Resultats pilota setmana anterior, classificacions i properes partides

Resultats de la pilota de la setmana anterior i classificacions de les diferentes competicions. Properes partides.
1.1. El BANCAIXA: 2ona partida de Final del diumenge 16-3-08 al Pelaio (Genovés II 55 – Miguel 60)
Genovés II, Sarasol II i Héctor 55 (R, Pedrito) – Miguel, Grau i Raül II 60 (Bl, Miguelin)

1.1.2. 3era partida i FINAL definitiva del diumenge 23-3-08 a Llíria (Genovés II – Miguel)
Genovés II, Sarasol II i Héctor 60 (R, Pedrito) – Miguel, Grau i Raül II 40 (Bl, Miguelin)

1.2. Campionat Raspall Aficionats
1.2.1. 3era categoria-B Grup C. Resultats dels 2 equips de Pego
· Fa 2 setmanes: Oliva 30 (jòvens) – Uxola pego 20 (1 punt).
1)Uxola Pego 40 – Gandia-B 30 (1 punt)→ Andrés poc adaptat al “carrer”. Abel al carrer;Molt fort.
2) Pego 40 – Real 0
* Classificació
1) Uxola: 9 punts (4 partides). 2) Oliva: 8 (3). 3) Gandia-B: 7 (3). 4) Daimús: 6. 5) Pego: 3. 6) Real Gandia-C:

1.2.2. I en la 1era categoria:
· Grup A: 1) Rafelbunyol-A 40 – Beniarrés-A 10
· Grup B: 1) La Vall-A 10 – Rafelbunyol-B 30. 2) Genovés-A 25 – Xeraco-A 30
· Classificacions
· Grup A:
1) Rafelbunyol-A: 6 p. 2) Beniarrés-A: 3 p. 3) i 4) Anna-Bolbaite i Bicorb-A.
· Grup B:
1) Xeraco-A: 7 p. 2) Rafelbunyol-B: 6 p. 3) La Vall-A: 5 p. 4) La Valldigna: 3 p. 5) Genovés-A: 3 p

1.3. LLARGUES… Resultats 4rta jornada (diumenge 16-3-08)
1) Murla 10 – Laguart 5. 2) Finestrat 7 – Sella 10. 3) Agost 0 – Tibi 10. 4) Campello 10 – Parcent 1
* Classificació
EQUIPS Partides Punts Global
1) Campello 2 6 +15
2) Finestrat 3 6 +6
3) Parcent 3 6 +3
4) Laguart 3 4 –2
EQUIPS Partides Punts Global
5) Murla 2 3 0
6) Tibi 3 3 –2
7) Sella 1 2 +3
8) Agost 3 0 –23

1.4. La V Lliga de promoció Juvenil Caixa Popular per dalt corda. Resultats
1) Alcàsser 60 – Beniparrell 45. 2) Vila-real 45 – Vinalesa 60.
1.4.1. I les classificacions
GRUP B
EQUIPS Partides Punts Global
1) Quart 3 7 +20
2) Almenara 3 6 +20
3) Xilxes 4 6 0
4) Vinalesa 4 6 –35
5) Vila-real 4 4 –25
GRUP A
EQUIPS Partides Punts Global
1) Moncofa 3 9 +75
2) Alcàsser 3 9 +50
3) Llíria 3 4 –20
4) Beniparrell 4 4 –20
5) Godelleta 3 0 –80

· Eliminats: Vila-real i Godelleta

2. Partides interessants propera setmana per dalt corda
* Guadassuar, dimecres 26-3-08:
1era) Fageca i Herrera – Ángel i Natxo
2ona) Núñez i Solaz – Cervera i Dani
* Benidorm, dimecres 26-3-08:
1era) Carlos i Tomás II – Marrahí i Emilio
2ona) Víctor i Pere – Miguel i Santi
* Pelaio, dijous 27-3-08:
1era) Santi II i Emilio – Marcos i Espínola
2ona) Álvaro i Herrera – Soro III, Salva i Oñate
* Llíria, dijous 27-3-08:
1era) Marrahí i Carlos II – Pujol, Héctor II i Rubén
2ona) Pedro i Fékix – Rest, Canari i Tino
* Sueca, divendres 28-3-08:
1era) Primi i Héctor – Fran i Natxo
2ona) Adrià I, Raül II i Pedrito – Miguel i Melxor
* Pelaio, dissabte 29-3-08 (17:30 h) → Víctor i Solaz – Pedro, Canari i Tino
* Pedreguer, dissabte 29-3-08:
1era) Carlos i Juanfran – Roberto i Tamás II
2ona) Cervera i Félix – Núñez i Xavi
* Benissa, diumenge 30-3-08:
1era) Pasqual II i Herrera – Primi i Espínola
2ona) Soro III i Pere – Ángel i Salva
* Guadassuar, dilluns 31-3-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era
* Benidorm, dilluns 31-3-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era

3. Partides interessants propera setmana Llargues.

Diumenge 30-3-08, jornada 6ena
1) Laguart – Sella 2) Parcent – Tibi
3) Murla – Finestrat 4) Agost – Campello

4. Partides interessants propera setmana Raspall – Aficionats.
· 3era categoria B Grup C: Dissabte 5-4-08:
1) Real de Gandia-C – Uxola Pego. 2) Gandia-B – Daimús-B.
3) Oliva-A – Pego
· 1era categoria – Grup A. Dissabte 5-4-08:
1) Bicorb-A – Rafelbunyol-A. [Descansen Beniarrés-A i Anna-Bolbaite].
· Grup B:
1) Rafelbunyol-B – La Valldigna. 2) Xeraco-A – la Vall-A [Descansa: Genovés-A]

5.Altres resultats del raspall (tots a Bellreguard):
· Diumenge 2-3-08:
1era) Juan II i Dorin (R) 20 – David i Rafa (Bl) 25
2ona) Carlos i Coeter II (R) 15 – Batiste i Alberto (Bl) 25
· Dijous 6-3-08:
1era) Ricard i Xavi (R) 25 – Juan II i Rafa (Bl) 10
2ona) David i Canana II (R) – J. Carlos i Salva → SUSPESA (avaria de la llum)
· Divendres 7-3-08:
1era) Server i M. Angel (R) 25 – Casola i Guillem (Bl) 5
2ona) Alex i Terry (R) 20 – Pep i Paco Soqueta (Bl) 25
· Dissabte 8-3-08:
1era) Josep i Rafa (R) – Monxo i Dorin (Bl) 25
2ona) Armando i Salva (R) 25 – Sariero i Agustí (Bl) 20. [Bona!]
· Diumenge 9-3-08:
1era) Dani i Galan (R) 25 – Punxa i Canana II 10
2ona) Loripet i Coeter (R) 15 – Batiste, Alberto i Leandro III (Bl) 25
· Dijous 13-3-08:
1era) Josep i Carlos II (R) 25 – Dani i Xoto (Bl) 20
2ona) Juan i Canana II (R) 15 – J. Carlos, Salva i Dorin (Bl) 25

6. Altres resultats per dalt corda:
1) Dijous 2-3-08, Semifinal tornada BANCAIXA → Trio de Miguel (R) 60 – Trio de León (Bl) 55
2) Dimecres 5-3-08, Guadassuar:
1era) Pasqual II i Pere (R, Oltra) 55 – Marrahí i Salva 60 (Bl, Pedrito)
2ona) Soro III, Sarasol II i Tino 35 – León, Félix i Raül II 60
3) Divendres 7-3-08, Sueca:
1era) Fran i Natxo 45 (R, Oltra) – Fageca i Santi 60 (Bl, Espínola)
2ona) León, Tato i Oñate 60 (R, Oltra) – Víctor, Félix i Espínola (Bl) 30
4) Dissabte 8-3-08, Pelaio → Núñez i Solaz 60 – Cervera, Melxor i Tino 55 [Bona!]
5) Diumenge 9-3-08, Benissa: 1era final Bancaixa (12 h) → Trio de Genovés II (R) 60 – Trio de Miguel (Bl) 55 [Molt bona!]
6) Dimecres 12-3-08, Guadassuar → Núñez i Dani (R) 60 – Víctor, Félix i Espínola (Bl) 45
52 Visites

Deixa un comentari