Classificació del Bancaixa i properes partides de pilota

Taula de classificació de la competició per dalt corda del Bancaixa. Properes partides de raspall, del Bancaixa i altres per dalt corda. * El Bancaixa

· Classificacions:

EQUIP Punts Partides Favor Con-tra GLO-BAL
1) Colau 17 7 395 300 +95
2) León 15 7 375 275 +100
3) Soro III Ý 15 Ý6 315 235 +80
4) Genovés II 14 7 380 325 +55
5) Pedro 11 7 360 345 +15
6) Núñez Ý 9 Ý8 395 430 –35
7) Adrià I 9 7 335 365 –30
8) Víctor 7 7 350 390 –40
9) Miguel 6 7 265 370 –105
10) Álvaro 2 7 285 420 –135

· Equips classificats…
1) Segur: Colau (17 p).
2) Quasi (15 p): León i Soro III (3 partides li resten).

· I per la cua per salvar-se…
1) Álvaro: Eliminat 2 p (7 partides).
2) Núñez: Complicat 9 p (8 partides) --> 12-12 Benidorm Núñez – Álvaro --> 13 p (depén d’altres).
3) Víctor: 7 p (7). 1) contra Soro III (diumenge 11-1-09) i 2) contra Miguel (divendres 16-1-09) --> Si guanya 13 p.
4) Miguel: 6 p (7): 1) Contra Genovés II (dissabte 10-1-09) i 2) contra Víctor (el divendres 16-1-09, Genovés).
– Els que més mal ho tenen són Miguel i Víctor –


* Partides interessants propera setmana raspall.
· Bellreguard, dijous 8-1-09:
1era) Guille i Carlos II – Punxa i Xoto
2ona) Josep i Armando – Goexa i Salva
· Bellreguard, divendres 9-1-09:
1era) Nalda i Alexander – Fernando i Guillem
2ona) Ricard i Paco – Pablo i Melvi
· Bellreguard, dissabte 10-1-09:
1era) Punxa i Dorin – Monxo i Canari
2ona) Batiste i Coeter II – Loripet i Leandro III
· Bellreguard, diumenge 11-1-09:
1era) David i Xavi – Malonda IV i Canana II
2ona) Juan i Agustí – Waldo i Galán
· Oliva, dimarts 13-1-09:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era.

* Partides interessants propera setmana dalt corda.
· Del Bancaixa:
1) Dimecres 7-1-09, Guadassuar:
1era) Genovés II i Sarasol II – Miguel, Jesús i Tino
2ona) BANCAIXA --> Trio d’Álvaro – Trio del Soro III
2) Divendres 9-1-09, Genovés (21:30 h) --> Trio de León – Trio de Colau
3) Dissabte 10-1-09, Pedreguer:
1era) Carlos i Espínola – Marrahí i Colau II
2ona) Trio del Genovés II – Trio de Miguel
4) Dissabte 10-1-09, Pelaio (17:30 h) --> Trio d’Adrià I – Trio de Pedro
5) Diumenge 11-1-09, Alcàsser:
1era) Pepe, Pepet i J. Ramón – Adrià III, Víctor II i Cristian
2ona) Trio de Víctor – Trio del Soro III
6) Dilluns 12-1-09, Benidorm:
1era) Juvenils
2ona) Trio de Núñez – Trio d’Álvaro

· Altres dalt corda:
1) Pelaio, dijous 8-1-09:
1era) Marrahí i Héctor II – Pasqual II i Colau II
2ona) Cervera, Solaz i Canari – Víctor i Xavi
2) Sueca, divendres 9-1-09:
1era) Escoto i Monrabal – Pujol II i Carlos II
2ona) Fran i Héctor – Primi i Pere
3) Benissa, diumenge 11-1-09, (17:30 h) --> Primi i Pere – Fageca i Natxo
4) Guadassuar, dilluns 12-1-09:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era.

43 Visites

Deixa un comentari