Partides de pilota per a esta setmana


Amigues i amics de la pilota, una setmana més ací teniu les partides més destacades als diferents trinquets per a que feu bon ús de la informació que vos facilitem. Durant el programa en directe, de 21h a 21:30h els dimarts, Josep Mª Ferrariró t’ofereix de primera mà, un resum ben complet de tot el que ha passat eixa setmana als diferents trofeus i trinquets tant de professionals, com d’aficionats i sobretot, de la gent més jove, el futur del nostre esport, si t’agrada la pilota, “El Racó del Tio Canya” a Ràdio Pego és el teu programa, sintonitza’ns.
Partides interessants de pilota per a esta setmana

1.-Partides propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 16-1-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dj-9: Marc i Conillet – Carlos i Guillermo.
2a) León i Fèlix – Víctor i Santi.
2) Sueca, divendres 17-1-14 (16:45 h) ):
1a) Juvenils.
2a) Adrià II i Herrera – Pablo i Monrabal.
3) Benissa, divendres 17-1-14 (19 h.) Bancaixa 3era Ronda: Soro III i Salva – Genovés, Pere i Carlos.
4) Vilamarxant, divendres 17-1-14 (18:30 h.): Professionals?
*Dv-10: Víctor i Canari – Fageca i Herrera..
5) Vila-Real, divendres 17-1-14 (18:30 h.): Alvaro i Tato – Fageca i Xavi.
6) Pelaio, dissabte 18-1-14 (17:30 h): Professionals.
*Ds-11: Genovés i Fèlix – Alvaro i Dani.
7) Pedreguer, dissabte 18-1-14 (16:30 h):
1a) Maravilla i Jesús – Ferrer i Conillet
*Ds-11: Ferrer i Joan – Maravilla i Alvàn.
2a) Pedro i Hèctor – Francesc i Pere
8) Petrer, dissabte 18-1-14 (18:30 h.): Professionals?
9) Alcàsser, diumenge 19-1-14 (11,30 h) Bancaixa-3era Ronda: Miguel i Fèlix – Fageca, Xavi i Monrabal.
10) Torrent, diumenge 19-1-14 (16 h): Professionals?
*Dg-1: Adrià II i Canari – Boni i Tino.
11) Dénia, diumenge19-1-14 (11:30 h) Bancaixa 3era Ronda: Víctor, Dani i Colau – León, Santi i Tomàs.
12) Benidorm, dilluns 20-1-14 (17 h.): No sabem si n’hi ha Partides.
1a) Juvenils
*Di-23: Maravilla i Jesús – Ferrer i Sala.
2a) Professionals.
*Di-23: Rodrigo, Santi i Tomàs – Pablo, Fèlix i Carlos
13) Alzira dilluns 20-1-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-13: Pedro i Tino – Cervera i Canari.
2a) Bancaixa 3era Ronda: Alvaro, Tato i Natxo (Herrera) – Rodrigo, Raúl i Canari (Hèctor).
14) Borriana, dilluns 20-1-14 (18:30 h): Professionals.
*Di-23: 2ona Semifinal Sub-23 Individual Escala i Corda.
15) Massamagrell, dimarts 21-1-14 (15:45 h): Professionals.
*Dm-14: Àlvaro i Fèlix – Fageca i Xavi.


2. -Partides propera setmana RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 16-1-14 (16:30 h):
1a) Pablo i Tonet II – Jeffry i Raúl. .
2a) Escoto i Xoto – Guille i Leandro III. (100 €).
2) La Llosa, dijous 16-1-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Sub-23: Víctor i Borja – Mata i Roberto.
3) Genovés, divendres 17-1-14 (18 h.) Sub-23: Jordi i Femenía – Murillo i Ricardet.
4) Piles, divendres 17-1-14 (16:30 h):
1a) Baderes i Guillem – Pau Salvá i Nestor.
*Dv-10: Mata i Roberto – Jordi i Femenia.
2a) Pepe i Josep – David i Canari.
*Dv-10: Pepe i Dorín – Ricard i Sanxis. (100 €)
5) Bellreguard, dissabte 18-1-14 (16:30 h):
1a) Dani i Sagasta – Nalda i Xoto. (50 €).
2a) Moltó i Coeter II – Punxa, Alberto i Dorín. (Gran premi Zurdo 200 €)
6) La Llosa, dissabte 18-1-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Mario i Jaume II –Domingo i Leandro III.
7) Bellreguard, diumenge 19-1-14 (16:30 h):
1a) Pau i Brisca – Caxu i Nèstor.
2a) Raúl i Moro – Ricard i Sanxis. (100 €).
8) Xeraco, diumenge 19-1-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Ferràn i Roberto – Iàn i Borja.
9) Xàbia, diumenge 12-1-14 (10:30 h): No sabem si n’hi han Partides.
1a) Juvenils
2a) Professionals.
10) Oliva, dimarts 14-1-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-14: Murillo i Nèstor – Mata i Borja.
2a) Professionals.
*Dm-14: Mario i Sanxis – Escoto i Alberto.
11) La Llosa, dimarts 14-1-14 (16:30 h)
1a) Aficionats. .
2a) Professionals.
*Dm-14: David i Brisca – Pepe i Jaume II.


3.-Partides RASPALL-CESPIVA-SUB-23.
1) Llosa, dijous 16-1-14: Víctor i Borja – Mata i Roberto.
2) Genovés, divendres 17-1-14: Jordi i Femenía – Murillo i Ricardet.


4.–Partides Copa Generalitat GALOTXA – Semifinals.
· Diumenge,18 gener. – Anada.
1) 1) Parcent – Quart. 2) Almenara – Massalfassar.
Juvenils) 1) Borbotó – Monserrat. . 2) Almussafes – Massamagrell.

5 Visites

Deixa un comentari