Partides de pilota interessants per a la setmana

Esta setmana amigues i amics de la pilota, al programa en directe no hem pogut anunciar-vos les partides de raspall ja que encara no ens havíem arribat però ací teniu l’actualització informativa d’eixes partides. Tant de bo arribem a hora per a que es decidiu per alguna de les que tenim ací a la comarca que hi ha partides de primeríssima fila.
Partides interessants propera setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio dijous, 28-4-16 (16:30 h):
1a) Jesús i Xavi F. – Salva i Juliàn.
2a) Pablo i Hèctor – Colau i Hèctor II.
2) Sueca, divendres 29-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
3) Vilamarxant divendres, 29-4-16 (16:45 h)
1a) Promoció: Trio Ricardo – Trio Martí II.
2a) Boni i Salva – Francés i Monrabal.
4) Vila-Real, divendres 29-4-16 (22:45 h) Tr. Mixt: Miguel, Dani i Carlos – Pere R., Xavi i Herrera.
5) Pedreguer divendres, 22-4-16 (22:45 h):
1a) Miguel i Tomàs – Ferrer, Natxo i Bueno.
2a) Raspall: Jeffry i Nèstor – Vercher i Pau.
6) Petrer dissabte, 30-4-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Angel i V.Bueno – Xavi II- Borriol i Pepet.
7) Pedreguer dissabte, 30-4-16 (17 h) Homenatge jugador Pedreguer:
1a) Soro, Fèlix i Hèctor – Pujol, Pere i Monrabal.
2a) Raspall: Sergio, Brisca i Raül II – Punxa, Canari i Tonet II.
8) Pelaio dissabte, 30-4-16 (16:15 h):
1a) Carlos i Nèstor – Lluís de la Vega i Martí I.
2a) Santi de Silla, Jesús i Hèctor II – Marc, Santi i Carlos.
9) Xàbia diumenge, 1-5-16 (11:30 h) Tr. Dip. Alacant 3a pda.: Pujol, Dani i Tomàs – Miguel, Pere i Hèctor II.
10) Pobla diumenge, 1-5-16 (16:30 h):
1a) Promeses: Trio Salva – Trio Sergi.
2a) Professionals.
11) Borriana dilluns, 2-5-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Guadassuar dilluns, 2-5-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) Massamagrell, dimecres 3-5-16 (16:30 h):
1a) Promeses: Trio J.Sdor. – Trio David.
2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 28-4-16 (17 h):
1a) Mata Adrià – Ximo Molina.
2a) Montaner i Gabi – Badenes i Lorja.
2) La Llosa, dijous 28-4-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2) Ricard i Sanchis – Moncho i Coeter II.
3) Piles, divendres 29-4-16 (17 h):
1a) Salelles i Guillem – Nalda i Borja.
2a) Pablo i Dorín – Josep i Canari.
4) Genovés, divendres 29-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Caxu i Raül – Momblanch i Sidahmed.
5) Pedreguer, divendres 29-4-16 (22:45 h):
1a) Escala i Corda.
2a) Jeffry i Nèstor – Vercher i Pau.
6) El Verger Carrer de Pilota, dissabte 30-4-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall.
7) Bellreguard, dissabte 30-4-16 (17 h):
1a) Montaner i Alfonso – David i Ricardet.
2a) Badenes i Pau – Guille i Seve.
8) Ondara, dissabte 30-4-16 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) (Desafiu 200 €): Luisito i Angel – Tiarret, Xauxi i Tomaca.
9) La Llosa, dissabte 30-4-16 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Jòvens.
3a) Moltó i Gabi – Moncho i Coeter II.
10) Pedreguer, dissabte 30-4-16 (17 h):
1a) Escala i Corda.
2a) Sergio, Brisca i Raül II- Punxa, Canari i Tonet II.
11) Oliva, diumenge 1-5-16 (11:30 h) 3era Final: Ian, Moro i Miravalles – Ricard, Sanchis i Roberto.
12) Xàbia, diumenge 1-5-16 (10:30 h):
1a) Raspall Juvenils.
2a) Escala i Corda. Tr.Dip. Alacant.
13) El Verger, diumenge 1-5-16 (16 h): Raspall.
14) Llutxent, diumenge 1-5-16 Festes (16 h):
1a) C.P. Llutxent.
2a) Aficionats.
3a) Moltó i Tonet II – Domingo i Sanchis.
15) Bellreguard, diumenge 1-5-16(17 h):
1a) Mata i Valls – Ximo Molina.
2a) Vercher i Lorja – Pablo i Nèstor.
16) Vilanova, dilluns 2-5-16 (16:30 h): Juvenils.
17) Xeraco, dilluns 2-5-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
18) Oliva, dimarts 2-5-16 (17 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
19) La Llosa, dimarts 2-5-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LARGUES 1a Categoria
· Diumenge 1-5-16 8a Jornada:
-Gr. Alacant: -1) Sella – Vila. -2) Benimagrell – Murla -3) Parcent – Campello. -4) – Mutxamel – Nucia.
-Gr. València 1-5-16: No n’hi ha. 7a J. 8-5-16: -1) Godella – Pelaio -2) Nàquera – Borbotó. ––Descansa = Alfara


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a Categoria.
· Dissabte 30-4-16 8a Jornada:
-1) BicorpB – AlziraA -2) Verger – Genovés. -3) OlivaA – BicorpA. –Descansa = XeracoA .—Fenollet: Retirat.


5.–Partdes Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a Categoria
· Dissabte 30-4-16 9a Jornada:
-1) Pobla – Moixent -2) Almussafes – Museros. -3) Almenara – Xest. –Descansa = Quart.

11 Visites

Deixa un comentari