en totes les seues modalitats.
Com en estes últimes temporades el racó de la pilota del tio canya serà quinzenal i en directe el podràs escoltar els dijous a les 14h al 107.8 fm. També a la pàgina web de la ràdio en la secció programes podràs escoltar els set últims programes i seguir les partides que es fan a través d’estes publicacions.

Gaudiu de la pilota, ací teniu les partides per a esta setmana:
1.- Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous-19-10- (17 h): -1a) Juvenils. -2a) Santi II, Jesús i Carlos – Fageca, Pere i Alvaro II
2) Sueca, divendres-20-10- (17 h): -1a) Juvenils. -2a) professionals.
3) Vila-real, divendres-20-10-(22:45 h)-Semifinal: Soro III – Miguel.
4) Vilamarxant, divendres-21-10-(18 h): Giner i Monrabal – J. Sdor.i Santi Finestrat.
5) Dénia, divendres-20-10-(17 h): 1a) Juvenils. -2a) Ferrer i Salva – Martí Silla i Raül Godelleta.
6) Pedreguer, dissabte-21-10-(17 h): 1a) Juvenils. -2a) Santi II i Hèctor – Fageca i Pere.
7) Petrer, dissabte-21-10-(18 h): Francés i Carlos – Pablo Borriol i Bueno.
8) Pelaio, dissabte-21-10–(17 h): -1a) Juvenils. -2a) Pujol II i Natxo – Genovés II, Xavi i Tomàs II..
9) Benissa, diumenge-22-10-(17 h): -1a) Juvenils. -2a) Ferrer i Tomàs II – Pablo Sella i Monrabal.
10) Guadassuar, diumenge-22-(11,30 h)- Semifinal : Marc – Pere Roc II.
11) Pobla-Vallbona, dilluns-23-10-(17 h): Professionals.
12) Borriana, dilluns-23-10-(18 h): Professionals.
13) Onda, dilluns-23-(17:30 h): Pujol II i Salva – Genovés II i Xavi.
14) Massamagrell, diamrts-24-10-(16 h): Professionals.
15) Guadassuar, dimecres-25-11-(17 h) : -1a) Raspall. -2a) Escala i Corda.


2.- Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Oliva,-dimarts-17-10-(17 h): -1a) Juv. -2a) Moltó i Lorja – Sergio i Brisca.
2) Llosa,dimarts-17-10–(17 h): Juvenils. -2a) Mario i Seve – Ximo i Sidahmed.
3) Castelló Rugat,dimecres-18-10-(17 h): -1a) Marcos, Jorge i Marc- Cristià,Aarón i Nicolàs. -2a) Guadi i Coeter II – Montaner i Tonet IV.
4) Guadassuar,dimecres-18-10–(16:45 h): -1a) Marrahí i Raül II – Pablo i Lorja.
5) Bellreguard, dijous-26-10-(17 h): -1a) Juvenils. –2a) Ricard i Dorín – Ximo i Roberto.
6) Piles, divendres-20-10-(17 h): -1a) Salelles i Ricardet – Vicent i Feo. -2a) Semifinal : Sergio – Ian.
7) Genovés, divendres-20-10-(17 h): -1a) Juvenils. -2a) Pablo, Sanchis i Lorja – Montaner i Tonet IV. (100 €).
8) Bellreguard, dissabte-21-10-(17 h): -1a) Ximo i Pau – Momblanch i Raül II. -2a) Vercher i Coeter II – Guadi i Seve.
9) La Llosa, dissabte-21-10- (17 h): -1a) Juvenils. –2a) Ricard i Miravalles – Marrahí, Tonet IV i Raül II.
10) Xàbia, diumenge-22-10-(10:30 h) ??: -1a) Raspall. -2a) E. i Corda.?
11) Bellreguard, diumenge-22-10- (17 h): -1a) Ivàn i Ricardet – Vicent i Ibiza. –2a) Moltó i Lorja – Montaner, Brisca i Nèstor.
12) Xeraco, dilluns-23-10-(17 h): -1a) Juvenils. –2a) Professionals.
13) Oliva, dimarts-24-10-(17 h ): -1a) Juvenils. –2a) Professionals.
14) La Llosa, dimarts-24-10-(17 h): -1a) Juveniles. -2a) Professionals.


3.- Partides Campionat RASPALL AFICIONATS PARELLES.
Dissabte-21-Octubre –8ena J. Masculina – i 9ena J. Femenina.
-Masculí: -1) BicorpA – Bellreguard. -2) XeracoA – Fenollet. -3) RafelbunyolA – VallA.
-Femení: -1) Tavernes Bl. – BeniparrellA. -2) BicorpE – Alqueria A. -3) BorbotóA – BorbotóB. Descansa: Marina.


4.- Partides RASPALL INDIVIDUAL FEMENÍ SUB-16 I SUB-18.
4rts de Final. Del 23 al 27 d’Octubre -Trinquets de Xeraco La Llosa i Alcàsser.


5.- Partides LLARGUES II Circuit “La Bolata”.
Relleu-Diumenge-22-Octubre- (10 h): 3 Partides (a les 10, 12 i 15 h):
-1) Sella-Benidorm. -2) Parcent-+Pilota.Vcia. -3) Casmpello-Agost.
44 Visites

Deixa un comentari