Resultats de les partides de pilota de la setmana passada i properes partides

Resultats de les diferents competicions de la actualitat de la pilota i properes cites. 1. Nou Campionat per dalt corda “Copa Diputaciò de València”
1.1. Equips del grup A
1) Víctor, Félix i Canari 2) Núñez, Dani i Héctor
3) Álvaro, Jesús i Herrera 4) Cervera, Solaz i Melxor

1.2. Equips del grup B
1) Genovés II, Xavi i Pedrito
2) León, Sarasol II i Raül II
3) Miguel, Tato i Tino
4) Colau, Grau i Oñate


2. Campionat Raspall Aficionats
2.1. 3era categoría B – Grup C
1) Uxola Pego 40 – Pego 25
* Classificació
1) Gandia-B: 13 p. (5). 2) Uxola-Pego: 12 (5). 3) Oliva: 11 (5).
4) Daimús-B: 6 (5). 5) Pego: 3 (5). 6) Real-C: 0 (5).

2.2. 1era categoria
· Grup A: 1) Rafelbunyol-A 40 – Anna-Bolbaite 5. 2) Beniarrés 30 – Bicorb 15.
· Grup B: 1) La Valldigna 30 – La Vall-A 0
* Classificació
· Grup A: 1) Rafelbunyol-A: 12 p. (4). 2) Beniarrés: 6 (4). 3) Anna-Bolbaite: 3 (4). 4) Bicorb-A: 3 (4).
· Grup B: 1) Rafelbunyol-B: 12 p. (5). 2) Xeraco-A: 8 (4) 3) La Vall-A: 6 (5). 4) La Valldigna: 6 (5). 5) Genovés-A: 4 (5).


3. Llargues. Jornada 8ena
1) Sella 10 – Tibi 7 2) Finestrat 10 – Parcent 6
3) Agost 3 – Murla 10 4) Campello 10 – Laguart 1

* Classificació
EQUIPS Partides Punts Global
1) Campello 5 15 +43
2) Finestrat 6 15 +26
3) Tibi 6 10 +9
4) Sella 4 9 +16
5) Murla 5 6 –11
6) Parcent 6 5 –21
7) Laguart 6 6 –11
8) Agost 6 0 –47

4. Campionat Promoció Juvenil Caixa Popular dalt corda. Resultats 4rts de final (tornada)
· Dimecres 9-4-08, Pelaio: 1) Alcàsser 60 – Vinalesa 20 (60-35). 2) Quart 60 – Beniparrell 30 (60-55)
· Divendres 11-4-08, Pelaio: 3) Xilxes 60 – Moncofa 45 (40-60). 4) Llíria 55 (germans Vidal) – Almenara 60 (60-25)

4.1. Partides per a semifinals
1) Divendres 18-4-08, Pelaio (18 h) --> Alcàsser – Moncofa --> Tornada: dimecres 23-4-08 a Pelaio (18 h).
2) Diumenge 20-4-08, Manises (11.30 h): Quart– Llíria --> Tornada: dimecres 23-4-08 a Vila-real (18:30 h).


5. Partides interessants propera setmana de raspall
* Bellreguard, dijous 17-4-08:
1era) Monxo i Rafa – Ricard i Xavi
2ona) J. Carlos i Agustí – David i Coeter II
* Bellreguard, divendres 18-4-08:
1era) Server i Terri – Ferran i Guillem
2ona) Pep i Xoto – Punxa i Canari
* Bellreguard, dissabte 19-4-08:
1era) Juan II i Vilare – Josep i Canana (50 €)
2ona) Loripet i Alberto – Armando, Coeter II i Leandro II
* Bellreguard, diumenge 20-4-08:
1era) Dani i Dorin – Panete i Xavi
2ona) Juan i Salva – Batiste i Agustí
* Oliva, dimarts 22-4-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era


6. Partides interessants propera setmana per dalt corda i frontó
* Benidorm, dimecres 16-4-08 (18 h) --> Marrahí i Pere – Primi i Tomás II
* Frontó d’Albal, dimecres 16-4-08 (19 h): 2ona semifinal VIII Obert de Frontó --> Álvaro i Fageca – Pedro i Pasqual II
* Guadassuar, dimecres 16-4-08):
1era) Marcos i Héctor – Marrahí i Natxo
2ona) Colau, Sarasol II i Tato – León, Solaz i Pedrito
* Pelaio, dijous 17-4-08:
1era) Roberto i Espínola – Santi II i Héctor II
2ona) Final trofeu Universitat de València --> Miguel, Grau i Raül II – Víctor, Dani i Oñate
* Murla, divendres 18-4-08 (22:30 h) --> Primi i Santi – Ángel i Pere
* Pelaio, divendres 18-4-08 (18 h): 1era semifinal Promoció Juvenil Caixa Popular --> Alcàsser – Moncofa
* Sueca, divendres 18-4-08:
1era) Juvenils
2ona) Fageca, Canari i Natxo – Fran i Félix
* Murla, dissabte 19-4-08 (12:30 h): Revenja final Bancaixa --> Trio Genovés II – Trio Miguel
* Caparroso (Navarra), dissabte 19-4-08: Frontó Intercomunitats --> Navarra – València
* Pelaio, dissabte 19-4-08 (17.30 h) --> Cervera, Xavi i Pedrito – Soro III, Melxor i Oñate
* Pedreguer, dissabte 19-4-08:
1era) Roberto i Tomás II – Primi i Carlos II
2ona) Colau i Solaz – Pedro, Salva i Santi
* Albal, diumenge 20-4-08 (12 h):
* Benissa, diumenge 20-4-08:
1era) Carlos i Colau II – Marrahí i Juanfran
2ona) Ángel i Tato – Primi, Pere i Herrera
* Alcàsser, diumenge 20-4-08 (12 h): Copa Diputació de València --> Víctor, Félix i Canari – Núñez, Dani i Héctor
* Manises, diumenge 20-4-08: 2ona semifinal Promoció Juvenil --> Quart – Llíria (Adrià, Jesús i Pablo de Sella)
* Benidorm, dilluns 21-4-08:
1era) Juvenils
2ona) León i Solaz – Pedro, Xavi i Tino


7. Partides interessants Frontó Intercomunitats
A Caparroso (Navarra, diumenge 19-4-08) --> Navarra (Aranburu i Tainta) – València

8. Partides interessants propera setmana Llargues 9ena jornada
Diumenge 20-4-08, jornada 9ena
1) Tibi – Campello 2) Laguart – Finestrat
3) Parcent – Agost 4) Murla – Sella


9. Partides interessants propera setmana Raspall – Aficionats (dissabte 12-4-08)
· 3era categoria B – Grup C: 1) Oliva-A – Real de Gandia-C 2) Daimús-B – Uxola Pego. 3) Gandia – Pego
· 1era categoria grup A, dissabte 19-4-08: 1) Bicorb-A – Anna-Bolbaite
· 1era categoria grup B, dissabte 19-4-08: 1) Xeraco-A – Rafelbunyol-B. 2) Genovés-A – Juanjo La Valldigna


10. Altres resultats del raspall (trinquet Bellreguard)
· Divendres 28-3-08:
1era) Server i Paco 25 – Ferran i Carlos 20
2ona) Panete i Terri 25 – Guillem i Xoto 0
· Dissabte 29-3-08:
1era) Ricard i Canana II (R) 20 – Punxa, Carlos II i Soqueta 25
2ona) Loripet, Agustí i Leandro III (R) 25 – Batiste, Alberto i Xavi (Bl) 15
· Diumenge 30-3-08:
1era) Dani i Vilare 25 – David i Rafa 5
2ona) Salva i Coeter II 25 – Juan, Canana II i Dorin 20
· Dijous 3-4-08:
1era) Dani i Carlos II 20 – Josep i Rafa 25
2ona) Desafiu --> Salva i Coeter II 25 – Armando i J. Carlos 10

11. Altres resultats per dalt corda
* Pedreguer, dissabte 29-3-08:
1era) Carlos i Jesús (Sella) 60 (R, Miguel) – Roberto i Tomás II 45 (Bl, Barraca)
2ona) Núñez i Félix 60 (R, Barraca) – Cervera, Xavi i Canari 40 (Bl, Miguel)
* Pelaio, dissabte 29-3-08 --> Víctor, Sarasol II i Pedrito 60 – Pedro, Solaz i Tino 45
* Guadassuar, dimecres 2-4-08:
1era) 1era semifinal Trofeu Vidal --> Núñez, Solaz i Tino (R) 40 – Miguel, Félix i Canari 60 (Bl, Oltra)
2ona) 2ona semifinal “Vidal” --> Álvaro i Dani 40 (R, Miguelin) – Genovés II i Grau 60 (Bl, Pedrito)
* Sueca, divendres 4-4-08:
1era) Primi i Monrabal 35 (R, Ramón) – Marrahí i Tomás II 60 (Bl, Pedrito) [Tomás II > Monrabal]
2ona) Soro III i Félix 45 (R, Ramón) – Cervera i Canari 60 (Bl, Pedrito)

14 Visites

Deixa un comentari