Partides de pilota de la setmana

Entrem ja dins de l’hivern, hui mateix, 22 de desembre, l’encetem. Això no afectarà massa a les partides que hi han, que com cada setmana en són moltes i ben bones, encara que als trinquets, sí notarem això que els valencians anomenem ‘frescoreta’. També és dia d’esperances, d’il·lusions i nous projectes a la guait de que ens toque un bon pessic d’euros a la loteria de Nadal… Tant de bo que així siga i algú puga dormir més tranquil amb l’ajuda d’eixos dinerets, que segur que a molts (o a tots) ens vindrien la mar de be.
El ‘Racó Del Tio Canya’ tanca les portes fins el proper 11 de gener de 2012, sí, sí, 2012, ja tenim ahí un nou any que volem desitjar-vos siga moltíssim més bo que este 2011. Feu-ne bons propòsits i a veure si es compleixen. Per suposat, vos desitgem unes festes nadalenques plenes d’alegria, algun que altre regalet i salut per a poder-lo gaudir. No oblideu passar pels trinquets, cantant o no nadales, i seguir gaudint del nostre esport.

BON NADAL i FELIÇ ANY NOU!

Ací teniu les partides per a la setmana.

1.-Partides interesants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Pelaio, dijous, 22-12-11 (16:30 h):
1a) Pablo II i Natxo II – Sergio i Carlos II.
2a) Adrià I i Tato – Núñez i Natxo.
2) Benidorm, dijous 22-12-11 (16:30 h):
1a) Rodrigo i David – Pablo i Jesús II.
2a) Trofeu Nadal (Memorial V Pérez Devesa)-->2a Semifinal: León, Dani i Santi. – Miguel, Sarasol II i Hèctor.
* Final dj-29-dbre-17 h => Alvaro, Tato i Tomàs II – Guanyador ( trio León – trio Miguel).
3) Sueca, divendres 23-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Circuit Oxford --> Santi II i Santi – Primi, Herrera i Monrabal II.
4) Vila-real, divendres 23-12-11 (18:30 h) --> Cervera i Salva – Pujol II i Raúl II.
5) Pelaio, ds.-24-12-(17 h) --> Final Màsters: Soro III, Xavi i Tino – Álvaro, Jesús i Tomàs II.
6) Pedreguer, dissabte 24-12-11 (16 h)-Pda. Única --> León, Tato i Hèctor – Miguel i Fèlix.
7) Diumenge, 25-12-11 --> NO N’HI HA PARTIDES.
8) La Pobla, dilluns 26-12-11 (15:30 h.) --> No n’hi ha pdes.
9) Guadassuar, dilluns 26-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga Oxford --> Rodrigo, Tomàs II i Colau II – Santi II i Santi.
10) Massamagrell, dm.-27-12-11 (15:30 h) --> Soro III i Sarasol II – Fageca i Xavi.
11) Guadassuar, dimecres 28-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
* Dx-21-dbre. => Trofeu Nadal: Fageca, Jesús i Tino – Pujol II, Xavi i Tomàs II.


2.-Partides interessants propera setmana RASPALL PROFESSIONAL
1) Bellreguard, dijous 22-12-11 (16,30 h):
1a) Trofeu Nadal-Juvenil --> Sergio i Eric. – Domingo i Nèstor.
2a) Blasco i Alberto – Virgi i Sanxis (100 €).
2) La Llosa, dijous 22-12-11 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Lluiset i Sagasta II – Raúl i Rubén.
3) Piles, divendres 23-12-11 (17 h):
1a) Marc i Roberto – Sergio(Albaida) i Josep.
2a) Professional.
4) Bellreguard, dissabte 24-12-11 (16,30 h):
1a) Moltó i Xoto – Monjo i Gabi. (50 €).
2a) Premi Savipecho (200 €) --> Waldo i Dorín – Josep, Coeter II i Leandro III.
5) La Llosa, dissabte 24-12-11 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Trofeu Nadal-Juvenil --> Domingo i Nèstor – Víctor i Pau.
6) Bellreguard, diumenge 25-12-11 (16:30 h) --> No n’hi han Partides.
7) Xeraco, diumenge 25-12-11 (10:30 h): No sabem si n’hi han pdes.
8) Castelló Ribera, dilluns 26-12-11 (16:30 h) --> No sabem si n’hi han partides.
9) Oliva, dimarts 27-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils. 2a) Professionals.
*Dm-20-dbre.: 1a) Juvenils. 2a) Waldo i Dorín – Virgi, Coeter II i Leandro III.
10) La Llosa, dimarts 27-12-11 (17 h):
1a) Aficionats 2a) Professionals.
* Dm-20-dbre,: 1a) Aficionats 2a) Moltó i Jaume II – Pepe, Sidahmed i Eric


3.-RASPALL SUB-18-Individual
– Llosa-divendres-23-12 (16 h) => 4ts. Final
· 1) Borja (Laguar) – Víctor 2) Murillo – Joan Calatayud.
· 3)(17,30h): Nèstor – J. Mata 4) Borja (Bicorp) – Gabriel.
* Llosa-dl-26-dbre-(17 h) => Semifinals.
*Bellreguard-dv-30-dbre-(17 h) => FINALS.


4.-Partides DALT CORDA Aficionats -1a Categoria Gr. A.
– Dissabte 7 gener-12 ( 7a Jornada):
1) Manises A – Benissa B 2) Massamagrell-A – Foios-A. – Manises-A --> Descansa Benissa-A.


5.-Partides Tecnificació. DALT CORDA – Caixa Popular
– Alcàsser, dv-23-dbre. (18 h) => Semifinals
1) Petrer – Orba (2n – 3er Classificat). 2) U.P.V. – Vila-real (1er – 4t classificats)
* Alcàsser-dx-28-dbre.-(18 h) =>FINALS.


77 Visites

Deixa un comentari