Pilota valenciana. Partides a jugar

Properes cites als diferents tornejos actius de pilota.
1. Partides interessants propera setmana raspall professional.
* Bellreguard, dijous 20-11-08:
1a) Campionat Individual Sub-23 → Monxo – Punxa
2a) Josep i Salva – J. Carlos i Galán
* Bellreguard, divendres 21-11-08:
1a) Server i Paco – Ferran i Guillem
2a) Pep i Melvi – Ricard i Xoto
* Bellreguard, dissabte 22-11-08:
1a) Josep i Galán – Monxo i Canana II (50 €)
2a) Waldo i Alberto – Loripet, Coeter i Leandro III (150 €)
* Bellreguard, diumenge 23-11-08:
1a) Final Campionat Individual Sub-23
2a) Juan i Armando – Batiste i Agustí (150 €)
* Oliva, dimarts 25-11-08:
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1a.

2. Partides interessants dins de 2 setmanes raspall – Aficionats. 29 novembre i 4 abril.
* 4a categoria grup B → Semifinals → Oliva-D – R. Nautilus Pego

3. PARTIDES PROPERA SETMANA PER DALT CORDA.
3.1. Del BANCAIXA:
1) Dimecres 19-11-08, Guadassuar (16:30 h):
1a) Juvenils → Primi i Colau II – Fageca i Tomás II
2a) Trio de Genovés II – Trio de Núñez
2) Dimecres 19-11-08, Vila-real (18:30 h) → Trio de Colau – Trio del Soro III
3) Dijous 20-11-08, UPV (19 h) → Trio d’Adrià I – Trio de León
4) Divendres 21-11-08, Genovés (21.30 h). TV. → Trio de Víctor – Trio d’Álvaro
5) Dissabte 22-11-08, Pedreguer:
1a) (16:30 h) Juvenils → Pujol II i Héctor II – Pasqual II i Tomás II
2a) (18:30 h) → Trio de Miguel – Trio de Colau
6) Diumenge 23-11-08, Alcàsser (12 h) → Trio de Pedro – Trio del Soro III
7) Dilluns 24-11-08, La Pobla (15.45 h) → Trio de Núñez – Trio de Víctor
3.2. Resta, per dalt corda:
1) La Pobla, dijous 20-11-08 (16 h) → Santi II i Víctor II – Marcos i Monrabal
2) Sueca, divendres 21-11-08:
1a) Carlos i Carlos II – Marrahí i Caña
2a) Fran i Natxo – Boni i Pere
3) Llíria, divendres 21-11-08:
1a) Juvenils
2a) Adrià II i Héctor – Fageca i Pedrito
4) Pelaio, dissabte 22-11-08 (17:30 h) → Genovés II i Salva – Cervera, Félix i Canari
5) Benissa, diumenge 23-11-08 (16:30 h):
1a) Escoto i Colau II – Carlos i Carlos II
2a) Primi, Santi i Herrera – León i Pere
6) Benidorm, dilluns 24-11-08 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1ª.
7) Guadassuar, dilluns 24-11-08:
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1ª.

4. Partides interessants propera setmana Jocs Escolars.
4.1. Massalfassar, dissabte 22-11-08 (9 :30 h) → Quarts de final província de València
4.2.Tibi, dissabte 22-11-08 (9 :30 h) → Semifinals província d’Alacant
1. CADET: 1) Sella-A – Sella-B. 2) Benidorm-A/Murla – Tibi-A
2. INFANTIL: 1) Orba-A – Xàbia. 2) Tibi-A – Murla-A
3. ALEVÍ: 1) Mutxamel – Orba-A. 2) Murla-A – Xàbia.
4. BENJAMÍ: 1) Orba-A – Murla-A. 2) Tibi-A – Benidorm.
4.3. Castelló, dissabte 22-11-08 → Semifinals província de Castelló
11 Visites

Deixa un comentari