El racó del tio canya, la informació del món de la pilota

Si t’agrada l’esport de la pilota a continuació tens les partides més interessants a les diferents modalitats que podràs trobar als trinquets de la comarca i fora d’ella. 1. Partides interessants propera setmana raspall professional.
· Bellreguard, dijous 18-6-09:
1era) 16:30 h --> Punxa i Burguera – Moltó i Xoto
2ona) Josep i Carlos II – Sariero i Dorin
· Bellreguard, divendres 19-6-09:
1era) 16:30 h --> Edu i Gabi – Mario i Rodrigo
2ona) Raül i Javi – Guille i Galán
· Bellreguard, dissabte 20-6-09:
1era) 16:30 h --> Sariero i Rafa – J. Carlos i Dorin
2ona) Lliga Raspall --> Waldo, Salva i Xoto – Loripet, Armando i Carlos II
· Bellreguard, diumenge 21-6-09:
1era) 16:30 h --> Punxa i Canari – Ricard i Carlos II
2ona) Agustí i Javi – Gorxa i Coeter II
· Oliva, dimarts 23-6-09:
1era) Juvenils
2ona) Professionals 1era
l El dimarts 16-6-09:
1era) Fede i Soqueta – Alonso i Sergio
2ona) Lliga Raspall --> Juan, Canari i Leandro III – Gorxa, Agustí i Javi

2. Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Massamagrell, dimarts 16-6-09:
1era) 16:30 h --> Juvenils
2ona) 18:30 h. Trofeu Superdeporte--> Trio d’Álvaro, Jesús i Canari – Trio de Miguel, Grau i Solaz
2) Guadassuar, dimecres 17-6-09:
1era) 16:30 h --> Fageca i Herrera – Santi II, Natxo i Espínola
2ona) 18.30 h --> Trofeu Superdeporte --> Genovés II i Tato – Víctor, Dani i Raül II
3) Pelaio, dijous 18-6-09:
1era) 16:30 h --> Marrahí i Monrabal – Carlos i Espínola
2ona) Cervera i Canari – Pujol II, Solaz i Pedrito
4) La Pobla, dijous 18-6-09 (17:30 h) --> Javi II i Cristian – Ximo i Natxo II
5) Sueca, divendres 19-6-09:
1era) Pablo i Jesús II – Pinto i Tomás II
2a) Colau i Raül II – Adrià I i Salva
6) Llíria, divendres 19-6-09:
1era) Juvenils
2ona) Pedro i Grau – Víctor i Xavi
7) Genovés, divendres 19-6-09 (21:30 h): 2ona FINAL COPA DIPUTACIÓ --> León, Sarasol II i Santi – Soro III, Félix i Héctor
8) Pelaio, dissabte 20-6-09 (17:30 h). Trofeu Superdeporte --> Álvaro, Jesús i Canari – Genovés II i Tato
9) Pedreguer, dissabte 20-6-09:
1era) 16 h --> Fageca, Pere i Héctor – Primi, Natxo i Herrera
2ona) Miguel i Dani – Núñez, Solaz i Tino
10) Benissa, diumenge 21-6-09 (17:30 h) --> Colau i Salva – Adrià II i Canari
11) Guadassuar, dilluns 22-6-09 --> Tancat
12) Alberic, dilluns 22-6-09:
1era) Juvenils
2ona) Genovés II i Sarasol II – Álvaro i Grau
13) La Pobla, dilluns 22-6-09:
1era) 16:30 h --> Juvenils
2ona) Cervera, Raül II i Herrera – Pedro i Félix
14) Benidorm, dimarts 16-6-09 (17:30 h) --> Primi, Xavi i Pedrito – Núñez i Héctor

3. Properes partides RASPALL AFICIONATS. Dissabte 20-6-09
* 1era categoria --> 1) Genovés – Bicorb 2) Alzira – Rafelbunyol
* 4rta categoria B --> Nautilus Pego – Polinyà

4. Partides interessant propera setmana FRONTÓ AFICIONATS 1era categoria. Semifinals tornada.
* 1) Paterna – Quart 2) El Puig – Museros

5. Partides interessants VI LLIGA RASPALL JUVENIL.
* Orba, divendres 19-6-09 (17 h).

6. JECV. Properes partides dalt corda.
* (Dissabte, 20-6-09) Trinq. Alcàsser i Orba. (sorteig di. 15-6-09)

7. JECV – LLARGUES. FINALS AUTONÒMIQUES.
* Orba, diumenge 21-6-09.
10 h) ALEVÍ --> Murla – Orba 10:45 h) INFANTIL --> Orba – Tibi— 11:30 h) CADET --> Sella – Benidorm

176 Visites

Deixa un comentari