Pilota valenciana, properes partides

Properes partides per dalt corda i raspall. [Afegida partida lliga Caixa Popular a Orba] * Partides per dalt corda del BANCAIXA
· Descans fins el divendres 26-12-08 a Llíria:
1) Divendres 26-12-08, Llíria (18:30 h) --> Trio de Víctor – Trio de Colau.
2) Dissabte 27-12-08, Pedreguer (18:30 h) --> Trio de Miguel – Trio de Pedro
3) Diumenge 28-12-08, Sagunt (12 h) --> Trio del Genovés II – Trio de Colau
· Descans fins el divendres 02-01-09 a Llíria:
4) Divendres 2-01-09, Llíria (18.30 h) --> Trio d’Adrià I – Trio del Soro III
5) Dissabte 3-1-09, Pedreguer (18:30 h) --> Trio de León – Trio d’Álvaro
6) Diumenge 04-01-09, Benissa (18:30 h) --> Trio de Víctor – Trio de Pedro
7) Dimecres 07-01-09, Guadassuar (18:30 h) --> Trio d’Álvaro – trio del Soro III
8) Divendres 09-01-09, Genovés (22 h) --> Trio de León – Trio de Colau
9) Dissabte 10-01-09, Pedreguer (18:30 h) --> Trio del Genovés II – Trio de Miguel
10) Dissabte 10-01-09, Pelaio (17:30 h) --> Trio d’Adrià I – Trio de Pedro
11) Diumenge 11-1-09, Alcàsser (12 h) --> Trio de Víctor – Trio del Soro III
12) Dilluns 12-01-09, Benidorm (18:30 h) --> Trio de Núñez – Trio d’Álvaro

* Altres partides per dalt corda
1) Dimecres 17-12-08, Guadassuar:
1era) Fageca i Pere – Fran i Natxo
2ona) Cervera, Tato i Herrera – Colau, Xavi i Raül II
2) Divendres 19-12-08, Sueca:
1era) Pujol II i Héctor II – Santi i Carlos II
2ona) Adrià I i Canari – Colau i Salva
3) Dissabte 20-12-08, Pedreguer:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era
4) Diumenge 21-12-08, Benissa:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era
5) Dilluns 22-12-08, Benidorm:
1era) Juvenils
2ona) 1era Semifinal Trofeu Nadal --> Álvaro, Tato i Espínola – Genovés II, Canari i Herrera
6) Dimarts 23-12-08, Guadassuar:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era


* Partides interessants dalt corda aficionats (1era categoria):
· Dissabte 20-12-08:
1) Alberic – Valldigna. 2) Massalfassar-A – Massamagrell-A
· Dissabte 27-12-08:
1) Massalfassar-A – Benissa. 2) Valldigna – Massamagrell-A
· Dissabte 01-01-09:
1) Massamagrell-A – Benissa. 2) Alberic – Massalfassar-A


* Lliga Caixa Popular d’Escala i Corda
· Dimarts 03-01-09, ORBA:
1) Pablo(Sella), Jose Luís(Petrer) i Adria(Murla) – Vicent(Benissa), Kiko(Sella) i Adolfo (Sella)
2) Juan(Pedreguer), Gabriel(Pobla del Duc) i Kike(Benifallim) – Paco(Xalo), Pau(Sella) i Carlos(Benissa)


* II Màsters Ciutat de València
· 1r dia (dilluns 15-12-08) --> 1era) Soro III i Grau 30 – León, Félix i Oñate 60
· 2n dia (dimart 16-12-08) --> 1era) Miguel i Dani 60 – Victor, Sarasol II i Herrera 45
--> 2ona) Colau(Álvaro), Solaz i Canari 55 – Nunyez, Jesús i Tino 60
· 3r dia (dijous 18-12-08, Pelaio) --> 1era) (16,30 h.)  Miguel i Dani — León Fèlix i Onyate
--> 2ona) (18,30 h.)  Nunyez, Jesús i Tino — Colau, Solaz i Canari
· 4t dia (dissabte 20-12-08) --> FINAL


* Campionat Raspall Individual Professional. Resultats últimes partides.
1) Quarts de final, dimarts 09-12-08 a Oliva --> Coeter II 25 – Josep 10
2) Waldo (R) 25 – Ricard 5 [Ixen (5-5). 30’]

– Semifinal (Oliva, dimarts, 16-12-08) --> Coeter II 25 — Armando 5

– FINAL, Bellreguard diumenge, 21-12-08 (18,30 h.) --> Waldo — Coeter II  


* FINAL RASPALL AFICIONATS 1era CATEGORIA, EN DIRECTE PER TV A PUNT2 (21,45 h):
· Divendres-19 de Desembre (El Genovés) --> Rafelbunyol (Campos i Moro) —  Beniarrés  (Lluiset i Roberto)


* Partides interessants propera setmana raspall.
· Oliva, dimarts 16-12-08:
1era) Juvenils
2era) 2ona semifinal Individual (18:30 h) --> Coeter II – Armando
· Bellreguard, dijous 18-12-08:
1era) Ricard i Guillem – Guille i Xoto
2ona) Juan i Galán – Josep i Agustí
· Bellreguard, divendres 19-12-08:
1era) Pablo i Alexander – Natxo i Paco
2ona) Guille i Melvi – Pep i Burguera
· Genovés, divendres 19-12-08 (21:30 h). FINAL INDIVIDUAL --> Waldo – Guanyador (Armando – Coeter II).
· Bellreguard, dissabte 20-12-08:
1era) Josep i Xavi – Punxa i Dorin
2ona) Loripet i Leandro III – Juan i Agustí
· Bellreguard, diumenge 21-12-08:
1era) David i Canari – J. Carlos i Xoto
2ona) FINAL INDIVIDUAL --> Waldo – Guanyador (Armando – Coeter II)
· Oliva, dimarts 23-12-08:
1era) Juvenils
2era) Professionals de 1era

87 Visites

Deixa un comentari