Resultats i calendari campionat de pilota

Informació de les últimes partides jugades i cartell amb les partides del campionat de raspall professional i promeses “Rojos i Blaus”.

1).- Final Copa Diput.-Professionals-Dalt Corda (Genovés, dj-1-juliol) :
Genovés II i Raül II 60 – Miguel i Sarasol II 45.

2).- IX Trofeu Ciutat de Dénia:
* 1era Semifinal (dv-2-juliol) : Alvaro, Jesús i Hèctor 60 – León, Tato i Natxo 30.
** 2ona Semifinal.(dg-4-juliol) : Genovés II i Sarasol II 60 – Miguel i Fèlix 40.
*** FINAL -Dimecres 7-juliol, 17,30 h.: Alvaro, Jesús i Hèctor – Genovés II i Sarasol II.

3)- VII Trofeu “C.Rural” de Vilareal :
* 1era Semifinal.(dv-2-juliol- 23 h.): Soro III i Xavi 60 – Núñez, Fèlix i Raül II 20.
** 2ona Semifinal.(dv-9-juliol- 23 h.): Genovés II i Grau – Alvaro i Jesús.
*** FINAL (dv-16-juliol- 23 h.): Soro III i Xavi – Guanyador (Genovés II-Alvaro).

4).- XXI Trofeu Massamagrell:
* 1era Semifinal (dm-6-juliol-18,30 h.): Soro III i Xavi – Pedro, Grau i Tino.
** 2ona Semifinal (dm-13-juliol- 18,30 h.): Alvaro i Fèlix – Genovés II i Sarasol II.
*** FINAL : Dimarts- 20 – juliol – 18,30 h.

5).- XVII LLIGA RASPALL-Prof.-“Bancaixa”:
5.1).- RESULTATS: 1) Juan, Agustí i Armando 25 – Josep, Alberto i Alex 15.
5.2).- 2) Waldo i Canana II – David, Coeter II i Xavi… AJORNADA.
5.3) PROPERES PARTIDES:
1) Vilanova Castelló (di-5-juliol- 18,30 h.): Trio de Loripet (Punxa,si segueix lesionat) – Trio de Josep.
2) Oliva (dm-6-juliol- 18,30 h.) : Trio de Juan – Trio de David.
3) Bellreguard (ds-10-juliol- 17,30 h): Waldo i Canana II – Loripet (Punxa ?), Dorín i Xoto.
4) Xeraco (dg-11-juliol- 11,30 h.): Trio de David – Trio de Josep.
* 1era Semifinal: Oliva , dimarts- 13- juliol- 18,30 h.
** 2ona Semifinal: Vilanova Castelló , dilluns – 19 juliol – 18,30 h.
*** FINAL: Bellreguard, divendres – 23 – juliol – 23,30 h.

6).- FRONTO – Aficionats – 1era Cat.- FINAL ( Natzaret- dg-4-juliol): Museros (Enrique i Adrià II) 41 – La Pobla (Zarzo i Pasqual II) 32.

7).- CAMP: “Ruralcaixa” RASPALL- Aficionats – 1era Categoria:
** 2ona Semifinal (tornada,ds-3-juliol):
Rafelbunyol A 35 – Alzira A 15 (Anada: 25-35).
*** FINAL: La Font d’En Carròs – dissabte- 17 – juliol:
Rafelbunyol A – Xeraco A.

8) Calendari del Nou Campionat de Raspall – (Professional+Promeses ) Organitzat per la Coordinadora “Rojos i Blaus” que es jugarà fins al 27 d’Agost, als trinquets de: Xàbia (6 pdes.), Oliva (5), i els de Xeraco, Bellreguard, Castelló Rugat, Llutxent, La Llosa de Ranes i Aielo de Malferit (amb 2 pdes.). CARTELL CAMPIONAT
55 Visites

Deixa un comentari