Partides interessants per a la setmana

Com cada setmana amigues i amics de la pilota, ací teniu les partides per al cap de setmana i propera. Tant de bo pugueu acudir a totes aquelles que més vos agraden perquè com sempre, tenim de tot, aficionats, juvenils, promeses i clar, professionals totes elles a prop nostre. Fem esport!
Partides a veure a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Sueca, divendres 20-11-15 (17 h) XX Aniversari:
1a) Pedro i Muedra – Adrià i Fede.
2a) Soro II, Jesús i Carlos – Pujol II, Pere i Tomàs.
2) Vila-real, divendres 20-11-15 (18:30 h): Pere Roc i Monrabal – Marc i Xavi.
3) Vilamarxant, divendres 20-11-15 (17:30 h): Boni i Hèctor II – Carlos II i Salva.
4) Orba, divendres 20-11-15 (19 h) Campionat Joves Marina: Pablo II i Saxa – Giner, Conillet i Sergi.
5) Petrer, dissabte 21-11-15 (16:30 h): Professionals?
*Ds-31: Francés i Conillet – Boni i Hèctor II.
6) Pedreguer, dissabte 21-11-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Ds-14:Giner, Jordi i Segi – Xavi II, Guillermo i Manel.
2a) Víctor i Salva – Pedro, Pere i Bernat.
7) Pelaio, dissabte 21-11-15 (17:30 h): Soro III i Natxo – Miguel, Dani i Carlos.
8) Bellreguard, dissabte 21-11-15 (16:30 h) Semifinal (1r.- 4rt.): Santi II, Raül i Monrabal – Francés, Fèlix i Hèctor.
9) Dénia, diumenge 22-11-15 (11:30 h): No sabem si n’hi ha Partida.
*Dg-15: Carlos, Hèctor II – Francés, Sala i Manel.
10) Xàbia, diumenge 22-11-15 (10:30 h):
1a) Raspall: Cento i Tomaca – Jaijo i Toni.
2a) E. i C.: Campionat Joves – 1a Semifinal.
11) Benissa, diumenge 22-11-15 (16:15 h):
1a) Campionat Joves – 2a Semifinal.
2a) Final IV Tr.Vila de Benissa: Pablo, Raül i Tomàs II – Pere Roc i Fèlix.
12) Borriana, dilluns 23-11-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) Guadassuar, dilluns 23-11-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Di-16: Ricardo i Alvaro – Julio i Rafa.
2a) Professionals
*Di-16: Marc i Pepet Jordi – Pablo II i Herrera.
14) Pobla Vallbona, dilluns 23-11-15 (16 h): Boni i Colau II – Francés i Monrabal.
15) Massamagrell, dimarts 24-11-15 (16 h): Professionals.
*Dm-17: Santi II i Dani – Pedro i Raül.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 20-11-15 (17 h):
1a) Jeffry i Nèstor – Ferran i Ricardet.
2a) Guille i Galàn – Mario i Josep.
2) Genovés, divendres 20-11-15 (17 h):
1a) Juvenils.
*Dx-13: Ximo i Borja – Montaner i Ricardet II.
2a) Ian i Sanxis – Moltó i Tonet II.
3) Bellreguard, dissabte 21-11-13 (16:30 h) – 2a Semifinal Savipecho:
1a) E. i C.: 1r.- 4rt.: Santi II, Raül i Monrabal – Francés, Fèlix i Hèctor.
2a) Raspall: 2on – 3er: Punxa, Brisca i Pau – Sergio, Alberto i Miravalles.
4) La Llosa, dissabte 21-11-15 (16: h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Monjo i Gabi – Domingo i Dorín.
5) Bellreguard, diumenge 22-11-15 (17 h):
1a) Jeffry i Nèstor – Caxu i Seve.
2a) Pablo i Moro – Ian i Sidahmed.
6) Xàbia, diumenge 22-11-15 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dg-8: Sariero i Surdet – Ferrer i Vilare
7) Xeraco, dilluns 23-11-15(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Di-16: Ferran i Josep – Domingo i Dorín.
8) Oliva, dimarts 24-11-15 (16:30 h) Finals III Tr. Savipecho:
1a) E. i C.: G. (Santi II, Raül i Monrabal – Francés, Fèlix i Hèctor) – Pere Roc, Xavi i Carlos.
2a) Raspall: Moltó, Canari i Raül II – Guanyador (Sergio, Alb.i Miravalles – Punxa,Brisca i Pau).
9) La Llosa, dimarts 24-11-15 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals
*Dm-17: Escoto i Gabi – Mario i Sidahmed.


3.-Partides FRONTÓ AFICIONATS INDIVIDUAL. Cat. ESPECIAL.
· Finals Xest, diumenge 29-11-15 Matí: Alex – Guanyador (Pasqual II – Adrià III).


4.-Partides RASPALL AFICIONATS. 1a Cat. Semifinals Tornada.
· Dissabte 21-11-15, 1a Cat.):
1) Xeraco – Rafelbunyol
2) FenolletA – BicorpA


5.–Partides RASPALL INDIVIDUAL SUB-16 – Semifinals.
· La Llosa, dilluns 23-11-15 (18 h): 2 partides.


6.–Partides RASPALL INDIVIDUAL SUB-18 – Fase Prèvia.
-1) Piles-dimarts 17-11-(19 h): 2 Partides
-2) Llosa-dimecres 18-(19:30 h): 2 Partides.
-3) Piles-dimarts 24-11-(19 h): 2 Partides.
-4) Llosa-dx.25-(19 h.): 2 Partides


7.Partides E. i C. SUB-16 Grup Alacant.
· 4rts – Final provincials, Petrer divendres 20-11-15 (19:30 h): 2 Partides.


34 Visites

Deixa un comentari