Partides de pilota interessants 3era setmana Novembre

Totes les partides més interessants de Raspall, dalt corda, frontó a la comarca i a la resta del país. 1. Partides interessants propera setmana de raspall

* Dijous, 15-11-07, Bellreguard:
1. Josep i Burguera – Dani i Rafa
2. Sariero i Salva – Tur i Agustí

* Divendres, 16-11-07, Bellreguard:
1. Punxa i Alexandre – Ricard i Guillem
2. Pep i Carlos II – Monxo i M. Ángel

* Divendres, 16-11-07 (23:30 h), Bellreguard.
Desafiament 3000 € --> Xavi – Armando i Alberto (només amb les esquerres)

* Dissabte, 17-11-07, Bellreguard:
1. Malonda IV i Galán – Sariero i Dorin (50 €)
2. Loripet i Agustí – Carlos, Coeter II i Leandro (150 €)

* Diumenge 18-11-07, Bellreguard matí:
1. David i Xavi – Juan Carlos i Canana II
2. Juan, Salva i Leandro – Armando i Alberto

* Diumenge, 18-11-07, Dènia o Bellreguard (11: 30 h):
Loripet i Agustí – Carlos i Coeter II

* Oliva, dimarts 20-11-07:
1. Juvenils
2. Professionals de 1era


2. Partides interessants propera setmana per dalt corda?

* Dimecres 14-11-07, Guadassuar:
1. (16:30 h) Primi, Canari i Herrera – Adrià I i Pere
2. Víctor i Grau – Pedro, Félix i Tino

* Dimecres 14-11-07, Benidorm (18 h)
Fran i Salva – Claudio, Xavi i Pedrito

* Dijous 15-11-07, Llíria:
1. Marrahí i Gerardo – David i Colau II
2. Miguel, Sarasol II i Aucejo – Soro III, Dani i Héctor

* Dijous 15-11-07, Pelaio:
1. Santi II, Natxo i Canya – Fageca i Espínola
2. Mezquita, Tato i Oñate – Núñez i Melxor

* Divendres 16-11-07, La Pobla de Vallboba (15:45 h)
Colau i Xavi – Pedro i Salva

* Divendres 16-11-07, Sueca:
1. Adrià II i Héctor – Ángel i J. Manuel
2. Adrià I i Solaz – Cervera, Voro i Herrera

* Dissabte 17-11-07, Llíria:
1. Juvenils
2. Fran i Emilio – Alberto, Santi i Colau II

* Dissabte 17-11-07, Pedreguer:
1. Primi, Natxo i Tomaset – Claudio, Pere i Espínola
2. León i Grau – Mezquita, Raül II i Tino

* Dissabte 17-11-07, Pelaio
Álvaro i Melxor – Víctor i Sarasol II

* Diumenge 18-11-07, Guadassuar (12 h):
2on revenja 6000 € --> Miguel (per Núñez), Dani i Oñate – Genovés II, Félix i Canari

* Diumenge 18-11-07, Benissa:
1. Ángel i Aucejo – Fageca i Héctor
2. Colau i Solaz – Miguel i Tato

* Dilluns 19-11-07, Benidorm
Professionals de 1era

* Dilluns 19-11-07, Guadassuar
Professionals de 1era

* Dimecres 21-11-07, Benidorm
Professionals de 1era


3. Partides propera setmana Raspall – Aficionats?

* Semifinals Raspall 1era categoría


4. Partides propera setmana de Llargues (Trofeu Castell de Castells)?
Castell de Castells:
* Dissabte 17-11-07, 11 h: Palma --> Murla – Castells
* Dissabte 17-11-07, 16 h: Llargues --> La Vila – Calp


5. Altres resultats del raspall.
Tots al trinquet de Bellreguard :
* Dissabte 3-11-07:
1. Dani i Galán (R) 25 – Pep, Rafa i Carlos II (Bl) 10
2. Carlos i Coeter II, 25 – Tur, Salva i Vilare, 15

* Diumenge 4-11-07:
1. Malonda IV i Leandro III, 25 – Tur i David, 10
2. Loripet, Agustí i Salva, 25 – Armando, Alberto i Dorin, 0

* Dijous 8-11-07:
1. Tur i Canana (Bl) 25 – Sariero i Vilare (R) 15
2. Loripet i Salva (R) 25 – Juan, Galán i Xavi, 10. (Reaparició de Juan del Genovés)


6. Altres resultats per dalt corda.
* Pedreguer, dissabte 3-11-07:
1. Fageca (dau seguit) 30 – Juanfran i Colau II, 60
2. Pedro i Sarasol II (R) 60 – Colau I i Tato, 20. (Va començar prou tard perquè no no va poder vindre Miguel --> Esperar a Pedro) --> Tato: Baixa forma física.

* Massamagrell, dimarts 6-11-07 --> Álvaro i Tato 60 (R, Aragó) – Víctor i Raül II, 35 (Bl, Pedrito)

* Guadassuar, dimecres 7-11-07:
1. Miguel i Grau (R) 55 – Cervera, Sarasol II i Herrera (Bl) 60. [Els blaus tingueren (55-30) --> Cansera --> Perden]
2. Revenja “B. Ribes” --> Genovés II, Félix i Canari, 60 (Bl, Oltra) – Núñez, Dani i Oñate, 45 (R, Pedrito). [Bona! 1h 41’]
18 Visites

Deixa un comentari