Partides de pilota interessants per a esta setmana


Amigues i amics ja teniu ací les partides als diferents trinquets per a esta setmana. Com sempre nosaltres en destaquem algunes però segur que totes tenen el seu atractiu i sobretot, com sempre diem, les partides dels més jóvens que són els que més recolzament necessiten, acudiu a veure’ls.
Partides més interessants a veure esta setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 30-1-14 (16:45 h):
1a) Sub-23: Sella (Ferrer i Jordi) – Pedreguer (Maravilla i Guillermo).
2a) Víctor i Natxo – Fageca i Santi.
2) Sueca, divendres 31-1-14 (16:45 h) ):
1a) Sub-23: Petrer (Francés i Paulino) – Murla (Giner, Sala i Adolfo).
2a) Genovés II i Carlos II – Rodrigo i Tomàs II.
3) Vilamarxant, divendres 31-1-14 (18:30 h.): Professionals.
*Dv-24: Adrià II, Herrera i Canari – Boni, Monrabal i Hèctor.
4) Vila-Real, divendres 31-1-14 (18:30 h.): Álvaro i Raúl – Miguel i Fèlix.
5) Pelaio, dissabte 1-2-14 (17:30 h): Soro III i Hèctor – Pujol II, Santi i Carlos II.
6) Pedreguer, dissabte 1-2-14 (16:30 h):
1a) Pablo II i Conillet – Maravilla i Natxo II.
2a) León i Salva – Rodrigo i Pere.
7) Petrer, dissabte 1-2-14 (17 h.): 1) Sub-23: Alcàsser (Àngel, Juliàn i Alvàn) – Montcada (Carlos, Víctor i Pablo).
8) Torrent, diumenge 2-2-14 (16 h): Professionals?
*Dg-1: Adrià II i Canari – Boni i Tino.
9) Pedreguer, diumenge 2-2-14 (11:30 h) Bancaixa-Final: Víctor, Dani i Colau – Fageca, Xavi i Monrabal.
10) Xàbia, diumenge 2-2-14 (11:30 h) Sub-23: Petrer (Francés i Paulino) – Sella (Ferrer i Jordi).
11) Alfarp – Carrer Pilota, diumenge 2-2-14 (11:30 h.) I Trofeu Ovocity-Galotxa (Galeries Prohibides) (400 €):
Àngel, Fèlix i Gerardo (ferint: Carlos Costa) – Moro, Xavi i Marc (ferint: Pablo).
12) Benidorm, dilluns 3-2-14 (17 h.): No sabem si n’hi ha Partides.
13) Alzira dilluns 3-2-14 (16:45 h):
1a) Sub-23: Pedreguer (Maravilla i Guillermo) – Murla (Giner, Sala i Adolfo).
2a) Professionals.
*Di-27: Pujol II i Herrera – Santi II i Natxo.
14) Borriana, dilluns 3-2-14 (18 h.) Sub-23: Àngel, Juliàn i Alvàn – Pablo II i Cristià.
15) Massamagrell, dimarts 4-2-14 (15:45 h): Professionals.
*Dm-28: Genovés II i Hèctor – Miguel i Pere.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 30-1-14 (16:30 h):
1a) Mata i Tonet II – Murillo i Ricardet.
2a) Guille i Josep – Raúl Alberto. (100 €).
2) La Llosa, dijous 30-1-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Víctor i Roberto – Ian i Borja.
3) Genovés, divendres 31-1-14 (18 h.): Professionals?
*Dv-17: Jordi i Femenía – Murillo i Ricardet.
4) Piles, divendres 31-1-14 (16:30 h):
1a) Pau Salvà i Femenia – Feo i Chofre.
2a) Moltó i Coeter II – Marrahí,Canari i Leandro III. (100 €)
5) Bellreguard, dissabte 1-2-14 (16:30 h):
1a) Domingo i Roberto – Nalda i Xoto. (50 €).
2a) Ricard i Moro – Punxa i Sanxis. (150 €)
6) La Llosa, dissabte 1-2-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Monjo i Jaume II – Pepe i Miravalles.
7) Dénia, diumenge 2-2-14 (11:30 h.) Sub-23: Víctor i Borja – Murillo i Ricardet.
8) Xàbia, diumenge 2-2-14 (11,30 h.) Professionals
*Dg-26: Sub-23: Nalda i Chofre – Mata i Roberto.
9) Bellreguard, diumenge 2-2-14 (16:30 h):
1a) Pablo i Sagasta II – Ian i Nèstor.
2a) David i Coeter II – Moltó i Dorín. (100 €).
10) Xeraco, diumenge 2-2-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Guille i Juan II – Escoto i Brisca.
11) Vilanova Castelló, diumenge 2-2-14 (16 h.) Sub-23: Jordi i Femenia – Víctor i Borja.
12) Oliva, dimarts 4-2-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-14: Murillo i Nèstor – Mata i Borja.
2a) Professionals
*Dm-28: Escoto i Coeter II – Moltó i Dorín.
13) La Llosa, dimarts 4-2-14 (16:30 h)
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Dm-28: Marrahí i Roberto – Guille i Sagasta.


3.-Partides Cespiva – ESCALA i CORDA -Sub-23.
1) Pelaio, dijous 30-1-14 (17 h): Sella – Pedreguer.
2) Sueca, divendres 31-1-14 (17 h): Petrer – Murla.
3) Petrer, dissabte 1-2-14 (17 h): Alcàsser – Montcada.
4) Xàbia, diumenge 2-2-14 (11:30h): Petrer – Sella.
5) Alzira, dilluns 3-2-14 (18 h): Pedreguer – Murla.


4.-Partides Cespiva – RASPALL -Sub-23.
1) Dénia, diumenge 2-2-14: Víctor i Borja – Murillo i Ricardet.
2) Xeraco, diumenge 9-2-14: Murillo i Ricardet – Nalda i Chofre.
3) Oliva, dimarts 11-2-14: Nalda i Chofre – Jordi i Femençía.


5.-Partides Cespiva – Juvenil RASPALL.
-Xeraco, dijous 30-1-14 (18 h.):
1) Pablo i Lorja – Montaner, Martín i Justo.
2) Nèstor i Adrià – Pau (Xeraco) i Arnau.
-Piles, dimarts 4-2-14 (19 h):
3) Pau (Xeraco) i Arnau – Pau Salvà i Robert.
4) Pablo i Lorja – Ian i Hèctor.


6. –Partides Copa Generalitat Galotxa.
· Finals Canxa Meliana, Diumenge, 9-2-14.
-1) Quart – Guanyador (Massalfassar – Almenara).
Juvenils) Monserrat – Almussafes.

5 Visites

Deixa un comentari